Produkte
VR
 • Detajet e produkteve

Jinan Chenyang Technology Co., Ltd. ka qenë një nga liderët e industrisë për shkak të ofrimit të produkteve me cilësi të lartë për klientët dhe është shumë e mundur që kompania të arrijë një përparim më të madh në të ardhmen. Ne i ofrojmë blerësit makinë për skuqje elektrike me gaz transportues të vazhdueshëm me cilësi të lartë me çmime që i përshtaten xhepit të tyre. Në të ardhmen, Jinan Chenyang Technology Co., Ltd. do të vazhdojë t'u ofrojë klientëve shërbime më të mira dhe do të vazhdojë të fokusohet në inovacionin teknologjik, është e përkushtuar në ndërtimin e një sistemi të plotë produkti, për t'u ofruar klientëve produkte më të larmishëm.

Industritë e aplikueshme:Fabrika e Ushqimit dhe Pijeve, fryerje elektrikeVendndodhja e sallës së ekspozitës:Turqia, Italia, Gjermania, Vietnami, Filipinet, Peruja, Arabia Saudite, Indonezia, India, Meksika, Rusia, Kenia, Argjentina, Kili, Kolumbia, Sri Lanka, Rumania, Bangladeshi, Ukraina
Video inspektimi në dalje:Me kushtRaporti i testit të makinerive:Me kusht
Lloji i marketingut:Produkt i ri 2022Garancia e komponentëve bazë:1 vit
Përbërësit kryesorë:PLC, motor, kushineta, kuti ingranazhi, motor, enë nën presion, ingranazh, pompëKushti:I ri
Vendi i origjinës:Shandong, KinëEmri i markës:chenyang
Tensioni:380V sipas porosiseFuqia:sipas kërkesave tuaja
Pesha:3000 kgDimensioni (L*W*H):3600*1300*2050mm i personalizueshëm
Viti:2022Garancia:1 vit
Pikat kryesore të shitjes:MultifunksionaleAvantazhi:Funksionim i lehtë Performancë e lartë
Emri i produktit:Makinë elektrike për tiganisje me gaz transportues të vazhdueshëm me cilësi të lartëAplikacion:Një lloj rostiçeri i skuqur
Fjalë kyçe:makinë për skuqje me gazTemperatura:0-400 gradë
Ngjyrë:ArgjendiPaketimi:Film me shkumë
Materiali i makinës:Çelik inox 201 304Motori:Siemens ABB
Nota automatike:automatike

Përshkrimi i produkteve
Emri i produktit
Makinë elektrike për tiganisje me gaz transportues të vazhdueshëm me cilësi të lartë
E aplikueshme
Një lloj rostiçeri i skuqur, të gjitha llojet e arra dhe mishi, peshku etj.
Veçori
Automatizimi i shkallës së lartë, prodhim i madh, kontroll i plotë automatik i temperaturës, filtër automatik.
Metoda e ngrohjes
Energji elektrike, gaz, naftë, qymyr, dru etj.
Tensioni
Tre faza: 380V/50Hz, Njëfazore: 220V/50Hz, sipas klientëve' tensionit lokal sipas vende të ndryshme.
Materiali i makinës
Çelik inox
Fryer i vazhdueshëm Parametër:
Model
Fuqia e instaluar (energji elektrike/gaz) (kw)
Gama e temperaturës (℃)
Prodhimi
Madhësia
3000 CYF
63/3.0
0-400
200 kg/h
3000*1300*2050 mm
CYF3500
65.6/3.0
0-400
400 kg/h
3600*1300*2050 mm
4500 CYF
86.6/3.0
0-400
600 kg/h
4800*1300*2050mm
CYF5500
107.6/3.0
0-400
800 kg/h
5900*1300*2050 mm
CYF6500
123/3.2
0-400
1000 kg/h
7000*1300*2050 mm
Pajisje të ngjashme:

Depozita e naftës

Devajler

Filtri dinamik

Avantazhet tona
Shërbimet tonaShërbimi para shitjes
A. Ofroni shërbime konsulence teknike falas.
B. Siguroni mostrat e produkteve, profilet e ndërmarrjeve, certifikatat e kreditit dhe materiale të tjera.
C. Siguroni citime të arsyeshme.
D. Dizajn dhe përzgjedhje falas sipas kërkesave të klientit.Shitja e sherbimeve
A.Shërbime falas për planifikimin dhe projektimin e projekteve; B. Debugimi falas i pajisjeve derisa gjithçka të jetë funksionale; C. Menaxhimi falas i transportit të pajisjeve në distanca të gjata nga shitësi'Fabrika s në vendin e emëruar nga blerësi.

Shërbimet pas shitjes
A.Trajnim falas për mirëmbajtjen dhe funksionimin personal të pajisjeve;
B. Teknika dhe formula të reja të prodhimit pa pagesë;
C. Siguroni garanci të plotë 1 vjeçare dhe shërbim të mirëmbajtjes gjatë gjithë jetës; Shitësi është përgjegjës për dëmtimin e natyrës së makinerisë në një vit, përveç dëmtimeve të shkaktuara nga njeriu dhe pjesëve të konsumuara.
Profili i Kompanisë
Rreth  Jinan Chenyang Technology Co, Ltd
Jinan Chenyang Teknologjia Co, Ltd është profesionistmakinë për skuqje me gazprodhuesi. Me vitet tona të shumta' kërkime dhe studime, teknikat e nxjerrjes janë përdorur gjerësisht në shumë fusha. Ne gjithashtu mund të ofrojmë një linjë të veçantë prodhimi të projektimit sipas klientëve' kërkesa të veçanta. Ofrohet formula falas, instalimi lokal, dizajni i punishtes, shërbimi i inspektimit të makinerive, çdo nevojë do të plotësohet nëse keni pyetje.
Paketimi dhe transporti

• Paketa e brendshme është film plastik, jashtë është kasë druri ose kompensatë
• Vetëm paketim nudo filmi plastik me paletë druri.
• Ne mund të ofrojmë paketë tymosjeje dhe certifikatë për makinë për tiganisje.
• Transporti, treni, ekspres ose sipas klientëve' kërkesat.
Certifikatat dhe shërbimet
Gjatë më shumë se 15 viteve të prodhimit të makinerive ushqimore, ne morëm shumë përvoja dhe shumë certifikata, si certifikata CE, ISO 9001, e teknologjisë së lartë nga qeveria e Kinës. Ne do të vlerësojmë njohjen nga të gjitha sferat e jetës dhe do të bëjmë çmos për t'u shërbyer klientëve në mbarë botën.

Klienti dhe ekspozita
Si profesionistfryer elektrike prodhuesi, Jinan Chenyang Technology Co. Ltd ka eksportuar me certifikim ce në më shumë se 80 vende dhe rajone, si Afrika e Jugut, India, Malajzia, Indonezia, Brazili etj. Disa klientë bëhen agjentë tanë në zonën e tyre. Shpresojmë të kemi marrëdhënie të gjata miqësore biznesi me më shumë klientë nga e gjithë bota në të ardhmen.
FAQ
1. Jeni prodhues apo tregtar?
Përgjigje: Sigurisht që ne jemi prodhues. Mirë se vini të na vizitoni për ta kontrolluar atë!
2. A furnizoni me formulë blerësit?
Përgjigje: Po, ne ofrojmë formulë falas për blerësit.
3. Çfarë lloj karburantesh mund të zgjedhim?
Përgjigje: Ju mund të zgjidhni gazin, naftën, energjinë elektrike, avullin si lëndë djegëse, por ju lutemi na tregoni kur kërkoni kuotim.
4. Sa janë atransportues makinë për tiganisje nevojave?
Përgjigje: Mënyra më e mirë është të na tregoni zonën tuaj të punëtorisë, atëherë ne do të bëjmë një draft për ju për të siguruar përdorimin racional të hapësirës suaj.
5. Nëse furnizimi me energji elektrike nuk është 3ph 380V 50HZ, mund të ofronimakinën e përshtatshme?
Përgjigje: Po, ne mund të ofrojmë makinën e përshtatshme sipas furnizimit tuaj me energji elektrike, për shembull 3ph 380V 60HZ, 3ph 415V 60 HZ, 3ph 220V 60HZ dhe kështu me radhë.
6. A furnizonimakinë paketimi?
Përgjigje: Ne kemi furnizues të makinerive të paketimit të bashkëpunimit afatgjatë, ne do t'ju ndihmojmë t'i kontaktojmë ata.
Rekomandoni Produkte
Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Rekomanduar

Dërgoni kërkesën tuaj

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip