Produkte
VR
 • Detajet e produkteve

Zbatimi i teknologjisë në procesin e prodhimit të produktit rezulton të jetë shumë i dobishëm. Duke shfaqur qëndrueshmëri dhe qëndrueshmëri, produkti është i përshtatshëm për fushat e Fryer-it. Rezultati i përmirësimeve në teknologji rezulton të jetë shumë pozitiv. Makina e gatshme për tiganisje e patate të skuqura me gaz automatik të skuqur të vazhdueshme, karakterizohet nga cilësi e qëndrueshme. Mund të luajë vlerën e saj më të madhe në fushën(at) e Fryerëve. Në të ardhmen, Jinan Chenyang Technology Co., Ltd. do t'i përmbahet gjithmonë filozofisë së biznesit të "zhvillimit të orientuar nga njerëzit, inovativ", bazuar në cilësinë e shkëlqyer, të nxitur nga inovacioni teknologjik, i përkushtuar ndaj produkteve me cilësi të lartë, teknologjisë së nivelit të lartë dhe operacione me efikasitet të lartë, dhe promovon kompaninë Ekonomia zhvillohet mirë dhe me shpejtësi.

Industritë e aplikueshme:Fabrika e Ushqimit dhe Pijeve, makinë për tiganisje patatinashVendndodhja e sallës së ekspozitës:Italia, Franca, Vietnami, Brazili, Indonezia, Pakistani, India, Rusia, Tajlanda, Maroku, Kenia, Argjentina, Kili, Sri Lanka, Rumania, Bangladeshi, Afrika e Jugut, Kazakistani, Ukraina, Kirgistani, Nigeria, Uzbekistani
Kushti:I riVendi i origjinës:Shandong, Kinë
Emri i markës:ChenyangBurimi i energjisë:Energji elektrike, gaz, naftë, qymyr, dru
Tensioni:380V/50HZ sipas porosiseFuqia:sipas kërkesave tuaja
Pesha:2000 kgDimensioni (L*W*H):4800*1300*2050mm i personalizueshëm
Kapaciteti:100 kg/h-500 kg/hGarancia:1 vit
Pikat kryesore të shitjes:Lehtë për t'u përdorurLloji i marketingut:Produkt i ri 2022
Raporti i testit të makinerive:Me kushtVideo inspektimi në dalje:Me kusht
Garancia e komponentëve bazë:1 vitPërbërësit kryesorë:PLC, Enë nën presion, Ingranazh, Motor, Motor, Kushinetë, Kuti ingranazhi, Pompë
Emri i produktit:Makinë për tiganisje të patatinave me gaz të fërguar vazhdimisht me energji elektrikeNgjyrë:Argjendi
Materiali:304 Çelik inoxFjalë kyçe:makinë për tiganisje patatinash
Shkallë temperature:0-400 gradëPaketimi:Film me shkumë
Tipi i produktit:Makinë me shumë FryerjeAplikacion:Një lloj rostiçeri i skuqur
Avantazhi:Funksionim i lehtë Efikasitet i lartëCertifikatat:CE ISO

Përshkrimi i produkteve
Emri i produktit
Makinë për tiganisje të patatinave me gaz të fërguar vazhdimisht me energji elektrike
E aplikueshme
Një lloj rostiçeri i skuqur, të gjitha llojet e arra dhe mishi, peshku etj.
Veçori
Automatizimi i shkallës së lartë, prodhim i madh, kontroll i plotë automatik i temperaturës, filtër automatik.
Metoda e ngrohjes
Energji elektrike, gaz, naftë, qymyr, dru etj.
Tensioni
Tre faza: 380V/50Hz, Njëfazore: 220V/50Hz, sipas klientëve' tensionit lokal sipas vende të ndryshme.
Materiali i makinës
Çelik inox
Fryer i vazhdueshëm Parametër:
Model
Fuqia e instaluar (energji elektrike/gaz) (kw)
Gama e temperaturës (℃)
Prodhimi
Madhësia
3000 CYF
63/3.0
0-400
200 kg/h
3000*1300*2050 mm
CYF3500
65.6/3.0
0-400
400 kg/h
3600*1300*2050 mm
4500 CYF
86.6/3.0
0-400
600 kg/h
4800*1300*2050mm
CYF5500
107.6/3.0
0-400
800 kg/h
5900*1300*2050 mm
CYF6500
123/3.2
0-400
1000 kg/h
7000*1300*2050 mm
Mostrat:
Pajisje të ngjashme:

Depozita e naftës

Devajler

Filtri dinamik

Avantazhet tona
Shërbimet tonaShërbimi para shitjes
A. Ofroni shërbime konsulence teknike falas.
B. Siguroni mostrat e produkteve, profilet e ndërmarrjeve, certifikatat e kreditit dhe materiale të tjera.
C. Siguroni citime të arsyeshme.
D. Dizajn dhe përzgjedhje falas sipas kërkesave të klientit.Shitja e sherbimeve
A.Shërbime falas për planifikimin dhe projektimin e projekteve; B. Debugimi falas i pajisjeve derisa gjithçka të jetë funksionale; C. Menaxhimi falas i transportit të pajisjeve në distanca të gjata nga shitësi'Fabrika s në vendin e emëruar nga blerësi.

Shërbimet pas shitjes
A.Trajnim falas për mirëmbajtjen dhe funksionimin personal të pajisjeve;
B. Teknika dhe formula të reja të prodhimit pa pagesë;
C. Siguroni garanci të plotë 1 vjeçare dhe shërbim të mirëmbajtjes gjatë gjithë jetës; Shitësi është përgjegjës për dëmtimin e natyrës së makinerisë në një vit, përveç dëmtimeve të shkaktuara nga njeriu dhe pjesëve të konsumuara.
Rekomandoni Produkte
Makinë për mbushjen e bërthamave
Makinë bugles doritos
Makinë orizi ushqyese
Makinë për flaks misri
Makinë për ushqime të fryra
Makinë për ushqime të skuqura
Profili i Kompanisë
Rreth  Jinan Chenyang Technology Co, Ltd
Jinan Chenyang Technology Co, Ltd është profesionistmakinë për tiganisjeprodhuesi. Me vitet tona të shumta' kërkime dhe studime, teknikat e nxjerrjes janë përdorur gjerësisht në shumë fusha. Ne gjithashtu mund të ofrojmë një linjë të veçantë prodhimi të projektimit sipas klientëve' kërkesa të veçanta. Ofrohet formula falas, instalimi lokal, dizajni i punishtes, shërbimi i inspektimit të makinerive, çdo nevojë do të plotësohet nëse keni pyetje.
Paketimi dhe transporti

• Paketa e brendshme është film plastik, jashtë është kasë druri ose kompensatë
• Vetëm paketim nudo filmi plastik me paletë druri.
• Ne mund të ofrojmë paketë tymosjeje dhe certifikatë përmakinë për tiganisje patatinash.
• Transporti, treni, ekspres ose sipas klientëve' kërkesat.
Certifikatat dhe shërbimet
Gjatë më shumë se 15 viteve të prodhimit të makinerive ushqimore, ne morëm shumë përvoja dhe shumë certifikata, si certifikata CE, ISO 9001, e teknologjisë së lartë nga qeveria e Kinës. Ne do të vlerësojmë njohjen nga të gjitha sferat e jetës dhe do të bëjmë çmos për t'u shërbyer klientëve në mbarë botën.

Klienti dhe ekspozita
Si profesionistmakineri për tiganisje patatinash bugles prodhuesi, Jinan Chenyang Technology Co. Ltd ka eksportuar me certifikim ce në më shumë se 80 vende dhe rajone, si Afrika e Jugut, India, Malajzia, Indonezia, Brazili etj. Disa klientë bëhen agjentë tanë në zonën e tyre. Shpresojmë të kemi marrëdhënie të gjata miqësore biznesi me më shumë klientë nga e gjithë bota në të ardhmen.
FAQ
1. Jeni prodhues apo tregtar?
Përgjigje: Sigurisht që ne jemi prodhues. Mirë se vini të na vizitoni për ta kontrolluar atë!
2. A furnizoni me formulë blerësit?
Përgjigje: Po, ne ofrojmë formulë falas për blerësit.
3. Çfarë lloj karburantesh mund të zgjedhim?
Përgjigje: Ju mund të zgjidhni gazin, naftën, energjinë elektrike, avullin si lëndë djegëse, por ju lutemi na tregoni kur kërkoni kuotim.
4. Sa janë a makinë për skuqje me gaz nevojave?
Përgjigje: Mënyra më e mirë është të na tregoni zonën tuaj të punëtorisë, atëherë ne do të bëjmë një draft për ju për të siguruar përdorimin racional të hapësirës suaj.
5. Nëse furnizimi me energji elektrike nuk është 3ph 380V 50HZ, mund të ofronimakinën e përshtatshme?
Përgjigje: Po, ne mund të ofrojmë makinën e përshtatshme sipas furnizimit tuaj me energji elektrike, për shembull 3ph 380V 60HZ, 3ph 415V 60 HZ, 3ph 220V 60HZ dhe kështu me radhë.
6. A furnizonimakinë paketimi?
Përgjigje: Ne kemi furnizues të makinerive të paketimit të bashkëpunimit afatgjatë, ne do t'ju ndihmojmë t'i kontaktojmë ata.
Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Rekomanduar

Dërgoni kërkesën tuaj

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip