LAJME
VR

Si të bëni thërrime buke? Prezantimi i ekstruderit të makinës së linjës së prodhimit të thërrimeve të bukës

dhjetor 08, 2022
Çfarë është makineria e thërrimeve të bukës?

Linja e prodhimit të thërrimeve të bukës përdoret zakonisht për produktet që kanë nevojë për të skuqur, të freskët nga jashtë dhe të buta brenda. Duke zëvendësuar teknologjinë tradicionale të prodhimit, linja e prodhimit të thërrimeve të bukës është efektive me më pak materiale mbeturinash. Nëpërmjet përzierjes, gatimit, shtypjes dhe spërkatjes, kjo linjë prodhimi mund të bëjë forma të ndryshme të thërrimeve të bukës..


Karakteristikat:
① Lloje të ndryshme, konfigurim fleksibël, gamë të gjerë të lëndës së parë etj.

② Shumëllojshmëri formash duke rregulluar kallëpin në makinë.


Lënda e parë:

Miell gruri, krunde gruri e kështu me radhë.


Rrjedha e punës

 

Mostrat

Thërrmimi i bukës përdoret kryesisht për skuqjen e pulës me biftek viçi si salcë për skuqje nga materiali gruri si përbërës. Bread Crumb është një lloj materiali ushqimor aksesor shumë i njohur për skuqjen e unazës së qepës, pulës dhe biftekut etj.

 

 


Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip