Produkte
VR

Prezantimi:

Makineri për përpunimin e ushqimit për kafshë me proteina të larta shtazore 500 kg me temperaturë të ulët pa kokrra për pjekje, i njohur gjithashtu si lloji i ri i makinës për ushqimin e kafshëve shtëpiake. Është i ndryshëm si përpunimi me nxjerrje për prodhimin e ushqimit për kafshët shtëpiake. 

Dallimi më i madh midis përpunimit të nxjerrjes dhe përpunimit të shtypjes së ftohtë, është korniza e lëndës së parë, makineria e nxjerrjes duhet të ketë nevojë për niseshte kokrrash si lëndë të parë, ose përndryshe, ajo nuk mund të formohet lirshëm. Por kjo linjë e prodhimit të ushqimit për kafshët për përpunimin e mishit të freskët me shtypje të ftohtë, mund të përdorte pjesën më të madhe të mishit të freskët si lëndë të parë, sepse thjesht shtypet në forma të ndryshme duke shtypur rul me kallëpe në rul. 


Avantazhi:

Avantazhi i makinerisë për ushqim për kafshë 500 kg me temperaturë të ulët për pjekje pa grurë:

1. Ushqim për kafshët shtëpiake duke përfshirë proteina më të larta, sepse përdorte pjesën më të madhe të mishit dhe kockave si lëndë të parë kryesisht. 

2. Pa ndotje: Linja e prodhimit të ushqimit për kafshët e pjekura në temperaturë të ulët, ka nevojë për më pak energji. dhe kanë nevojë për më pak punëtorë.

3. Mbani ushqimet: Kontrolli i saktë i temperaturës dhe lagështisë, më efektiv se pajisjet tradicionale të tharjes për të mbrojtur ngjyrën, aromën, shijen, formën dhe përbërësit efektivë të materialeve

4. Funksionim i lehtë: Makineria funksionon me lehtësi. rulja e kallëpit mund të ndryshohet lehtë

5. Instalim i lehtë:Tharja e integruar, heqja e lagështirës, ​​instalimi, prishja është zonë e përshtatshme dhe e vogël instalimi. Mund të instalohet brenda ose jashtë.Rreth Chenyang

Jinan Chenyang Technology Co., Ltd., e themeluar në vitin 2005, është një prodhues profesional i makinerive të ushqimit të ushqimit të lehtë dhe makinerive për ushqimin e kafshëve shtëpiake. Kompania ka 120 punonjës, më shumë se 60 personel profesional dhe teknik, dhe ka një fabrikë moderne montimi që mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 10,000 metra katrorë. Vitet e përpjekjeve të pandërprera, kompania ka marrë dhjetëra teknologji të patentuara dhe të drejta autori të softuerit, dhe ka kaluar certifikimin ISO9001, certifikimin SGS, certifikimin e sigurisë së produktit BE CE, certifikimin gjerman TUV, etj. Produktet eksportohen në më shumë se 100 vende dhe rajone. dhe priten mirë nga klientët. Mirëpresim klientët e rinj dhe të vjetër brenda dhe jashtë vendit për të vizituar kompaninë tonë për të udhëhequr bashkëpunimin dhe për t'ju ofruar mbështetje të fortë. Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike. Që nga themelimi i fabrikës, ne i kemi kushtuar gjithmonë rëndësi cilësisë së produktit dhe kemi kaluar në mënyrë të njëpasnjëshme certifikimin e sistemit të menaxhimit të cilësisë ISO9001, certifikimin SGS, certifikimin BE CE të sigurisë së produktit dhe certifikimin gjerman TUV, dhe përpiqemi të ndërtojmë "Chenyang" në një botë. markë e makinerive ushqimore të klasës.

  

Avantazhet e Kompanisë

01
Ekipi i menaxhimit të qartë të përgjegjësisë, duke përfshirë blerjen, magazinë, projektimin, prodhimin dhe shërbimin pasues.
02
Teknologjia e klasit të parë nga amerikani Wenger.
03
Përshtatja është e mbështetur.

Certifikatat dhe Patentat

Certificate

Pyetjet e bëra më shpesh në lidhje me prodhuesit e makinerive të përpunimit të ushqimit

Pyetje:

Cila është garancia e makinës suaj?     

A:

vit, koha e garancisë së pjesëve kryesore do të jetë 2 ose 3 vjet.

Pyetje:

Nëse furnizimi me energji elektrike nuk është 3ph 380V 50HZ, a mund të ofroni makinën e përshtatshme?     

A:

Po, ne mund të ofrojmë makinën e përshtatshme sipas furnizimit tuaj me energji, për shembull 3ph 380V 60HZ, 3ph 415V 60 HZ, 3ph 220V 60HZ e kështu me radhë.

Pyetje:

Çfarë lloj karburantesh mund të zgjedhim?     

A:

Si lëndë djegëse mund të zgjidhni gazin, naftën, energjinë elektrike, avullin, por ju lutemi na tregoni kur të kërkoni kuotim.

Pyetje:

A u ofroni formula blerësve?     

A:

Po, ne ofrojmë formulë falas për blerësit.

Pyetje:

Jeni prodhues apo tregtar?    

A:

Sigurisht që ne jemi prodhues. Mirë se vini të na vizitoni për ta kontrolluar atë!


Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip