Makinë me niseshte të modifikuar
VR
 • detajet e produktit

Mijëra blerës që kërkonin makineri/linjë të përpunimit të niseshtës së paraxhelatinizuar plotësisht automatike me cilësi të lartë me CE me çmime të ulëta nga chenyang. Blerësit nga qytete të ndryshme tani mund ta blejnë produktin me çmime të përballueshme dhe cilësi të mirë nga Jinan Chenyang Technology Co., Ltd. Kompania jonë ka investuar shumë në R&D dhe përmirësimet e teknologjive. Kjo ka dhënë përfundimisht rezultatet fillestare. Meqenëse makineri/linja e përpunimit të niseshtës së paraxhelatinizuar plotësisht automatike me avantazhe CE zbulohen vazhdimisht, ajo është përdorur gjerësisht në fushën(et) e makinerive të tjera të përpunimit të ushqimit. Duke ndjekur standardet shkencore dhe të avancuara të prodhimit, ne kemi bërë me sukses linjën e makinerive/përpunimit të fabrikës së niseshtës së paraxhelatinizuar plotësisht automatike me CE të shkëlqyer në performancën e saj. Nëpërmjet testeve të shumëfishta, makina e ushqimit të qenve, makineria e snackeve të fryra, makina e drithërave të mëngjesit është vërtetuar e shkëlqyer etj. Para fillimit të tij, ai ka kaluar certifikatat e disa autoriteteve ndërkombëtare dhe kombëtare.

Kushti:I riIndustritë e aplikueshme:Ushqimi& Fabrika e Pijeve, Makinë niseshteje e modifikuar
Pesha (KG):7000Vendndodhja e sallës së ekspozitës:Turqia, Mbretëria e Bashkuar, Shtetet e Bashkuara, Italia, Franca, Gjermania, Vietnami, Filipinet, Brazili, Peruja, Arabia Saudite, Indonezia, India, Meksika, Rusia, Spanja, Tajlanda, Maroku, Kenia, Koreja e Jugut, Kili, Kolumbia, Algjeria , Sri Lanka, Rumania, Bangladeshi, Afrika e Jugut, Kazakistani, Ukraina, Kirgistani
Video inspektimi në dalje:Me kushtRaporti i testit të makinerive:Me kusht
Lloji i marketingut:Produkt i ri 2020Garancia e komponentëve bazë:1 vit
Përbërësit kryesorë:PLC, motor, kushineta, kuti ingranazhi, motor, enë nën presion, ingranazh, pompëVendi i origjinës:Shandong, Kinë
Emri i markës:ChenyangLloji:Pajisjet e përpunimit të grurit, Pajisjet e përpunimit të grurit
Garancia:1 vitFushat e aplikimit:Makinë me niseshte të modifikuar
Kapaciteti i makinerive:120-700 kg/hFunksioni i makinerive:makinë niseshteje e para-xhelatinizuar
Emri i produktit:Linja e makinerive/përpunimit të niseshtës së paraxhelatinizuar plotësisht automatikeShërbimi pas shitjes i ofruar:Inxhinierë të disponueshëm për shërbimin e makinerive jashtë shtetit
Materiali i makinës:çelik inoxFjalë kyçe:makinë niseshte e modifikuar
Kapaciteti:120-700 kg/hMadhësia:18000*1200*2000mm
Lënda e parë:niseshte patate, niseshte misri, niseshteSkype:lionel.lv123
Certifikimi:CE SEO


Përshkrimi i produkteve
Çfarë është makineri me niseshte të paraxhelatinizuar?
Makineri me niseshte të paraxhelatinizuar mund të bëjë niseshte të modifikuar, niseshte të denatyruar, niseshte të para-xhelatinizuar duke ndryshuar fuçi dhe vida të projektuara të ndryshme tëEkstruder me dy vida, Nëpërmjet ekstrudimit, fryrjes, tharjes, dërrmimit. Kjo linjë përpunimi mund të përfundojë të gjithë procesin automatikisht nga ushqimi deri në fund. Ka veçori të funksionimit të lehtë, pa rrjedhje pluhuri pluhuri, higjienike, kursim të energjisë dhe të lehtë për t'u shtuar të gjitha llojet e lëndëve të para dhe lëndëve ushqyese.

Lëndë e parëal për buglemakina doritos:
Oriz, misër, fasule dhe të gjitha llojet e drithërave etj.

Rrjedha e punës:
Detajet
Parametrat e produktit:
Aksesorët kryesorë:
Nëse blini makinën tonë, ne do t'ju ofrojmë disa aksesorë dhe kuti mjetesh falas.
Mostrat:
Makineri me niseshte të paraxhelatinizuar përdor niseshtenë natyrale të lirë, niseshte misri dhe niseshte tapioke si kryesore
materialet, përmes procesit të trajtimit të ekstrudimit, për të prodhuar niseshte shumëfunksionale dhe me vlerë të lartë të modifikuar, niseshte para xhelatinizimit ose niseshte e denatyruar.
Rekomandoni Produkte
Makinë për mbushjen e bërthamave
Makinë bugles doritos
Makinë orizi ushqyese
Makinë për flaks misri
Makinë për ushqime të fryra
Makinë me pluhur ushqimor
Profili i Kompanisë
Rreth  Jinan Chenyang Technology Co, Ltd
Jinan Chenyang Teknologjia Co, Ltd është profesionistmakineri me niseshte të paraxhelatinizuarprodhuesi. Me kërkimin dhe studimin tonë shumëvjeçar,makinë niseshteje e para-xhelatinizuar teknikat e nxjerrjes janë përdorur gjerësisht në shumë fusha.Ne gjithashtu mund të ofrojmë specialemakineri me niseshte të paraxhelatinizuar projektimi i linjës së prodhimit sipas kërkesave të veçanta të klientëve. Ofrohet formulë falas, instalim lokal, dizajn punishteje, shërbim inspektimi makineriemakineri me niseshte të paraxhelatinizuar, çdo nevojë do të plotësohet nëse keni pyetje.

Shfaqja e Fabrikës

Ne kemi një ambient shumë profesional të punishtes së makinerive ushqimore.
Paketimi dhe transporti

• Brenda paketimit është film plastik, jashtë është kasë druri ose kompensatë
• Vetëm paketim nudo filmi plastik me paletë druri.
• Ne mund të furnizojmë paketën e tymosjes dhe certifikatën përmakineri me niseshte të paraxhelatinizuar.
• Transport, tren, ekspres ose sipas kërkesave të klientëve.
Certifikime dhe shërbim pas shitjes
Ne mund të ofrojmë certifikatat e edicionit elektronik për automatikmakineri me niseshte të paraxhelatinizuar nëse kërkohet, ose mund të shihni dokumentet origjinale në fabrikën tonë. Ne mund të sigurojmë vërtetësinë e certifikatave tona.
Pas shitjesShërbimi:
1. Shërbime konsultimi falas para, gjatë dhe pas shitjes;
2. Shërbime falas për planifikimin dhe projektimin e projekteve;
3. Debugimi falas i pajisjeve derisa gjithçka të jetë funksionale;
4. Menaxhimi falas i transportit në distanca të gjata nga fabrika e shitësit në vendin e caktuar nga blerësi;
5. Trajnim personal për mirëmbajtjen dhe funksionimin falas;
6. Teknika dhe formula të reja të prodhimit pa pagesë;
7. Siguroni 1 vit garanci të plotë dhe shërbim të mirëmbajtjes gjatë gjithë jetës;

Klienti dhe ekspozita
Si profesionistmakineri me niseshte të paraxhelatinizuar prodhuesi, Jinan Chenyang Technology Co. Ltd, ka eksportuarmakineri me niseshte të paraxhelatinizuar me certifikim ce në më shumë se 80 vende dhe rajone, si Afrika e Jugut, India, Malajzia, Indonezia, Brazili etj.makineri niseshteje e paraxhelatinizuar klientët bëhen agjentët tanë në zonën e tyre. Shpresojmë të kemi marrëdhënie të gjata miqësore biznesi me më shumë klientë nga e gjithë bota në të ardhmen.
FAQ
1. A jeni jumakineri niseshteje e paraxhelatinizuar prodhues apo tregtar?
Përgjigje: Sigurisht që ne jemi prodhues. Mirë se vini të na vizitoni për ta kontrolluar atë!

2. A ofroni formulë përmakineri niseshteje e paraxhelatinizuar për blerësit?
Përgjigje: Po, ne ofrojmë formulë falas për blerësit.

3. Çfarë lloj karburantesh mund të zgjedhim gjatëmakineri niseshteje e paraxhelatinizuar?
Përgjigje: Ju mund të zgjidhni gazin, naftën, energjinë elektrike, avullin si lëndë djegëse, por ju lutemi na tregoni kur kërkoni kuotim.

4. Sa janë amakineri niseshteje e paraxhelatinizuar nevojave?
Përgjigje: Mënyra më e mirë është të na tregoni zonën tuaj të punëtorisë, atëherë ne do të bëjmë një draft për ju për të siguruar përdorimin racional të hapësirës suaj.

5. Nëse furnizimi me energji elektrike nuk është 3ph 380V 50HZ, mund të ofronimakineri niseshteje e paraxhelatinizuar?
Përgjigje: Po, ne mund të ofrojmë makinën e përshtatshme sipas furnizimit tuaj me energji elektrike, për shembull 3ph 380V 60HZ, 3ph 415V 60 HZ, 3ph 220V 60HZ e kështu me radhë.

6. A furnizoni me makinë paketimi?
Përgjigje: Ne kemi furnizues të makinerive të paketimit të bashkëpunimit afatgjatë, ne do t'ju ndihmojmë t'i kontaktojmë ata.
Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Rekomanduar

Dërgoni kërkesën tuaj

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip