Fryer
VR
 • Detajet e produkteve

Jinan Chenyang Technology Co., Ltd. është fokusuar në përmirësimin e teknologjive për të zhvilluar produkte të reja në baza të rregullta. Ne kemi bërë me sukses lansimin e makinës së skuqjes automatike industriale profesionale Hot për publikun siç ishte planifikuar. Me veçoritë e saj të reja, makineria e ushqimit të qenve, makineria e snackeve të fryra, makina e drithërave të mëngjesit me thekon misri pritet të udhëheqë trendin e industrisë. Makina e skuqjes automatike industriale me shitje të nxehtë ofron jo vetëm cilësi të shkëlqyer, por edhe çmim shumë të favorshëm. Jinan Chenyang Technology Co., Ltd. do të ofrojë shërbime me cilësi të lartë dhe do t'u sjellë klientëve një përvojë më të mirë. Në këtë mënyrë, kompania mund të vazhdojë të forcojë fuqinë e saj të ardhshme në inovacionin teknologjik dhe të përpiqet të krijojë produkte të plota zinxhir ekologjik.

Industritë e aplikueshme:Fabrika e Ushqimit dhe Pijeve, makinë fryerëseVendndodhja e sallës së ekspozitës:Egjipt, Mbretëria e Bashkuar, Franca, Gjermania, Vietnami, Filipinet, Brazili, Peruja, Arabia Saudite, Indonezia, India, Meksika, Spanja, Tajlanda, Maroku, Kenia, Argjentina, Koreja e Jugut, Kili, Kolumbia, Algjeria, Sri Lanka, Rumania , Bangladeshi, Afrika e Jugut, Kazakistani, Ukraina, Kirgistani
Kushti:I riVendi i origjinës:Shandong, Kinë
Emri i markës:ChenYangBurimi i energjisë:elektrike ose gazi
Tensioni:380V/50HZ ose sipas lokalit tuajFuqia:70 kw sipas porosise
Pesha:2000 kgDimensioni (L*P*H):4800*1300*2050mm
Kapaciteti:100 kg/h-500 kg/hGarancia:1 vit
Pikat kryesore të shitjes:Produktivitet i lartëLloji i marketingut:Produkt i ri 2022
Raporti i testit të makinerive:Me kushtVideo inspektimi në dalje:Me kusht
Garancia e komponentëve bazë:1 vitPërbërësit kryesorë:PLC, Enë nën presion, Ingranazh, Tjetër, Motor, Motor, Kushinetë, Kuti ingranazhi, Pompë
Emri i produktit:Shitje e nxehtë makine frute automatike industriale profesionaleShërbimi pas shitjes i ofruar:Inxhinierë të disponueshëm për shërbimin e makinerive jashtë shtetit
materiali:çelik inoxNgjyrë:Argjendi
energji:elektrike ose gaz ose karburantFjalë kyçe:makinë fërgesë automatike
Shkallë temperature:0-400 ℃Paketimi:Film me shkumë
Avantazhi:Funksionim i lehtë Efikasitet i lartëCertifikatat:CE ISO

Përshkrimi i produkteve
Shitje e nxehtë makine frute automatike industriale profesionale

(1). Fituesi automatik përbëhet nga sistemi i rrjetës së transportit të rripit, sistemi automatik i ngritjes, sistemi automatik i filtrimit, vajiSistemi i kontrollit të temperaturës, sistemi i shtimit të vajit dhe sistemi i ngrohjes.

(2). Fituesi industrial i patateve industriale me shumë qëllime të vazhdueshme mund të skuqë peletin e snack, patatet e skuqura, patate të skuqura, taros, kikirikë, peshk, ushqime brumi, bizele jeshile, fasule fasule, fasule.

(3). Metoda e ngrohjes: Energji elektrike, gaz, naftë, qymyr, dru etj.

Karakteristikat:
* konfigurim fleksibël, gamë e gjerë e lëndës së parë etj.
*funksionim i lehtë, pa rrjedhje pluhuri pluhur, kanalizime, kursim i energjisë dhe i lehtë për t'u shtuar të gjitha llojet e lëndëve të para dhe lëndëve ushqyese.

Makinë për tiganisje material:
Të gjitha makinat janë bërë nga çelik inox, kjo linjë është me dizajn të arsyeshëm dhe me automatizim të lartë; vidhat janë bërë nga çeliku i aliazhuar, me strukturën e sistemit të bllokut të ndërtimit dhe funksionin e vetëpastrimit.

Parametrat:
Model
Konsumi i energjisë elektrike (gazit/naftës).
Temperatura e ngrohjes
Prodhimi
Dimensioni
Friter i vazhdueshëm CY-F (elektrik)

60 kw/h

250°C

300 kg/h

3000x1200x2100mm
Fitues i vazhdueshëm CY-FII (elektrik)

96 kw/h

250°C

400-500 kg/h

4000x1300x2200mm
Fitues i vazhdueshëm CY-LG (gaz/naftë)
6-20.5m³/h (gaz)
7-15 kg/orë (naftë)

250°C

300 kg/h

3000x1200x2100mm
CY-LGIIfryer i vazhdueshëm (gaz/naftë)
35 m³/h (gaz)
 8-41 kg/h (naftë)

250°C

400-500 kg/h

4000x1300x2200mm
Mostrat:
Pajisje të ngjashme:

Depozita e naftës

Devajler

Filtri dinamik

Avantazhet tona
Shërbimet tonaShërbimi para shitjes
A. Ofroni shërbime konsulence teknike falas.
B. Siguroni mostrat e produkteve, profilet e ndërmarrjeve, certifikatat e kreditit dhe materiale të tjera.
C. Siguroni citime të arsyeshme.
D. Dizajn dhe përzgjedhje falas sipas kërkesave të klientit.Shitja e sherbimeve
A.Shërbime falas për planifikimin dhe projektimin e projekteve; B. Debugimi falas i pajisjeve derisa gjithçka të jetë funksionale; C. Menaxhimi falas i transportit të pajisjeve në distanca të gjata nga shitësi'Fabrika s në vendin e emëruar nga blerësi.

Shërbimet pas shitjes
A.Trajnim falas për mirëmbajtjen dhe funksionimin personal të pajisjeve;
B. Teknika dhe formula të reja të prodhimit pa pagesë;
C. Siguroni garanci të plotë 1 vjeçare dhe shërbim të mirëmbajtjes gjatë gjithë jetës; Shitësi është përgjegjës për dëmtimin e natyrës së makinerisë në një vit, përveç dëmtimeve të shkaktuara nga njeriu dhe pjesëve të konsumuara.
Rekomandoni Produkte
Makinë për mbushjen e bërthamave
Makinë bugles doritos
Makinë orizi ushqyese
Makinë për flaks misri
Makinë për ushqime të fryra
Makinë për ushqime të skuqura
Profili i Kompanisë
Rreth  Jinan Chenyang Technology Co, Ltd
Jinan Chenyang Technology Co, Ltd është profesionistmakinë fryerëseprodhuesi. Me vitet tona të shumta' kërkime dhe studime, teknikat e nxjerrjes janë përdorur gjerësisht në shumë fusha. Ne gjithashtu mund të ofrojmë një linjë të veçantë prodhimi të projektimit sipas klientëve' kërkesa të veçanta. Ofrohet formula falas, instalimi lokal, dizajni i punishtes, shërbimi i inspektimit të makinerive, çdo nevojë do të plotësohet nëse keni pyetje.
Paketimi dhe transporti

• Paketa e brendshme është film plastik, jashtë është kasë druri ose kompensatë
• Vetëm paketim nudo filmi plastik me paletë druri.
• Ne mund të ofrojmë paketë tymosjeje dhe certifikatë përmakinë fërgesë automatike.
• Transporti, treni, ekspres ose sipas klientëve' kërkesat.
Certifikatat dhe shërbimet
Gjatë më shumë se 15 viteve të prodhimit të makinerive ushqimore, ne morëm shumë përvoja dhe shumë certifikata, si certifikata CE, ISO 9001, e teknologjisë së lartë nga qeveria e Kinës. Ne do të vlerësojmë njohjen nga të gjitha sferat e jetës dhe do të bëjmë çmos për t'u shërbyer klientëve në mbarë botën.

Klienti dhe ekspozita
Si profesionistmakinë fërgesë automatike prodhuesi, Jinan Chenyang Technology Co. Ltd ka eksportuar me certifikim ce në më shumë se 80 vende dhe rajone, si Afrika e Jugut, India, Malajzia, Indonezia, Brazili etj. Disa klientë bëhen agjentë tanë në zonën e tyre. Shpresojmë të kemi marrëdhënie të gjata miqësore biznesi me më shumë klientë nga e gjithë bota në të ardhmen.
FAQ
1. Jeni prodhues apo tregtar?
Përgjigje: Sigurisht që ne jemi prodhues. Mirë se vini të na vizitoni për ta kontrolluar atë!
2. A furnizoni me formulë blerësit?
Përgjigje: Po, ne ofrojmë formulë falas për blerësit.
3. Çfarë lloj karburantesh mund të zgjedhim?
Përgjigje: Ju mund të zgjidhni si lëndë djegëse gaz, naftë, energji elektrike, avull, por ju lutemi na tregoni kur kërkoni kuotim.
4. Sa janë a makinë për fërgesë industriale nevojave?
Përgjigje: Mënyra më e mirë është të na tregoni zonën tuaj të punëtorisë, atëherë ne do të bëjmë një draft për ju për të siguruar përdorimin racional të hapësirës suaj.
5. Nëse furnizimi me energji elektrike nuk është 3ph 380V 50HZ, mund të ofronimakinën e përshtatshme?
Përgjigje: Po, ne mund të ofrojmë makinën e përshtatshme sipas furnizimit tuaj me energji elektrike, për shembull 3ph 380V 60HZ, 3ph 415V 60 HZ, 3ph 220V 60HZ dhe kështu me radhë.
6. A furnizonimakinë paketimi?
Përgjigje: Ne kemi furnizues të makinerive të paketimit të bashkëpunimit afatgjatë, ne do t'ju ndihmojmë t'i kontaktojmë ata.
Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Rekomanduar

Dërgoni kërkesën tuaj

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip