Fryer
VR
 • Detajet e produkteve

A po planifikoni të blini pjesën më të madhe të fryerjes elektrike komerciale me gaz të çipit të mirë të thithjes së tymit të vajit? Bazuar në karakteristikat e mikroprocesit komercial me gaz elektrik të çipit të thithjes së tymit të vajit, ne kemi zgjedhur teknologjinë për prodhimin e produktit pas kryerjes së testeve dhe eksperimenteve të shumta. Jinan Chenyang Technology Co., Ltd. ka insistuar gjithmonë të fitojë me "cilësi" dhe ka fituar njohje dhe vlerësim të gjerë nga shumë kompani me shërbime të cilësisë së lartë.

Industritë e aplikueshme:Fabrika e Ushqimit dhe Pijeve, fryerje elektrike komercialeVendndodhja e sallës së ekspozitës:Egjipti, Gjermania, Vietnami, Brazili, Peruja, Arabia Saudite, Indonezia, Pakistani, India, Meksika, Rusia, Spanja, Koreja e Jugut, Kili, Kolumbia, Algjeria, Sri Lanka, Rumania, Bangladeshi, Afrika e Jugut, Kazakistani, Kirgistani, Malajzia
Kushti:I riVendi i origjinës:Shandong, Kinë
Emri i markës:ChenyangBurimi i energjisë:Energji elektrike, gaz, naftë, qymyr, dru etj.
Tensioni:380V/220V sipas porosisëFuqia:sipas kërkesave tuaja
Pesha:3000 kgDimensioni (L*W*H):3600*1300*2050mm i personalizueshëm
Kapaciteti:100 kg/h-500 kg/hGarancia:1 vit
Pikat kryesore të shitjes:Produktivitet i lartëLloji i marketingut:Produkt i ri 2022
Raporti i testit të makinerive:Me kushtVideo inspektimi në dalje:Me kusht
Garancia e komponentëve bazë:1 vitPërbërësit kryesorë:PLC, Enë nën presion, Ingranazh, Tjetër, Motor, Motor, Kushinetë, Kuti ingranazhi, Pompë
Shërbimi pas shitjes i ofruar:Shërbimi i mirëmbajtjes dhe riparimit në terrenEmri i produktit:Performanca e mirë e thithjes së tymit të vajit Fitues elektrik tregtar i çipit me gaz
Fjalë kyçe:fryer elektrikeNgjyrë:Argjendi
Materiali i makinës:Çelik inox 201/SUS 304Lloji i drejtuar:Pneumatike, Vertikale
Paketimi:Film me shkumëAplikacion:lloj rostiçeri i skuqur
Avantazhi:Efiçencë e lartë Kosto e ulët funksionaleNota automatike:automatike

Përshkrimi i produkteve
Emri i produktit
Performanca e mirë e thithjes së tymit të vajit Fitues elektrik tregtar i çipit me gaz
E aplikueshme
Një lloj rostiçeri i skuqur, të gjitha llojet e arra dhe mishi, peshku etj.
Veçori
Automatizimi i shkallës së lartë, prodhim i madh, kontroll i plotë automatik i temperaturës, filtër automatik.
Metoda e ngrohjes
Energji elektrike, gaz, naftë, qymyr, dru etj.
Tensioni
Tre faza: 380V/50Hz, Njëfazore: 220V/50Hz, sipas klientëve' tensionit lokal sipas vende të ndryshme.
Materiali i makinës
Çelik inox
Fryer i vazhdueshëm Parametër:
Model
Fuqia e instaluar (energji elektrike/gaz) (kw)
Gama e temperaturës (℃)
Prodhimi
Madhësia
3000 CYF
63/3.0
0-400
200 kg/h
3000*1300*2050 mm
CYF3500
65.6/3.0
0-400
400 kg/h
3600*1300*2050 mm
4500 CYF
86.6/3.0
0-400
600 kg/h
4800*1300*2050mm
CYF5500
107.6/3.0
0-400
800 kg/h
5900*1300*2050 mm
CYF6500
123/3.2
0-400
1000 kg/h
7000*1300*2050 mm
Pajisje të ngjashme:

Depozita e naftës

Devajler

Filtri dinamik

Avantazhet tona
Shërbimet tonaShërbimi para shitjes
A. Ofroni shërbime konsulence teknike falas.
B. Siguroni mostrat e produkteve, profilet e ndërmarrjeve, certifikatat e kreditit dhe materiale të tjera.
C. Siguroni citime të arsyeshme.
D. Dizajn dhe përzgjedhje falas sipas kërkesave të klientit.Shitja e sherbimeve
A.Shërbime falas për planifikimin dhe projektimin e projekteve; B. Debugimi falas i pajisjeve derisa gjithçka të jetë funksionale; C. Menaxhimi falas i transportit të pajisjeve në distanca të gjata nga shitësi'Fabrika s në vendin e emëruar nga blerësi.

Shërbimet pas shitjes
A.Trajnim falas për mirëmbajtjen dhe funksionimin personal të pajisjeve;
B. Teknika dhe formula të reja të prodhimit pa pagesë;
C. Siguroni garanci të plotë 1 vjeçare dhe shërbim të mirëmbajtjes gjatë gjithë jetës; Shitësi është përgjegjës për dëmtimin e natyrës së makinerisë në një vit, përveç dëmtimeve të shkaktuara nga njeriu dhe pjesëve të konsumuara.
Profili i Kompanisë
Rreth  Jinan Chenyang Technology Co, Ltd
Jinan Chenyang Teknologjia Co, Ltd është profesionistfryer elektrikeprodhuesi. Me vitet tona të shumta' kërkime dhe studime, teknikat e nxjerrjes janë përdorur gjerësisht në shumë fusha. Ne gjithashtu mund të ofrojmë një linjë të veçantë prodhimi të projektimit sipas klientëve' kërkesa të veçanta. Ofrohet formula falas, instalimi lokal, dizajni i punishtes, shërbimi i inspektimit të makinerive, çdo nevojë do të plotësohet nëse keni pyetje.
Paketimi dhe transporti

• Paketa e brendshme është film plastik, jashtë është kasë druri ose kompensatë
• Vetëm paketim nudo filmi plastik me paletë druri.
• Ne mund të ofrojmë paketë tymosjeje dhe certifikatë përfryer elektrike me gaz.
• Transporti, treni, ekspres ose sipas klientëve' kërkesat.
Certifikatat dhe shërbimet
Gjatë më shumë se 15 viteve të prodhimit të makinerive ushqimore, ne morëm shumë përvoja dhe shumë certifikata, si certifikata CE, ISO 9001, e teknologjisë së lartë nga qeveria e Kinës. Ne do të vlerësojmë njohjen nga të gjitha sferat e jetës dhe do të bëjmë çmos për t'u shërbyer klientëve në mbarë botën.

Klienti dhe ekspozita
Si profesionistfryer me gaz prodhuesi, Jinan Chenyang Technology Co. Ltd ka eksportuar me certifikim ce në më shumë se 80 vende dhe rajone, si Afrika e Jugut, India, Malajzia, Indonezia, Brazili etj. Disa klientë bëhen agjentë tanë në zonën e tyre. Shpresojmë të kemi marrëdhënie të gjata miqësore biznesi me më shumë klientë nga e gjithë bota në të ardhmen.
FAQ
1. Jeni prodhues apo tregtar?
Përgjigje: Sigurisht që ne jemi prodhues. Mirë se vini të na vizitoni për ta kontrolluar atë!
2. A furnizoni me formulë blerësit?
Përgjigje: Po, ne ofrojmë formulë falas për blerësit.
3. Çfarë lloj karburantesh mund të zgjedhim?
Përgjigje: Ju mund të zgjidhni gazin, naftën, energjinë elektrike, avullin si lëndë djegëse, por ju lutemi na tregoni kur kërkoni kuotim.
4. Sa janë akomerciale  fryer elektrike nevojave?
Përgjigje: Mënyra më e mirë është të na tregoni zonën tuaj të punëtorisë, atëherë ne do të bëjmë një draft për ju për të siguruar përdorimin racional të hapësirës suaj.
5. Nëse furnizimi me energji elektrike nuk është 3ph 380V 50HZ, mund të ofronimakinën e përshtatshme?
Përgjigje: Po, ne mund të ofrojmë makinën e përshtatshme sipas furnizimit tuaj me energji elektrike, për shembull 3ph 380V 60HZ, 3ph 415V 60 HZ, 3ph 220V 60HZ dhe kështu me radhë.
6. A furnizonimakinë paketimi?
Përgjigje: Ne kemi furnizues të makinerive të paketimit të bashkëpunimit afatgjatë, ne do t'ju ndihmojmë t'i kontaktojmë ata.
Rekomandoni Produkte
Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Rekomanduar

Dërgoni kërkesën tuaj

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip