Ekstruder
VR
 • detajet e produktit

Në muajt e fundit, Jinan Chenyang Technology Co., Ltd. i është përkushtuar dizajnit serioz dhe zhvillimit inovativ të produktit të ri. Ai quhet zyrtarisht ekstruderi me një vidë dhe del në treg që sot. I plotëson më mirë kërkesat e tregut. Jinan Chenyang Technology Co., Ltd. ka mbrojtur gjithmonë konceptin e biznesit të përqendruar te klienti, duke synuar t'u ofrojë klientëve shërbime të specializuara, të standardizuara dhe të larmishme. Ne fokusohemi në zhvillimin e teknologjisë dhe shpresojmë të bëjmë disa risi të mbështetura nga forca të forta teknike.

Industritë e aplikueshme:Ushqimi& Fabrika e pijeveVendndodhja e sallës së ekspozitës:Arabia Saudite, Indonezia, Pakistani, India, Spanja, Tajlanda, Kenia, Kili, Kolumbia, Algjeria, Bangladeshi, Afrika e Jugut, Kazakistani, Ukraina, Uzbekistani, Taxhikistani
Video inspektimi në dalje:Me kushtRaporti i testit të makinerive:Me kusht
Lloji i marketingut:Produkt i ri 2020Garancia e komponentëve bazë:1 vit
Përbërësit kryesorë:MotorriKushti:I ri
Vendi i origjinës:Shandong, KinëEmri i markës:CY
Tensioni:380V/50HZPesha:2000 kg, 1500 kg
Viti:2021Garancia:1 vit
Pikat kryesore të shitjes:MultifunksionaleShërbimi pas shitjes i ofruar:Inxhinierë të disponueshëm për shërbimin e makinerive jashtë shtetit
Kapaciteti i instaluar:43 kwKonsumi i energjisë:12 kW
Prodhimi:80-100 kg/hShërbimi pas garancisë:Mbështetje teknike video


Ekstruderi me një vidë

Tipari kryesor i Ekstruderit me një vidë CYS-100:

 

Ekstruderi me një vidë CYS-100 miraton niseshtenë e patates, niseshte misri dhe niseshte kassava si materiale kryesore për të prodhuar një shumëllojshmëri ushqimesh me nxjerrje dy herë në forma të ndryshme, të tilla si vida, predha, tuba katrorë, tuba të rrumbullakët dhe valë. Produkti duket i vërtetë dhe ka shije të freskët dhe të shijshme pas skuqjes.
Karakteristikat:

Modeli: CYS-100

Përfshin nga:

Sistemi i ushqyerjes: fuqia: 0.75 kw

Sistemi i ekstrudimit: motori kryesor: 22 kw

Sistemi i ngrohjes: fuqia: 9 copë x 2kw = 18 kw

Sistemi i prerjes:   0.75 kw

Sistemi i transmetimit: 0.75 kw

Sistemi i kontrollit:   0.75 kw

Kapaciteti i instaluar: 43 kw

Konsumi i energjisë: 12 kW

Prodhimi: 80-100 kg/h

Përmasat: 3.2x 1 x 2 m

Pesha: 1500 kg

Sistemi i gjashtë i ekstruderit kontrollohet nga inverteri i frekuencës, marka e Delta nga Tajvani, Motori ne përdorim markën e prodhuar në Kinë, por nëse jeni të interesuar motori që importon nga një vend tjetër, mundet, por çmimi është të ndryshme.

A. Ky ekstruder me një vidë përdor niseshte patate, niseshte misri, niseshte kasava etj. për të prodhuar patate të skuqura fillimisht të fryra dhe më pas të skuqura.

   Grafiku i rrjedhës:

   Përzierja ekstrudues ftohje tharje skuqje aromatizues

B. Përdor miell, duke e skuqur drejtpërdrejt pa u tharë për të prodhuar ushqime me miell të skuqur, me shije mjaft të freskët.

   Përzierja ekstrudues skuqje aromatizues

C. Përdor miellin, duke u tharë pas nxjerrjes për të prodhuar makarona (makarona).

   Përzierja ekstrudues ftohje tharje

Së bashku me makinën do të ketë 4 grupe kallëpësh, gjithsej 40 copë falas, forma si vidë, guaskë, tub i rrumbullakët, tub katror etj.

 

The single screw extruderThe single screw extruderThe single screw extruderThe single screw extruderThe single screw extruderThe single screw extruder

Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Rekomanduar

Dërgoni kërkesën tuaj

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip