Fryer
VR
 • Detajet e produkteve

Ne prezantuam kryesisht një nga produktet tona më të fundit dhe më të mira - Fituese e ushqimit me snacks, makinë për skuqje automatike me rrip të vogël transportues me rrip të vazhdueshëm për vizitorët që vijnë në faqen e internetit. Fryers ka kaluar një sërë sistemesh ndërkombëtare të sigurimit të cilësisë dhe certifikimit të sigurisë së produktit. Duke mbledhur nevojat e klientëve dhe duke analizuar tendencat, ne kemi shpenzuar shumë në zhvillimin e veçorive të reja dhe të gjithanshme të Fryers në mënyra inovative. Dhe makina e ushqimit të qenve, makineria e snack-it të fryrë, makina e drithërave të mëngjesit është krijuar për të qenë unike dhe mjaft tërheqëse për të tërheq vëmendjen e njerëzve.

Industritë e aplikueshme:Fabrika e Ushqimit dhe Pijeve, makinë për skuqje me rripaVendndodhja e sallës së ekspozitës:Egjipti, Italia, Franca, Gjermania, Vietnami, Filipinet, Brazili, Peruja, Arabia Saudite, Indonezia, Pakistani, India, Meksika, Rusia, Spanja, Tajlanda, Kenia, Koreja e Jugut, Kili, Kolumbia, Algjeria, Sri Lanka, Bangladeshi, Afrika e Jugut, Kazakistani, Ukraina, Kirgistani
Kushti:I riVendi i origjinës:Shandong, Kinë
Emri i markës:ChenYangBurimi i energjisë:elektrike ose gazi
Tensioni:380V/50HZ ose sipas lokalit tuajFuqia:për shkak të porosisë
Pesha:3000 kgDimensioni (L*W*H):4800*1300*2050mm i personalizueshëm
Kapaciteti:100 kg/h-500 kg/hGarancia:1 vit
Pikat kryesore të shitjes:Produktivitet i lartëLloji i marketingut:Produkt i nxehtë 2022
Raporti i testit të makinerive:Me kushtVideo inspektimi në dalje:Me kusht
Garancia e komponentëve bazë:1 vitPërbërësit kryesorë:PLC, Enë nën presion, Ingranazh, Motor, Motor, Kushinetë, Kuti ingranazhi, Pompë
Fjalët kyçe:makinë për skuqje me rripaEmri i produktit:Fitues ushqimesh me rrip të vogël transportues makinë për skuqje me rrip të vazhdueshëm
Shërbimi pas shitjes i ofruar:Inxhinierë të disponueshëm për shërbimin e makinerive jashtë shtetitmateriali:çelik inox
Paketimi:Film me shkumëNgjyrë:Argjendi
energji:elektrike ose gaz ose karburantCertifikimi:CE, ISO
Shkallë temperature:0-400 gradëAvantazhi:Funksionim i lehtë Efikasitet i lartë

Përshkrimi i produkteve
Emri i produktit
Fituese e ushqimeve të ushqimit Makinë për skuqje automatike me rrip të vogël transportues me rrip të vazhdueshëm
E aplikueshme
Një lloj rostiçeri i skuqur, të gjitha llojet e arra dhe mishi, peshku etj.
Veçori
Automatizimi i shkallës së lartë, prodhim i madh, kontroll i plotë automatik i temperaturës, filtër automatik.
Metoda e ngrohjes
Energji elektrike, gaz, naftë, qymyr, dru etj.
Tensioni
Tre faza: 380V/50Hz, Njëfazore: 220V/50Hz, sipas klientëve' tensionit lokal sipas vende të ndryshme.
Materiali i makinës
Çelik inox
Fryer i vazhdueshëm Parametër:
Model
Fuqia e instaluar (energji elektrike/gaz) (kw)
Gama e temperaturës (℃)
Prodhimi
Madhësia
3000 CYF
63/3.0
0-400
200 kg/h
3000*1300*2050 mm
CYF3500
65.6/3.0
0-400
400 kg/h
3600*1300*2050 mm
4500 CYF
86.6/3.0
0-400
600 kg/h
4800*1300*2050mm
CYF5500
107.6/3.0
0-400
800 kg/h
5900*1300*2050 mm
CYF6500
123/3.2
0-400
1000 kg/h
7000*1300*2050 mm
Pajisje të ngjashme:

Depozita e naftës

Devajler

Filtri dinamik

Avantazhet tona
Shërbimet tonaShërbimi para shitjes
A. Ofroni shërbime konsulence teknike falas.
B. Siguroni mostrat e produkteve, profilet e ndërmarrjeve, certifikatat e kreditit dhe materiale të tjera.
C. Siguroni citime të arsyeshme.
D. Dizajn dhe përzgjedhje falas sipas kërkesave të klientit.Shitja e sherbimeve
A.Shërbime falas për planifikimin dhe projektimin e projekteve; B. Debugimi falas i pajisjeve derisa gjithçka të jetë funksionale; C. Menaxhimi falas i transportit të pajisjeve në distanca të gjata nga shitësi'Fabrika s në vendin e emëruar nga blerësi.

Shërbimet pas shitjes
A.Trajnim falas për mirëmbajtjen dhe funksionimin personal të pajisjeve;
B. Teknika dhe formula të reja të prodhimit pa pagesë;
C. Ofroni garanci të plotë 1 vjeçare dhe shërbim të mirëmbajtjes gjatë gjithë jetës; Shitësi është përgjegjës për dëmtimin e natyrës së makinerisë në një vit, përveç dëmtimeve të shkaktuara nga njeriu dhe pjesëve të konsumuara.
Profili i Kompanisë
Rreth  Jinan Chenyang Technology Co, Ltd
Jinan Chenyang Teknologjia Co, Ltd është profesionistmakinë për tiganisjeprodhuesi. Me vitet tona të shumta' kërkime dhe studime, teknikat e nxjerrjes janë përdorur gjerësisht në shumë fusha. Ne gjithashtu mund të ofrojmë një linjë të veçantë prodhimi të projektimit sipas klientëve' kërkesa të veçanta. Ofrohet formula falas, instalimi lokal, dizajni i punishtes, shërbimi i inspektimit të makinerive, çdo nevojë do të plotësohet nëse keni pyetje.
Paketimi dhe transporti

• Paketa e brendshme është film plastik, jashtë është kasë druri ose kompensatë
• Vetëm paketim nudo filmi plastik me paletë druri.
• Ne mund të ofrojmë paketë tymosjeje dhe certifikatë përmakinë për skuqje me rripa.
• Transporti, treni, ekspres ose sipas klientëve' kërkesat.
Certifikatat dhe shërbimet
Gjatë më shumë se 15 viteve të prodhimit të makinerive ushqimore, ne morëm shumë përvoja dhe shumë certifikata, si certifikata CE, ISO 9001, e teknologjisë së lartë nga qeveria e Kinës. Ne do të vlerësojmë njohjen nga të gjitha sferat e jetës dhe do të bëjmë çmos për t'u shërbyer klientëve në mbarë botën.

Klienti dhe ekspozita
Si profesionistmakinë për tiganisje të vazhdueshme prodhuesi, Jinan Chenyang Technology Co. Ltd ka eksportuar me certifikim ce në më shumë se 80 vende dhe rajone, si Afrika e Jugut, India, Malajzia, Indonezia, Brazili etj. Disa klientë bëhen agjentë tanë në zonën e tyre. Shpresojmë të kemi marrëdhënie të gjata miqësore biznesi me më shumë klientë nga e gjithë bota në të ardhmen.
FAQ
1. Jeni prodhues apo tregtar?
Përgjigje: Sigurisht që ne jemi prodhues. Mirë se vini të na vizitoni për ta kontrolluar atë!
2. A furnizoni me formulë blerësit?
Përgjigje: Po, ne ofrojmë formulë falas për blerësit.
3. Çfarë lloj karburantesh mund të zgjedhim?
Përgjigje: Ju mund të zgjidhni gazin, naftën, energjinë elektrike, avullin si lëndë djegëse, por ju lutemi na tregoni kur kërkoni kuotim.
4. Sa janë amakinë për skuqje me rrip të vazhdueshëm nevojave?
Përgjigje: Mënyra më e mirë është të na tregoni zonën tuaj të punëtorisë, atëherë ne do të bëjmë një draft për ju për të siguruar përdorimin racional të hapësirës suaj.
5. Nëse furnizimi me energji elektrike nuk është 3ph 380V 50HZ, mund të ofronimakinën e përshtatshme?
Përgjigje: Po, ne mund të ofrojmë makinën e përshtatshme sipas furnizimit tuaj me energji elektrike, për shembull 3ph 380V 60HZ, 3ph 415V 60 HZ, 3ph 220V 60HZdhe kështu me radhë.
6. A furnizonimakinë paketimi?
Përgjigje: Ne kemi furnizues të makinerive të paketimit të bashkëpunimit afatgjatë, ne do t'ju ndihmojmë t'i kontaktojmë ata.
Rekomandoni Produkte
Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Rekomanduar

Dërgoni kërkesën tuaj

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip