Raste
VR

Linja e prodhimit të madh të ushqimit për qen eksportohet në Malajzi | Chenyang

Duke përdorur teknologjinë më të fundit dhe materiale të cilësisë së lartë, Chenyang është prodhuar në përputhje me udhëzimet e metodave të prodhimit fine.

Rreth Chenyang

Jinan Chenyang Technology Co., Ltd., themeluar në vitin 2005, është një prodhues profesional i makinerive të ushqimit të ushqimit të lehtë dhe makinerive për ushqimin e kafshëve shtëpiake. Kompania ka 120 punonjës, më shumë se 60 personel profesional dhe teknik dhe ka një fabrikë moderne montimi që mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 10,000 metra katrorë. Vitet e përpjekjeve të pandërprera, kompania ka marrë dhjetëra teknologji të patentuara dhe të drejta autori të softuerit, dhe ka kaluar certifikimin ISO9001, certifikimin SGS, certifikimin e sigurisë së produktit BE CE, certifikimin gjerman TUV, etj. Produktet eksportohen në më shumë se 100 vende dhe rajone. dhe priten mirë nga klientët. Mirëpresim klientët e rinj dhe të vjetër brenda dhe jashtë vendit për të vizituar kompaninë tonë për të udhëhequr bashkëpunimin dhe për t'ju ofruar mbështetje të fortë.Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike. Që nga themelimi i fabrikës, ne i kemi kushtuar gjithmonë rëndësi cilësisë së produktit dhe kemi kaluar me sukses certifikimin e sistemit të menaxhimit të cilësisë ISO9001, certifikimin SGS, certifikimin BE CE të sigurisë së produktit dhe certifikimin gjerman TUV, dhe përpiqemi të ndërtojmë "Chenyang" në një botë. markë e makinerive ushqimore të klasës.

Në prill 2022, Shandong Chenyang Machinery Co., Ltd. dërgoi një linjë ushqimi për qen kafshësh shtëpiake prej 4 tonësh në Malajzi. Instalimi zgjati 2 muaj, klienti e ka futur me sukses ne prodhim. Zgjedhja e makinës për ushqimin e qenve është veçanërisht e rëndësishme. Makina e ushqimit të qenve me dy vida me performancë të qëndrueshme e bëri ushqimin më të qëndrueshëm të qenve. Krahasuar me makinën për ushqimin e kafshëve me një vidë. Ekstruderi me një vidë nuk ka sistem të konvertimit të frekuencës. Kjo linjë aplikohet për prodhimin e ushqimit për qen, ushqim për macet, ushqimin e peshkut dhe disa ushqime të tjera për kafshët shtëpiake me shije dhe ngjyrë unike. Mund të plotësojë nevojat e tjera të tregut modern me shumë karakteristika superiore, si recetat shkencore të të ushqyerit dhe asimilimin e lehtë.

 

 

1). Të gjitha pajisjet e ushqimit për kafshët shtëpiake janë prej çeliku inox.
2). E gjithë linja e ushqimit për kafshët shtëpiake plotësisht e vazhdueshme dhe automatike.
3). Kompania jonë ofron formulën bazë të ushqimit të qenve sipas kërkesave tuaja.
4). Format dhe madhësitë përfundimtare të ushqimit për kafshët shtëpiake mund të jenë të ndryshme duke ndryshuar kallëpin.
5). Furnizoni pa pagesë kallëp me madhësi të ndryshme.
6). Makina e paketimit mund të furnizohet për të punuar me linjën e prodhimit të ushqimit për kafshët shtëpiake (në varësi të kërkesës suaj)

 

Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip