Raste
VR

Linja e prodhimit të ushqimeve të skuqura u vu në prodhim në Egjipt

Në vitin 2021, linja e prodhimit të ushqimeve të skuqura u vu në prodhim në Egjipt. 

Linja e përpunimit të ushqimeve të skuqura karakterizohet nga teknika e avancuar, konfigurimi racional dhe performanca e qëndrueshme. Linja e procesit të skuqur përdor pluhur misri, niseshte misri dhe pluhur orizi si materiale kryesore të cilat janë të ekstruduara, të shpuara në forma trekëndëshi, të rrumbullakëta, katrore. Snacks të tilla me shije krokante, ushqim të pasur dhe strukturë të tretshme janë shumë të njohura në treg.


 

 

Cilat janë avantazhet e linjës së prodhimit të ushqimeve të skuqura?

1.Të gjitha pajisjet janë prej çeliku inoks të kategorisë ushqimore, me cilësi të besueshme dhe jetë të gjatë shërbimi.

2. Me një metodë prodhimi plotësisht të automatizuar, efikasiteti i prodhimit është shumë i lartë, dhe prodhimi është gjithashtu shumë i madh.

3. Përdoret teknologjia e avancuar e nxjerrjes, performanca është e qëndrueshme dhe ushqimi i prodhuar është i cilësisë së lartë.

4. Linja e prodhimit zë një sipërfaqe të vogël, e cila është shumë e përshtatshme për ndërmarrjet e vogla dhe të mesme.

5. Duke përdorur sistemin e kontrollit PLC, funksionimi është i thjeshtë dhe kërkon më pak punë.

Kompania Jinan Chenyang është fokusuar në industrinë e ushqimit të fryrë të skuqur për 30 vjet, duke u shërbyer mijëra klientëve brenda dhe jashtë vendit, duke përfshirë qindra klientë doritos me bugles të skuqur, Jinmilang, Kaililai dhe ekstruderë të tjerë të markave të famshme vendase përdoren 100% nga ekstruduesit Chenyang. Ne kemi grumbulluar përvojë të pasur në fushën e krisurave të orizit sanduiç, pavarësisht nëse është projektimi i rrjedhës së procesit, ose prodhimi i makinerive, korrigjimi i pajisjeve, pastrimi, mirëmbajtja dhe trajnimi.


Jinan Chenyang është përkushtuar ndaj kultivimit dhe inovacionit të thellë në fushën e teknologjisë së fryrjes dhe vazhdimisht zhvillon ushqime të reja të fryra. Shpreson të shkojë krah për krah me prodhuesit e ushqimit në të gjithë botën për zhvillim të përbashkët!


Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip