Makinë me niseshte të modifikuar
VR
 • Detajet e produkteve

Jinan Chenyang Technology Co., Ltd. Për të përmbushur më mirë nevojat e larmishme të tregut, duke u mbështetur në teknologjinë e vet, burimet, talentet dhe avantazhet e tjera, ajo ka krijuar me sukses makinën e përpunimit të niseshtës së misrit të modifikuar plotësisht automatike me cilësi të lartë. Talentet dhe teknologjia janë faktorë mbështetës të domosdoshëm për makinën e përpunimit të niseshtës së misrit të modifikuar plotësisht me cilësi të lartë për t'u vlerësuar gjerësisht. Në të ardhmen, Jinan Chenyang Technology Co., Ltd. do të vazhdojë t'i kushtojë rëndësi kultivimit të talenteve, të përmirësojë vazhdimisht nivelin e biznesit të stafit dhe aftësitë profesionale, të forcojë inovacionin teknologjik dhe të rrisë vazhdimisht konkurrencën gjithëpërfshirëse të kompanisë, në mënyrë që të arritja 'ndërtimi i një sipërmarrjeje shekullore me gjelbërim të përhershëm dhe krijimi i një marke të njohur ndërkombëtare' Punoni shumë për këtë qëllim madhështor.

Industritë e aplikueshme:Fabrika e Ushqimit dhe PijevePesha (KG):6000
Vendndodhja e sallës së ekspozitës:Egjipti, Kanadaja, Turqia, Mbretëria e Bashkuar, Shtetet e Bashkuara, Italia, Franca, Gjermania, Vietnami, Filipinet, Brazili, Peruja, Arabia Saudite, Indonezia, Pakistani, India, Meksika, Rusia, Spanja, Tajlanda, Maroku, Kenia, Argjentina, Emiratet e Bashkuara Arabe, Kolumbia, Algjeria, Sri Lanka, Rumania, Ukraina, Kirgistani, Nigeria, Malajzia, AustraliaVideo inspektimi në dalje:Me kusht
Raporti i testit të makinerive:Me kushtLloji i marketingut:Produkt i ri 2020
Garancia e komponentëve bazë:1 vitPërbërësit kryesorë:PLC, motor, kushineta, kuti ingranazhi, motor, enë nën presion, ingranazh, pompë
Vendi i origjinës:Shandong, KinëEmri i markës:CY
Garancia:1 vitFushat e aplikimit:makinë niseshte e modifikuar
Kapaciteti i makinerive:100-500 kg/hEmri i produktit:Makinë e përpunimit të niseshtës së misrit të modifikuar plotësisht automatike me cilësi të lartë
Materiali:304 Çelik inoxTensioni:380v/50hz ose personalizim
Certifikimi:CEFuqia:69 kw, 76 kw
Lënda e parë:Niseshte natyrale, si niseshte misri, niseshte kasava, niseshte patate etjNgjyrë:Argjendi
Shërbimi pas garancisë:Mbështetje teknike video

Makinë e përpunimit të niseshtës së misrit të modifikuar plotësisht automatike me cilësi të lartë

 

Prodhimi Line dhe grafiku i rrjedhës:

High quality full automatic modified corn starch processing machine

 

Përshkrim:

 Niseshteja e paraxhelatinizuar prodhohet ngamakinë e modifikuar për përpunimin e niseshtës së misrit, është një agjent efektiv dhe ekonomik për humbjen e lëngjeve në lëngjet e shpimit me bazë uji, i cili është një derivat i niseshtës. Nuk është degradim bakterial në 120℃, i pranueshëm për mjedisin dhe jo toksik.

Niseshte e modifikuar e bërë ngamakinë të plotë automatike të përpunimit të niseshtës së misrit të modifikuar mund të prodhojë një tortë filtri të hollë, të lëmuar dhe të fortë dhe të nxisë shkallë më të shpejtë të depërtimit me reduktuesin e fërkimit. Mund të përdoret në të gjitha llojet e sistemeve të lëngjeve të shpimit. Niseshteja e para-xhelatinizuar është gjithashtu ndonjëherë"të paraxhelatinuara" për t'i bërë ato më të lehta për t'u tretur gjatë prodhimit të produktit. Niseshteja e modifikuar përdoret gjerësisht në industrinë e shpimit të naftës, tekstilit, letrës dhe ushqimit.

Lëndë e parë e makinës së përpunimit të niseshtës së misrit të modifikuar me cilësi të lartë

Niseshte natyrale, si niseshte misri, niseshte kasava, niseshte patate etj.

 

Teknik Pparametri:

 

Model

Fuqia e instaluar

Konsumi i energjisë

Prodhimi

Madhësia

CY62-II Vidë e dyfishtë

69kw

55 kw

120-150kg/orë

18000*1200*2000 mm

CY85-II Vidë e dyfishtë

76kw

65 kw

180-220kg/orë

19000*1500*2000 mm

 

Aksesorët kryesorë:

High quality full automatic modified corn starch processing machine

 

Mostrat dhe aplikimi:

 

High quality full automatic modified corn starch processing machine

 

Produktet e ndërlidhura:

High quality full automatic modified corn starch processing machine High quality full automatic modified corn starch processing machine High quality full automatic modified corn starch processing machine

       Makinë orizi ushqyese           Makinë për snack pudre        Makinë për proteinat e sojës
Kompania jone:

Jinan Chenyang Technology Co, Ltd është një profesionistmakinë të plotë automatike të përpunimit të niseshtës së misrit të modifikuar prodhuesi i makinerive të nxjerrjes. 

Me vitet tona të shumta' hulumtim dhe studim, makineri e modifikuar për përpunimin e niseshtës së misrit teknikat e nxjerrjes janë përdorur gjerësisht në shumë fusha. 

Ne gjithashtu mund të ofrojmë dizajn të veçantëMakinë e plotë automatike e përpunimit të niseshtës së misrit me cilësi të lartë linjë prodhimi sipas klientëve' kërkesa të veçanta. Ofrohet formula falas, instalimi lokal, dizajni i punishtes, shërbimi i inspektimit të makinerive, çdo nevojë do të plotësohet nëse keni pyetje.

 

High quality full automatic modified corn starch processing machine

 

Paketimi dhe dorëzimi:

• Paketa e brendshme është film plastik, jashtë është kasë druri ose kompensatë

  (bazuar në klientët' nevoja përMakinë e plotë automatike e përpunimit të niseshtës së misrit me cilësi të lartë).

• Vetëm paketim nudo filmi plastik me paletë druri.

• Ne mund të furnizojmë paketën dhe certifikatën e tymosjes.

• Transporti, treni, ekspres ose sipas klientëve' kërkesat.

High quality full automatic modified corn starch processing machine

 

Klientët:

Si profesionistmakineri e modifikuar për përpunimin e niseshtës së misrit prodhuesi, Jinan Chenyang Teknologjia Co. Ltd ka eksportuarmakinë të plotë automatike të përpunimit të niseshtës së misrit të modifikuar në më shumë se 80 vende dhe rajone, si Afrika e Jugut, India, Malajzia, Indonezia, Brazili etj. Disa ngaMakinë për përpunimin e niseshtës së misrit të modifikuar me cilësi të lartë klientët bëhen agjentët tanë në zonën e tyre. Shpresojmë të kemi marrëdhënie të gjata miqësore biznesi me më shumë klientë nga e gjithë bota në të ardhmen.

High quality full automatic modified corn starch processing machine

Rishikimi i klientit:

High quality full automatic modified corn starch processing machine

 

Shërbimet tona:

1. Shërbime konsultimi falas para, gjatë dhe pas shitjes;
2. Shërbime falas për planifikimin dhe projektimin e projekteve;
3. Korrigjimi falas i pajisjeve derisa gjithçka të jetë funksionale;
4. Menaxhimi falas i transportit në distanca të gjata nga shitësi's fabrika në vendin e emërtuar nga blerësi;

5. Trajnim falas për mirëmbajtjen dhe funksionimin personalisht;
6. Teknika dhe formula të reja të prodhimit pa pagesë;
7. Jep garanci 1 vjeçare të plotëy dhe shërbimi i mirëmbajtjes gjatë gjithë jetës;

 

Rishikimi i ekspozitës:

High quality full automatic modified corn starch processing machine

 

Certifikatat:

 

Ne mund të ofrojmë certifikatat e edicionit elektronik nëse kërkohet, ose ju mund t'i shihni dokumentet origjinale në fabrikën tonë. Ne mund të sigurojmë vërtetësinë e certifikatave tona.

High quality full automatic modified corn starch processing machine

 

FAQ:

 

1. jeni juMakinë e plotë automatike e përpunimit të niseshtës së misrit me cilësi të lartë (duke prodhuar p.sh. ushqim, ushqim për kafshët, ushqime të fryra) prodhues apo tregtar?

 Përgjigje: Sigurisht që ne jemi prodhues. Mirë se vini të na vizitoni për ta kontrolluar atë!

 

2. Çfarë’s lënda e parë emakinë të plotë automatike të përpunimit të niseshtës së misrit të modifikuar?

 A: Miell misri, miell gruri, miell orizi ose pluhur tjetër. Ne do t'ju japim sugjerimin më të mirë sipas makinës dhe formulës tuaj të zgjedhur.

 

3. Çfarë’është materiali juajmakinë të plotë automatike të përpunimit të niseshtës së misrit të modifikuar?

 A: Të gjitha pjesët në kontakt me ushqimin janë të gjitha çelik inox.

 

4. A furnizoni me formulë blerësit?

 A: Po, ne ofrojmë formulë falas për blerësit.

 

5. Çfarë lloj karburantesh mund të zgjedhim gjatë prodhimit?

A: Si lëndë djegëse mund të zgjidhni gazin, naftën, energjinë elektrike, avullin, por ju lutemi na tregoni kur të kërkoni kuotim.

 

6. Sa sipërfaqe ka nevojë e gjithë linja e prodhimit?

A: Mënyra më e mirë është të na tregoni zonën tuaj të punëtorisë, më pas ne do të bëjmë një draft për ju për të siguruar përdorimi racional i hapësirës suaj.

 

7. Nëse furnizimi me energji elektrike nuk është 3ph 380V 50HZ, a mund të ofroni makinën e përshtatshme?

A: Po, ne mund të ofrojmë makinën e përshtatshme sipas furnizimit tuaj me energji elektrike, për shembull 3ph 380V 60HZ, 3ph 415V 60 HZ, 3ph 220V 60HZ e kështu me radhë.

 

8. A furnizoni me makinë paketimi?

A: Ne kemi furnizues të makinerive të paketimit të bashkëpunimit afatgjatë, ne do t'ju ndihmojmë t'i kontaktojmë ata.

Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Rekomanduar

Dërgoni kërkesën tuaj

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip