Produkte
VR
 • Detajet e produkteve

Jinan Chenyang Technology Co., Ltd. duke përdorur të menduarit unik inovativ dhe aftësi të forta inovative, ne kemi zhvilluar produkte të reja me rëndësi ndërmoshash. I plotëson më mirë kërkesat e tregut. Në të ardhmen, Jinan Chenyang Technology Co., Ltd. do të mbështetet në aftësitë e forta të R&D për të përditësuar dhe përsëritur produktet origjinale dhe do të përpiqet t'u sigurojë klientëve produkte me cilësi më të mirë. Jo vetëm kaq, kompania gjithashtu do të mbajë konceptin e shërbimit për të përmirësuar shërbimet dhe do të përpiqet të ofrojë shërbime që tejkalojnë pritjet e klientëve.

Industritë e aplikueshme:Fabrika e Ushqimit dhe Pijeve, Makinë e modifikuar me niseshtePesha (KG):7000
Vendndodhja e sallës së ekspozitës:AsnjeVideo inspektimi në dalje:Me kusht
Raporti i testit të makinerive:Me kushtLloji i marketingut:Produkt i ri 2020
Garancia e komponentëve bazë:1 vitPërbërësit kryesorë:PLC, motor, kushineta, kuti ingranazhi, motor, enë nën presion, ingranazh, pompë
Vendi i origjinës:Shandong, KinëEmri i markës:Chenyang
Lloji:Makinë me niseshte të modifikuarGarancia:1 vit, 1 vit
Fushat e aplikimit:Mulliri i miellitFunksioni i makinerive:Makinë me niseshte të modifikuar
Shërbimi pas shitjes i ofruar:Shërbimi i mirëmbajtjes dhe riparimit në terrenEmri i produktit:Makinë vaj misri misri dhe niseshte të modifikuar kimikisht
Materiali:304 Çelik inoxKapaciteti:120-220 kg/h
Tensioni:380v/50hz ose personalizimCertifikimi:CE
Fuqia:69 kw, 76 kwLënda e parë:Niseshte natyrale, si niseshte misri, niseshte kasava, niseshte patate etj

Makinë vaj misri misri dhe niseshte të modifikuar kimikisht

 

Prodhimi Line dhe grafiku i rrjedhës:

Corn maize oil and chemical modified starch machine

 

Përshkrim:

 

Niseshteja e paraxhelatinizuar prodhohet ngavaj dhe makinë niseshte e modifikuar kimikisht, është një agjent efektiv dhe ekonomik për humbjen e lëngjeve në lëngjet e shpimit me bazë uji, i cili është një derivat i niseshtës. Nuk është degradim bakterial në 120℃, i pranueshëm për mjedisin dhe jo toksik.

Niseshte e modifikuar e bërë nga makinë niseshte e modifikuar mund të prodhojë një tortë filtri të hollë, të lëmuar dhe të fortë dhe të nxisë shkallë më të shpejtë të depërtimit me reduktuesin e fërkimit. Mund të përdoret në të gjitha llojet e sistemeve të lëngjeve të shpimit. Niseshteja e para-xhelatinizuar është gjithashtu ndonjëherë"të paraxhelatinuara" për t'i bërë ato më të lehta për t'u tretur gjatë prodhimit të produktit. Niseshteja e modifikuar përdoret gjerësisht në industrinë e shpimit të naftës, tekstilit, letrës dhe ushqimit.

Lënda e parë e makinerive të vajit të misrit dhe niseshtesë së modifikuar kimikisht

Niseshte natyrale, si niseshte misri, niseshte kasava, niseshte patate etj.

 

Teknik Pparametri:

 

Model

Fuqia e instaluar

Konsumi i energjisë

Prodhimi

Madhësia

CY62-II Vidë e dyfishtë

69kw

55 kw

120-150kg/orë

18000*1200*2000 mm

CY85-II Vidë e dyfishtë

76kw

65 kw

180-220kg/orë

19000*1500*2000 mm

 

Aksesorët kryesorë:

Corn maize oil and chemical modified starch machine

 

Mostrat dhe aplikimi:

 

Corn maize oil and chemical modified starch machine

 

Produktet e ndërlidhura:

Corn maize oil and chemical modified starch machine Corn maize oil and chemical modified starch machine Corn maize oil and chemical modified starch machine

 Makinë orizi ushqyese           Makinë për snack pudre         Makinë për proteinat e sojës

Kompania jone:

Jinan Chenyang Technology Co, Ltd është një profesionistvaj dhe makinë niseshte e modifikuar kimikisht prodhuesi i makinerive të nxjerrjes. 

Me vitet tona të shumta' hulumtim dhe studim,makinë niseshte e modifikuar teknikat e nxjerrjes janë përdorur gjerësisht në shumë fusha. 

Ne gjithashtu mund të ofrojmë dizajn të veçantëMakinë vaj misri misri dhe niseshte të modifikuar kimikisht linjë prodhimi sipas klientëve' kërkesa të veçanta. Ofrohet formula falas, instalimi lokal, dizajni i punishtes, shërbimi i inspektimit të makinerive, çdo nevojë do të plotësohet nëse keni pyetje.

 

Corn maize oil and chemical modified starch machine

 

Paketimi dhe dorëzimi:

• Paketa e brendshme është film plastik, jashtë është kasë druri ose kompensatë

  (bazuar në klientët' nevoja përMakinë vaj misri misri dhe niseshte të modifikuar kimikisht).

• Vetëm paketim nudo filmi plastik me paletë druri.

• Ne mund të furnizojmë paketën dhe certifikatën e tymosjes.

• Transporti, treni, ekspres ose sipas klientëve' kërkesat.

Corn maize oil and chemical modified starch machine

 

Klientët:

Si profesionistvaj dhe makinë niseshte e modifikuar kimikisht prodhuesi, Jinan Chenyang Teknologjia Co. Ltd ka eksportuar makinë niseshte e modifikuar në më shumë se 80 vende dhe rajone, si Afrika e Jugut, India, Malajzia, Indonezia, Brazili etj. Disa ngaMakinë vaj misri misri dhe niseshte të modifikuar kimikisht klientët bëhen agjentët tanë në zonën e tyre. Shpresojmë të kemi marrëdhënie të gjata miqësore biznesi me më shumë klientë nga e gjithë bota në të ardhmen.

Corn maize oil and chemical modified starch machine

Rishikimi i klientit:

Corn maize oil and chemical modified starch machine

 

Shërbimet tona:

1. Shërbime konsultimi falas para, gjatë dhe pas shitjes;
2. Shërbime falas për planifikimin dhe projektimin e projekteve;
3. Korrigjimi falas i pajisjeve derisa gjithçka të jetë funksionale;
4. Menaxhimi falas i transportit në distanca të gjata nga shitësi's fabrika në vendin e emërtuar nga blerësi;

5. Trajnim falas për mirëmbajtjen dhe funksionimin personalisht;
6. Teknika dhe formula të reja të prodhimit pa pagesë;
7. Jep garanci 1 vjeçare të plotëy dhe shërbimi i mirëmbajtjes gjatë gjithë jetës;

 

Rishikimi i ekspozitës:

Corn maize oil and chemical modified starch machine

 

Certifikatat:

 

Ne mund të ofrojmë certifikatat e edicionit elektronik nëse kërkohet, ose ju mund t'i shihni dokumentet origjinale në fabrikën tonë. Ne mund të sigurojmë vërtetësinë e certifikatave tona.

Corn maize oil and chemical modified starch machine

 

FAQ:

 

1. jeni ju vaj dhe makinë niseshte e modifikuar kimikisht (duke prodhuar p.sh. ushqim, ushqim për kafshët, ushqime të fryra) prodhues apo tregtar?

 Përgjigje: Sigurisht që ne jemi prodhues. Mirë se vini të na vizitoni për ta kontrolluar atë!

 

2. Çfarë’s lënda e parë emakinë niseshte e modifikuar?

 A: Miell misri, miell gruri, miell orizi ose pluhur tjetër. Ne do t'ju japim sugjerimin më të mirë sipas makinës dhe formulës tuaj të zgjedhur.

 

3. Çfarë’është materiali juajMakinë vaj misri misri dhe niseshte të modifikuar kimikisht?

 A: Të gjitha pjesët në kontakt me ushqimin janë të gjitha çelik inox.

 

4. A furnizoni me formulë blerësit?

 A: Po, ne ofrojmë formulë falas për blerësit.

 

5. Çfarë lloj karburantesh mund të zgjedhim gjatë prodhimit?

A: Si lëndë djegëse mund të zgjidhni gazin, naftën, energjinë elektrike, avullin, por ju lutemi na tregoni kur të kërkoni kuotim.

 

6. Sa sipërfaqe i nevojitet e gjithë linjës së prodhimit?

A: Mënyra më e mirë është të na tregoni zonën tuaj të punëtorisë, më pas ne do të bëjmë një draft për ju për të siguruar përdorimi racional i hapësirës suaj.

 

7. Nëse furnizimi me energji elektrike nuk është 3ph 380V 50HZ, a mund të ofroni makinën e përshtatshme?

A: Po, ne mund të ofrojmë makinën e përshtatshme sipas furnizimit tuaj me energji, për shembull 3ph 380V 60HZ, 3ph 415V 60 HZ, 3ph 220V 60HZ e kështu me radhë.

 

8. A furnizoni me makinë paketimi?

A: Ne kemi furnizues të makinerive të paketimit të bashkëpunimit afatgjatë, ne do t'ju ndihmojmë t'i kontaktojmë ata.

Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Rekomanduar

Dërgoni kërkesën tuaj

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip