LAJME
VR

Rreth makinës ekstruder me vida Chenyang / Manuali i përdorimit të makinës ekstruder me vida me dy vida | Chenyang

dhjetor 08, 2022
1. Ushqimi dhe prerja rrotulluese miratojnë sistemin e rregullimit të shpejtësisë së ndryshueshme të frekuencës për të kursyer energji.

2. Vidha është bërë nga materiali aliazh përmes një procesi të veçantë dhe ka një jetë të gjatë shërbimi;

3. Sistemi automatik i lubrifikimit redukton konsumin mekanik të energjisë dhe zgjat jetën e shërbimit.

4. Përditësimi i teknologjive të ndryshme të pajisjeve dhe konfigurimit të pajisjeve është që prodhimi i ekstruderit me dy vida është më i madh.

5. Vida të ndryshme dhe raportet e gjatësisë me diametrin mund të plotësojnë procese të ndryshme prodhimi.

6. Sistemi vizual i kontrollit automatik të temperaturës për ta bërë kontrollin e temperaturës më intuitiv dhe parametrat më të saktë.

 

        

        


Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip