Produkte
VR
 • Detajet e produkteve

Pas vitesh zhvillimi, Jinan Chenyang Technology Co., Ltd. ka fituar aftësi të forta në prodhim dhe Kërkim dhe Zhvillim, gjë që na lejon të zhvillojmë produkte të reja për të mbajtur afër zhvillimin e industrisë. Gama jonë e makinave mbushëse janë bërë me përbërësin më të mirë. Në të ardhmen, makina e paketimit me shumë linja me katër vulosje do t'i përmbahet gjithmonë rrugës së zhvillimit të cilësisë, do të rrisë investimet në teknologji dhe prezantimin e talenteve, do të përmirësojë gjithmonë konkurrencën thelbësore të ndërmarrjes, për të arritur qëllimin e zhvillimit të qëndrueshëm.

Kushti:I riLloji:Makinë Mbushëse, Linja e Paketimit
Industritë e aplikueshme:makinë mbushëse dhe mbyllëseAplikacion:Makineri & Hardware
Lloji i paketimit:çantaMateriali i paketimit:Plastike
Nota automatike:AutomatikLloji i drejtuar:Elektrike
Tensioni:220V/380VVendi i origjinës:Shandong, Kinë
Emri i markës:CHENYANGDimensioni (L*P*H):1800*1000*1500 mm
Pesha:800 kgGarancia:1 vit
Pikat kryesore të shitjes:AutomatikShërbimi pas shitjes i ofruar:Shërbimi i mirëmbajtjes dhe riparimit në terren, Inxhinierët në dispozicion për shërbimin e makinerive jashtë shtetit
Certifikimi:CE ISOEmri i produktit:Makinë paketimi me shumë linja me katër nënshkrimin e makinës së paketimit automatik
paketimi elektronik:ushqimimakineri paketimi:shkop qese
qese me granula:qese kafejeqese pluhuri:çantë me ilaçe
aplikacion:snack packaging paketim pluhurmartesat:304 çelik inox
ngjyrë:argjendi

Makinë paketimi me shumë linja me katër nënshkrimin e makinës së paketimit automatik

 

Përshkrim:

Makinë mbushëse dhe mbyllëse Udhëzime përdorimi: Makinë paketimi me vulë të pasme në formë shumë kolone seri automatike numerike, nga 2-8 merr formën e mbylljes dhe vulosjes së vulës, tërhiqet lart e poshtë dhe nga çanta e tipit membranë dhe e bukur.

 makinë e mirë paketimi, makinë paketimi me katër vulosje.makinë paketimi, makinë paketimi,

 Materiali paketues për t'u përshtatur me një gamë të gjerë, jo vetëm për t'u përshtatur për të përmbushur vulosjen e membranës së përbërë është gjithashtu pjesë e membranës së vetme me prerje të nxehtë, dy lloje të PLC elektrike& kontroll mikro-kompjuterik, servo motorë& motorët stepper. Makineri një grimca opsionale, kafe. Pluhurat. Lëngjet. Krem i agjencive të prerjes, një shumëllojshmëri materialesh, paketim për të përmbushur kërkesat e klientëve.

 

 

Karakteristikat kryesore të performancës dhe strukturës:

 

 Nëpërmjet grupit të të dhënave për të kompletuar lehtësisht ndryshimet e gjatësisë së çantës.

 

 Njësitë matëse mund të jenë kupa matëse të rregullueshme me drejtim pneumatik. Thjesht përmes sinkronizimit të të dhënave vendoset një rregullim i vogël.

 

 Servo-paneli me 20 produkte është i disponueshëm në të dhënat, kur produkti ndryshon, duke futur ID-në e produktit mund të ndryshoni lehtësisht gjatësinë e çantës.

 

 Sipas ekipit me një pajisje të integruar, me makinë paketimi kartoni, makinë ambalazhi horizontal, makinë paketimi, etj të lidhur në qese.

 

 Ulja e lartësisë mekanike, në mënyrë që performanca operacionale të përmirësojë një klasë.

Konfigurimi opsional

 Detektor i qeseve të ajrit

Pluhur mbledhes

Pajisjet e printimit

  Rroka e boshtit të fryrë me shtresë të hollë

  Pajisja e reagimit të paragjykimit të matjes

  Pajisja për mbushjen e azotit

   Printer i nxehtë, Detektor i nivelit, Ngritës  

 

Materiali dhe madhësia e filmit të paketimit:

  Mund të mbyllë të gjitha filmat e përbërë

  Diametri i rrotullës së filmit 350 mm ose më pak, diametri i tubit të letrës 76 mm

 

Të dhënat kryesore teknike

forma e çantës

Shirit mbyllës të pasme

shpejtësia

240-320 qese/min

  varg

0,5 -25 g Granule

  madhësia e paketës     gjerësia

18 -35 mm (madhësia e brendshme)

 gjatësia

30 -200 mm (servo motor

konsumi i energjisë

4-7 KW (220V 3 faza)

 konsumi

0,5 Mpa   600 L / (ANR)

 pesha e makinës

200 kg

Mostrat tregojnë

Kompania jone 

Jinan Teknologjia Chenyang Co,. Ltd është një profesionistmakinë automatike paketimi prodhuesi. Me kërkimin dhe studimin tonë shumëvjeçar,makinë automatike paketimi janë përdorur gjerësisht në shumë fusha. Ne gjithashtu mund të ofrojmë dizajn të veçantëmakinë automatike paketimi linjë prodhimi sipas kërkesave të veçanta të klientëve. Ofrohet formula falas, instalimi lokal, dizajni i punishtes, shërbimi i inspektimit të makinerive, çdo nevojë do të plotësohet nëse keni pyetje.

Tona Ckonsumatorët

Si profesionistmakinë automatike paketimi prodhuesi, Jinan Teknologjia e Chenyang Co, Ltd ka eksportuarmakinë paketimi në më shumë se 80 vende dhe rajone, si Afrika e Jugut, India, Malajzia, Indonezia, Brazili etj. Disa ngamakinë paketimi klientët bëhen agjentët tanë në zonën e tyre. Shpresojmë të kemi marrëdhënie të gjata miqësore biznesi me më shumëmakinë automatike paketimi klientë nga e gjithë bota në të ardhmen.

Rishikimi i klientit

Ekspozitat

Certifikatat

Ne mund të ofrojmë certifikatat e edicionit elektronik nëse kërkohet, ose ju mund t'i shihni dokumentet origjinale në fabrikën tonë. Ne mund të sigurojmë vërtetësinë e certifikatave tona.

Transporti dhe Paketimi

• Paketa e brendshme është film plastik, jashtë është kasë druri ose kompensatë

  (bazuar në nevojën e klientëve për shumë linja katër nënshkrimin makinë paketimi makinë auto paketë).

• Vetëm paketim nudo filmi plastik me paletë druri.

• Ne mund të furnizojmë paketën dhe certifikatën e tymosjes.

• Transport, tren, ekspres ose sipas kërkesave të klientëve.

Shërbimet tona

1. Shërbime konsultimi falas para, gjatë dhe pas shitjes;
2. Shërbime falas për planifikimin dhe projektimin e projekteve;
3. Korrigjimi falas i pajisjeve derisa gjithçka të jetë funksionale;
4. Menaxhimi falas i transportit në distanca të gjata nga fabrika e shitësit në vendin e caktuar nga blerësi;

5. Trajnim falas për mirëmbajtjen dhe funksionimin personalisht;
6. Teknika dhe formula të reja të prodhimit pa pagesë;
7. Jep garanci 1 vjeçare të plotëy dhe shërbimi i mirëmbajtjes gjatë gjithë jetës;

FAQ

1. jeni jumakinë paketimi automatike prodhues apo tregtar?

 A: Sigurisht që jemimakinë paketimi automatike prodhuesi. Mirë se vini të na vizitoni për ta kontrolluar atë!

 2. Çfarë lloj karburantesh kur përdorim makinë paketimi automatike?

A: Ju mund të zgjidhni energjinë elektrike, por ju lutemi na tregoni kur kërkoni kuotim.

 3. Nëse furnizimi me energji elektrike nuk është 3ph 380V 50HZ, a mund të ofroni makinën e përshtatshme?

A: Po, ne mund të ofrojmë makinën e përshtatshme sipas furnizimit tuaj me energji, për shembull 3ph 380V 60HZ, 3ph 415V 60 HZ, 3ph 220V 60HZ e kështu me radhë.

 

 

Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Rekomanduar

Dërgoni kërkesën tuaj

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip