Fryer
VR
 • Detajet e produkteve

Inxhinierët tanë profesionistë kanë ekspertizë në përdorimin e teknologjive. Ka një gamë të gjerë gamë dhe është parë gjerësisht në fushën(et) e Fryers. Pasi u lansua makineria automatike e skuqjes së vazhdueshme me performancë të lartë me cilësi të mirë, morëm reagime të mira dhe klientët tanë besuan se ky lloj produkti mund të plotësonte nevojat e tyre. Falë stilistëve tanë krijues, Chenyang ka pamjen e krijuar për të kapur trendin më të fundit të industrisë. Miratimi i lëndëve të para të besueshme që kanë kaluar testet e inspektorëve tanë QC, makina automatike e skuqjes së vazhdueshme me cilësi të mirë me performancë të lartë ka disa performancë të besueshme.

Industritë e aplikueshme:Fabrika e Ushqimit dhe Pijeve, makine per fryerjeVendndodhja e sallës së ekspozitës:Italia, Gjermania, Brazili, Peruja, Arabia Saudite, Indonezia, Pakistani, India, Meksika, Rusia, Spanja, Tajlanda, Argjentina, Koreja e Jugut, Kili, Emiratet e Bashkuara Arabe, Kolumbia, Rumania, Bangladeshi, Kazakistani, Ukraina, Nigeria, Japonia, Malajzia
Kushti:I riVendi i origjinës:Shandong, Kinë
Emri i markës:ChenyangBurimi i energjisë:Energjia elektrike, gazi, nafta, qymyri, druri etj
Tensioni:380V/220V sipas porosisëFuqia:sipas kërkesave tuaja
Pesha:3000 kgDimensioni (L*W*H):4800*1300*2050mm i personalizueshëm
Kapaciteti:100 kg/h-500 kg/hGarancia:1 vit
Pikat kryesore të shitjes:Produktivitet i lartëLloji i marketingut:Produkt i ri 2022
Raporti i testit të makinerive:Me kushtVideo inspektimi në dalje:Me kusht
Garancia e komponentëve bazë:1 vitPërbërësit kryesorë:PLC, Enë nën presion, Ingranazh, Motor, Motor, Kushinetë, Kuti ingranazhi, Pompë, Të tjera
Shërbimi pas shitjes i ofruar:Makinë për tiganisje falafel e plotë automatike e cilësisë së mirëEmri i produktit:Makinë automatike të skuqjes së vazhdueshme me cilësi të mirë me performancë të lartë
Fjalë kyçe:makinë fryerëse me grupeNgjyrë:Argjendi
Materiali i makinës:Çelik inox 201/SUS 304Lloji i drejtuar:Pneumatike, Vertikale
Paketimi:Film me shkumëAvantazhi:Efiçencë e lartë Kosto e ulët funksionale
Shkallë temperature:0-400 gradëNota automatike:automatike

Rekomandoni Produkte
Makinë për mbushjen e bërthamave
Makinë bugles doritos
Makinë orizi ushqyese
Makinë për flaks misri
Makinë për ushqime të fryra
Makinë për ushqime të skuqura
Avantazhet tona
Përshkrimi i produkteve
Makinë automatike të skuqjes së vazhdueshme me cilësi të mirë me performancë të lartë

(1). Fituesi automatik përbëhet nga sistemi i rrjetës së transportit të rripit, sistemi automatik i ngritjes, sistemi automatik i filtrimit, vajiSistemi i kontrollit të temperaturës, sistemi i shtimit të vajit dhe sistemi i ngrohjes.

(2). Fituesi industrial i patateve industriale me shumë qëllime të vazhdueshme mund të skuqë peletin e snack, patate të skuqura, patate të skuqura, taros, kikirikë, peshk, ushqime brumi, bizele jeshile, fasule fasule, fasule.

(3). Metoda e ngrohjes: Energji elektrike, gaz, naftë, qymyr, dru etj.

Karakteristikat:
* konfigurim fleksibël, gamë e gjerë e lëndës së parë etj.
*funksionim i lehtë, pa rrjedhje pluhuri pluhur, kanalizime, kursim i energjisë dhe i lehtë për t'u shtuar të gjitha llojet e lëndëve të para dhe lëndëve ushqyese.

Makinë material:
Të gjitha makinat janë bërë nga çelik inox, kjo linjë është me dizajn të arsyeshëm dhe me automatizim të lartë; vidhat janë bërë nga çeliku i aliazhuar, me strukturën e sistemit të bllokut të ndërtimit dhe funksionin e vetëpastrimit.

Parametrat:
Model
Konsumi i energjisë elektrike (gazit/naftës).
Temperatura e ngrohjes
Prodhimi
Dimensioni
Friter i vazhdueshëm CY-F (elektrik)

60 kw/h

250°C

300 kg/h

3000x1200x2100mm
Friter i vazhdueshëm CY-FII (elektrik)

96 kw/h

250°C

400-500 kg/h

4000x1300x2200mm
Fitues i vazhdueshëm CY-LG (gaz/naftë)
6-20.5m³/h (gaz)
7-15 kg/orë (naftë)

250°C

300 kg/h

3000x1200x2100mm
CY-LGIIfryer i vazhdueshëm (gaz/naftë)
35 m³/h (gaz)
 8-41 kg/h (naftë)

250°C

400-500 kg/h

4000x1300x2200mm
Mostrat:
Pajisje të ngjashme:

Depozita e naftës

Devajler

Filtri dinamik

Shërbimet tonaShërbimi para shitjes
A. Ofroni shërbime konsulence teknike falas.
B. Siguroni mostrat e produkteve, profilet e ndërmarrjeve, certifikatat e kreditit dhe materiale të tjera.
C. Siguroni citime të arsyeshme.
D. Dizajn dhe përzgjedhje falas sipas kërkesave të klientit.Shitja e sherbimeve
A.Shërbime falas për planifikimin dhe projektimin e projekteve; B. Debugimi falas i pajisjeve derisa gjithçka të jetë funksionale; C. Menaxhimi falas i transportit të pajisjeve në distanca të gjata nga shitësi'Fabrika s në vendin e emëruar nga blerësi.

Shërbimet pas shitjes
A.Trajnim falas për mirëmbajtjen dhe funksionimin personal të pajisjeve;
B. Teknika dhe formula të reja të prodhimit pa pagesë;
C. Siguroni garanci të plotë 1 vjeçare dhe shërbim të mirëmbajtjes gjatë gjithë jetës; Shitësi është përgjegjës për dëmtimin e natyrës së makinerisë në një vit, përveç dëmtimeve të shkaktuara nga njeriu dhe pjesëve të konsumuara.
Profili i Kompanisë
Rreth  Jinan Chenyang Technology Co, Ltd
Jinan Chenyang Technology Co, Ltd është profesionistmakinë fryerëseprodhuesi. Me vitet tona të shumta' kërkime dhe studime, teknikat e nxjerrjes janë përdorur gjerësisht në shumë fusha. Ne gjithashtu mund të ofrojmë një linjë të veçantë prodhimi të projektimit sipas klientëve' kërkesa të veçanta. Ofrohet formula falas, instalimi lokal, dizajni i punishtes, shërbimi i inspektimit të makinerive, çdo nevojë do të plotësohet nëse keni pyetje.
Paketimi dhe transporti

• Paketa e brendshme është film plastik, jashtë është kasë druri ose kompensatë
• Vetëm paketim nudo filmi plastik me paletë druri.
• Ne mund të ofrojmë paketë tymosjeje dhe certifikatë përmakinë fryerëse me grupe.
• Transporti, treni, ekspres ose sipas klientëve' kërkesat.
Certifikatat dhe shërbimet
Gjatë më shumë se 15 viteve të prodhimit të makinerive ushqimore, ne morëm shumë përvoja dhe shumë certifikata, si certifikata CE, ISO 9001, e teknologjisë së lartë nga qeveria e Kinës. Ne do të vlerësojmë njohjen nga të gjitha sferat e jetës dhe do të bëjmë çmos për t'u shërbyer klientëve në mbarë botën.

Klienti dhe ekspozita
Si profesionisttë vazhdueshme makinë fryerëse prodhuesi, Jinan Chenyang Technology Co. Ltd ka eksportuar me certifikim ce në më shumë se 80 vende dhe rajone, si Afrika e Jugut, India, Malajzia, Indonezia, Brazili etj. Disa klientë bëhen agjentë tanë në zonën e tyre. Shpresojmë të kemi marrëdhënie të gjata miqësore biznesi me më shumë klientë nga e gjithë bota në të ardhmen.
FAQ
1. Jeni prodhues apo tregtar?
Përgjigje: Sigurisht që ne jemi prodhues. Mirë se vini të na vizitoni për ta kontrolluar atë!
2. A furnizoni me formulë blerësit?
Përgjigje: Po, ne ofrojmë formulë falas për blerësit.
3. Çfarë lloj karburantesh mund të zgjedhim?
Përgjigje: Ju mund të zgjidhni gazin, naftën, energjinë elektrike, avullin si lëndë djegëse, por ju lutemi na tregoni kur kërkoni kuotim.
4. Sa janë a makinë fryerëse me grupe nevojave?
Përgjigje: Mënyra më e mirë është të na tregoni zonën tuaj të punëtorisë, atëherë ne do të bëjmë një draft për ju për të siguruar përdorimin racional të hapësirës suaj.
5. Nëse furnizimi me energji elektrike nuk është 3ph 380V 50HZ, mund të ofronimakinën e përshtatshme?
Përgjigje: Po, ne mund të ofrojmë makinën e përshtatshme sipas furnizimit tuaj me energji elektrike, për shembull 3ph 380V 60HZ, 3ph 415V 60 HZ, 3ph 220V 60HZ dhe kështu me radhë.
6. A furnizonimakinë paketimi?
Përgjigje: Ne kemi furnizues të makinerive të paketimit të bashkëpunimit afatgjatë, ne do t'ju ndihmojmë t'i kontaktojmë ata.
Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Rekomanduar

Dërgoni kërkesën tuaj

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip