Produkte
VR
 • Detajet e produkteve

Jinan Chenyang Technology Co., Ltd. ka qenë një nga liderët e industrisë për shkak të ofrimit të produkteve me cilësi të lartë për klientët dhe është shumë e mundur që kompania të arrijë një përparim më të madh në të ardhmen. Jinan Chenyang Technology Co., Ltd. ofron një standard të lartë shërbimi së bashku me çmimet konkurruese. Jinan Chenyang Technology Co., Ltd. janë të vendosur që ne do të investojmë më shumë në përmirësimin e fuqisë së R&D dhe do të mbledhim më shumë talente në industri, të cilat të dyja mund të japin një kontribut të madh në zhvillimin afatgjatë të kompanisë sonë.

Industritë e aplikueshme:Fabrika e Ushqimit dhe Pijeve, makine devajiVendndodhja e sallës së ekspozitës:Turqia, Brazili, Maroku
Kushti:I riVendi i origjinës:Shandong, Kinë
Emri i markës:ChenYangBurimi i energjisë:elektrike ose gazi
Tensioni:380V/50HZ ose sipas lokalit tuajFuqia:70 kw
Pesha:3000 kgDimensioni (L*W*H):1680*1500*1400 mm
Kapaciteti:6L, 120-500 kg/hGarancia:1 vit
Pikat kryesore të shitjes:Produktivitet i lartëLloji i marketingut:Produkt i ri 2022
Raporti i testit të makinerive:Me kushtVideo inspektimi në dalje:Me kusht
Garancia e komponentëve bazë:1 vitPërbërësit kryesorë:PLC, Enë nën presion, Ingranazh, Tjetër, Motor, Motor, Kushinetë, Kuti ingranazhi, Pompë
Shërbimi pas shitjes i ofruar:Instalimi në terren, vënia në punë dhe trajnimiEmri i produktit:Makinë për heqjen e vajit të ushqimit të skuqur me çmim të ulët
materiali:çelik inoxCertifikatat:CE, ISO
energji:elektrike ose gaz ose karburantCertifikimi:CE, ISO

Makinë për heqjen e vajit të ushqimit të skuqur me çmim të ulët

 

Low price ce fried food oil removing machineLow price ce fried food oil removing machine

 

 

 

përshkrim i produktit

 Makinë për heqjen e vajit të ushqimit të skuqur me çmim të ulët

Devajler

Është për heqjen e vajit të produktit të skuqur, bëni më pak vaj në produkt.

Ka lloj shkarkimi lart dhe poshtë shkarkimit.

 

teknikiParametri cal

 

Devajler

Model

Energji elektrike/gaz e instaluar (kw)

Materiali

Metoda

Madhësia

CYF1000

2.2

Çelik inox

Shkarkimi lart

1680*1500*1400mm

CYF1300

2.2

Çelik inox

Shkarkimi poshtë

1890*1880*1500mm


 Mostrat

Low price ce fried food oil removing machine

Produkte të ngjashme

 Low price ce fried food oil removing machineLow price ce fried food oil removing machineLow price ce fried food oil removing machine

         Rezervuari i naftës                 Fitues 6 m                    Filtri dinamik

kompania e Informacionit

 

 Jinan Chenyang Technology Co, Ltd është një prodhues profesional i makinerive për heqjen e vajit të ushqimit të skuqur me çmim të ulët. Me vitet tona të shumta' Hulumtimi dhe studimi, makina e nxjerrjes së rostiçeri është përdorur gjerësisht në shumë fusha. Ne gjithashtu mund të ofrojmë një makinë të veçantë për nxjerrjen e rostiçeri me dizajn sipas klientëve' kërkesa të veçanta. Ofrohet formula falas, instalimi lokal, dizajni i punishtes, shërbimi i inspektimit të makinerive, çdo nevojë do të plotësohet nëse keni pyetje.

Low price ce fried food oil removing machine

 

 

 

Klientët:

 Si profesionist prodhuesi, Jinan Chenyang Technology Co. Ltd, ka eksportuar makineri ushqimore të fryrë në më shumë se 80 vende dhe rajone, si Afrika e Jugut, India, Malajzia, Indonezia, Brazili etj.

Low price ce fried food oil removing machine

Certifikatat:

 

Low price ce fried food oil removing machine

Paketimi& Transporti

 

• Paketa e brendshme është film plastik, jashtë është kasë druri ose kompensatë

  (Çmim i ulët i paketimit të makinës për heqjen e vajit të ushqimit të skuqur në bazë të klientëve' nevojë).

• Vetëm paketim nudo filmi plastik me paletë druri.

• Ne mund të furnizojmë paketën dhe certifikatën e tymosjes.

• Transporti, treni, ekspres ose sipas klientëve' kërkesat.

Low price ce fried food oil removing machine

 

Shërbimet tona

 

1. Shërbime konsultimi falas para, gjatë dhe pas shitjes;
2. Shërbime falas për planifikimin dhe projektimin e projekteve;
3. Korrigjimi falas i pajisjeve derisa gjithçka të jetë funksionale;
4. Menaxhimi falas i transportit në distanca të gjata nga shitësi's fabrika në vendin e emërtuar nga blerësi;

5. Trajnim falas për mirëmbajtjen dhe funksionimin personalisht;
6. Teknika dhe formula të reja të prodhimit pa pagesë;
7. Ofroni garanci 1 vjeçare dhe shërbim të mirëmbajtjes gjatë gjithë jetës;

 

 

 

FAQ

 

 

1. Jeni makineri ushqimore të fryrë (prodhimi i ushqimit për qen, ushqim për kafshët, ushqime të fryra) prodhues apo tregtar?

 Përgjigje: Sigurisht që ne jemi prodhues të makinerive të ushqimit të fryrë. Mirë se vini të na vizitoni për ta kontrolluar atë!

 

2. Çfarë’A është lënda e parë e makinerive të ushqimit të fryrë?

 Përgjigje: Niseshte patate, miell gruri, miell orizi ose pluhur tjetër drithi. Ne do t'ju japim sugjerimin më të mirë sipas makinës dhe formulës tuaj të zgjedhur.

 

3. Çfarë’është materiali juaj  makineri ushqimore të fryrë?

 A: Të gjitha pjesët në kontakt me ushqimin janë të gjitha çelik inox 304.

 

4. A furnizoni me formulë blerësit?

 A: Po, ne ofrojmë formulë falas për blerësit.

 

5. Çfarë lloj karburantesh mund të zgjedhim gjatë prodhimit të makinës për heqjen e vajit të ushqimit të skuqur me çmim të ulët?

A: Si lëndë djegëse mund të zgjidhni gazin, naftën, energjinë elektrike, avullin, por ju lutemi na tregoni kur të kërkoni kuotim.

 

6. Sa sipërfaqe ka nevojë e gjithë linja e prodhimit të makinerive për heqjen e vajit të ushqimit të skuqur me çmim të ulët?

A: Mënyra më e mirë është të na tregoni zonën tuaj të punëtorisë, më pas ne do të bëjmë një draft për ju për të siguruar përdorimi racional i hapësirës suaj.

 

7. Nëse furnizimi me energji elektrike nuk është 3ph 380V 50HZ, a mund të ofroni makinën e përshtatshme?

A: Po, ne mund të ofrojmë makinën e përshtatshme sipas furnizimit tuaj me energji, për shembull 3ph 380V 60HZ, 3ph 415V 60 HZ, 3ph 220V 60HZ e kështu me radhë.

 

8. A furnizoni me makinë paketimi?

A: Ne kemi furnizues të makinerive të paketimit të bashkëpunimit afatgjatë, ne do t'ju ndihmojmë t'i kontaktojmë ata.

 

 

 

 

 

 

 

Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Rekomanduar

Dërgoni kërkesën tuaj

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip