Fryer
VR
 • Detajet e produkteve

Duke prezantuar teknologji inovative të nivelit të lartë, Jinan Chenyang Technology Co., Ltd. ka shkurtuar periudhën e zhvillimit të produktit. Është projektuar nga nevojat e klientëve tanë. Duke kombinuar të gjithë performancën e mirë të lëndëve të para të miratuara, fërgesa industriale tregtare elektrik e makinerisë sonë automatike të vazhdueshme për tiganisje është vërtetuar se aplikohet në fushat e Fryers. Stafi ynë ka testuar shumë herë se në fushat e aplikuara, produkti mund të japë performanca e tij më e mirë si qëndrueshmëria dhe qëndrueshmëria.

Industritë e aplikueshme:Fabrika e Ushqimit dhe Pijeve, fryerje elektrikeVendndodhja e sallës së ekspozitës:Egjipti, Franca, Gjermania, Vietnami, Filipinet, Brazili, Peruja, Arabia Saudite, Indonezia, Pakistani, India, Meksika, Rusia, Spanja, Tajlanda, Maroku, Kenia, Argjentina, Koreja e Jugut, Kili, Emiratet e Bashkuara Arabe, Kolumbia, Algjeria, Sri Lanka, Rumani, Bangladesh, Afrika e Jugut, Kazakistan, Ukrainë, Kirgistan, Uzbekistan, Taxhikistan
Kushti:I riVendi i origjinës:Shandong, Kinë
Emri i markës:ChenyangBurimi i energjisë:Energji elektrike, gaz, naftë, qymyr, dru
Tensioni:220V/380V sipas porosisëFuqia:sipas kërkesave tuaja
Pesha:2000 kgDimensioni (L*W*H):4800*1300*2050mm i personalizueshëm
Kapaciteti:100 kg/h-500 kg/hGarancia:1 vit
Pikat kryesore të shitjes:Produktivitet i lartëLloji i marketingut:Produkt i ri 2022
Raporti i testit të makinerive:Me kushtVideo inspektimi në dalje:Me kusht
Garancia e komponentëve bazë:1 vitPërbërësit kryesorë:PLC, Enë nën presion, Ingranazh, Motor, Motor, Kushinetë, Kuti ingranazhi, Pompë
Emri i produktit:Makinë automatike për tiganisje Fituese industriale komerciale elektrikeFjalë kyçe:fryer elektrike
Aplikacion:Një lloj rostiçeri i skuqurNgjyrë:Argjendi
Shkallë temperature:0-400 gradëMateriali i makinës:Çelik inox 201/SUS 304
Paketimi:Film me shkumëCertifikatat:CE ISO
Metoda e ngrohjes:Energji elektrike, gaz, naftë, qymyr, druAvantazhi:Funksionim i lehtë Efikasitet i lartë

Rekomandoni Produkte
Makinë për mbushjen e bërthamave
Makinë bugles doritos
Makinë orizi ushqyese
Makinë për flaks misri
Makinë për ushqime të fryra
Makinë për ushqime të skuqura
Avantazhet tona
Përshkrimi i produkteve
Makinë automatike për tiganisje të vazhdueshme Fituese industriale tregtare elektrike

(1). Fituesi automatik përbëhet nga sistemi i rrjetës së transportit të rripit, sistemi automatik i ngritjes, sistemi automatik i filtrimit, vajiSistemi i kontrollit të temperaturës, sistemi i shtimit të vajit dhe sistemi i ngrohjes.

(2). Fituesi industrial i patateve industriale me shumë qëllime të vazhdueshme mund të skuqë peletin e snack, patatet e skuqura, patate të skuqura, taros, kikirikë, peshk, ushqime brumi, bizele jeshile, fasule fasule, fasule.

(3). Metoda e ngrohjes: Energji elektrike, gaz, naftë, qymyr, dru etj.

Karakteristikat:
* konfigurim fleksibël, gamë e gjerë e lëndës së parë etj.
*funksionim i lehtë, pa rrjedhje pluhuri pluhur, kanalizime, kursim i energjisë dhe i lehtë për t'u shtuar të gjitha llojet e lëndëve të para dhe lëndëve ushqyese.

Makinë për tiganisje material:
Të gjitha makinat janë bërë nga çelik inox, kjo linjë është me dizajn të arsyeshëm dhe me automatizim të lartë; vidhat janë bërë nga çeliku i aliazhuar, me strukturën e sistemit të bllokut të ndërtimit dhe funksionin e vetëpastrimit.

Parametrat:
Model
Konsumi i energjisë elektrike (gazit/naftës).
Temperatura e ngrohjes
Prodhimi
Dimensioni
Friter i vazhdueshëm CY-F (elektrik)

60 kw/h

250°C

300 kg/h

3000x1200x2100mm
Fitues i vazhdueshëm CY-FII (elektrik)

96 kw/h

250°C

400-500 kg/h

4000x1300x2200mm
Fitues i vazhdueshëm CY-LG (gaz/naftë)
6-20.5m³/h (gaz)
7-15 kg/orë (naftë)

250°C

300 kg/h

3000x1200x2100mm
CY-LGIIfryer i vazhdueshëm (gaz/naftë)
35 m³/h (gaz)
 8-41 kg/h (naftë)

250°C

400-500 kg/h

4000x1300x2200mm
Mostrat:
Pajisje të ngjashme:

Depozita e naftës

Devajler

Filtri dinamik

Shërbimet tonaShërbimi para shitjes
A. Ofroni shërbime konsulence teknike falas.
B. Siguroni mostrat e produkteve, profilet e ndërmarrjeve, certifikatat e kreditit dhe materiale të tjera.
C. Siguroni citime të arsyeshme.
D. Dizajn dhe përzgjedhje falas sipas kërkesave të klientit.Shitja e sherbimeve
A.Shërbime falas për planifikimin dhe projektimin e projekteve; B. Debugimi falas i pajisjeve derisa gjithçka të jetë funksionale; C. Menaxhimi falas i transportit të pajisjeve në distanca të gjata nga shitësi'Fabrika s në vendin e emëruar nga blerësi.

Shërbimet pas shitjes
A.Trajnim falas për mirëmbajtjen dhe funksionimin personal të pajisjeve;
B. Teknika dhe formula të reja të prodhimit pa pagesë;
C. Ofroni garanci të plotë 1 vjeçare dhe shërbim të mirëmbajtjes gjatë gjithë jetës; Shitësi është përgjegjës për dëmtimin e natyrës së makinerisë në një vit, përveç dëmtimeve të shkaktuara nga njeriu dhe pjesëve të konsumuara.
Profili i Kompanisë
Rreth  Jinan Chenyang Technology Co, Ltd
Jinan Chenyang Teknologjia Co, Ltd është profesionistfryer elektrikeprodhuesi. Me vitet tona të shumta' kërkime dhe studime, teknikat e nxjerrjes janë përdorur gjerësisht në shumë fusha. Ne gjithashtu mund të ofrojmë një linjë të veçantë prodhimi të projektimit sipas klientëve' kërkesa të veçanta. Ofrohet formula falas, instalimi lokal, dizajni i punishtes, shërbimi i inspektimit të makinerive, çdo nevojë do të plotësohet nëse keni pyetje.
Paketimi dhe transporti

• Paketa e brendshme është film plastik, jashtë është kasë druri ose kompensatë
• Vetëm paketim nudo filmi plastik me paletë druri.
• Ne mund të ofrojmë paketë tymosjeje dhe certifikatë përfryer komerciale elektrike.
• Transporti, treni, ekspres ose sipas klientëve' kërkesat.
Certifikatat dhe shërbimet
Gjatë më shumë se 15 viteve të prodhimit të makinerive ushqimore, ne morëm shumë përvoja dhe shumë certifikata, si certifikata CE, ISO 9001, e teknologjisë së lartë nga qeveria e Kinës. Ne do të vlerësojmë njohjen nga të gjitha sferat e jetës dhe do të bëjmë çmos për t'u shërbyer klientëve në mbarë botën.

Klienti dhe ekspozita
Si profesionistfryer industriale elektrike prodhuesi, Jinan Chenyang Technology Co. Ltd ka eksportuar me certifikim ce në më shumë se 80 vende dhe rajone, si Afrika e Jugut, India, Malajzia, Indonezia, Brazili etj. Disa klientë bëhen agjentë tanë në zonën e tyre. Shpresojmë të kemi marrëdhënie të gjata miqësore biznesi me më shumë klientë nga e gjithë bota në të ardhmen.
FAQ
1. Jeni prodhues apo tregtar?
Përgjigje: Sigurisht që ne jemi prodhues. Mirë se vini të na vizitoni për ta kontrolluar atë!
2. A furnizoni me formulë blerësit?
Përgjigje: Po, ne ofrojmë formulë falas për blerësit.
3. Çfarë lloj karburantesh mund të zgjedhim?
Përgjigje: Ju mund të zgjidhni gazin, naftën, energjinë elektrike, avullin si lëndë djegëse, por ju lutemi na tregoni kur kërkoni kuotim.
4. Sa janë a fryer industriale elektrike nevojave?
Përgjigje: Mënyra më e mirë është të na tregoni zonën tuaj të punëtorisë, atëherë ne do të bëjmë një draft për ju për të siguruar përdorimin racional të hapësirës suaj.
5. Nëse furnizimi me energji elektrike nuk është 3ph 380V 50HZ, mund të ofronimakinën e përshtatshme?
Përgjigje: Po, ne mund të ofrojmë makinën e përshtatshme sipas furnizimit tuaj me energji elektrike, për shembull 3ph 380V 60HZ, 3ph 415V 60 HZ, 3ph 220V 60HZ dhe kështu me radhë.
6. A furnizonimakinë paketimi?
Përgjigje: Ne kemi furnizues të makinerive të paketimit të bashkëpunimit afatgjatë, ne do t'ju ndihmojmë t'i kontaktojmë ata.
Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Rekomanduar

Dërgoni kërkesën tuaj

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip