Produkte
VR
 • Detajet e produkteve

Jinan Chenyang Technology Co., Ltd. ofron një numër të madh produktesh çdo vit dhe ka aftësi të forta kërkimi dhe zhvillimi, dhe koha e ciklit të kërkuar për produktin nga dizajni në produktin e përfunduar është i shkurtër. Teknologjia zakonisht miratohet për projektimin dhe prodhimin e produktit. Për sa i përket shërbimit dhe prakticitetit të saj, linja e përpunimit të ekstruderit të thërrimeve të bukës me ngjyrë të bardhë dhe të verdhë mund të shihet zakonisht në fushën(et) e Makinave të Tjera Snack. Në këtë shoqëri të drejtuar nga teknologjia, viti 2005 fokusohet në përmirësimin e fuqisë së R&D dhe vazhdon të zhvillojë teknologji të reja në mënyrë që të rrisë konkurrencën tonë në industri. Ne synojmë të bëhemi një nga ndërmarrjet lider në treg.

Industritë e aplikueshme:Fabrika e Ushqimit dhe PijeveVendndodhja e sallës së ekspozitës:Egjipti, Italia, Gjermania, Filipinet, Brazili, Peruja, Arabia Saudite, Indonezia, Pakistani, India, Meksika, Spanja, Tajlanda, Maroku, Kenia, Argjentina, Koreja e Jugut, Kili, Algjeria, Rumania, Bangladeshi, Afrika e Jugut, Kazakistani, Kirgistani , Taxhikistan
Video inspektimi në dalje:Me kushtRaporti i testit të makinerive:Me kusht
Lloji i marketingut:Produkt i nxehtë 2022Garancia e komponentëve bazë:1 vit
Përbërësit kryesorë:PLC, motor, kushineta, kuti ingranazhi, motor, enë nën presion, ingranazh, pompëKushti:I ri
Vendi i origjinës:Shandong, KinëEmri i markës:Chenyang
Tensioni:I personalizueshëm 220-450vFuqia:74KW-205KW i personalizueshëm
Pesha:5000 kgDimensioni (L*W*H):34000x1400x2800mm I personalizueshëm
Viti:2022Garancia:1 vit
Pikat kryesore të shitjes:Jetë e gjatë shërbimiShërbimi pas shitjes i ofruar:Inxhinierë të disponueshëm për shërbimin e makinerive jashtë shtetit
Emri i produktit:makineri për përpunimin e bukës ekstruder panko makineri për thërrime bukeMateriali:304 Çelik inox
Ngjyrë:ArgjendiKapaciteti:100-350 kg/h
Lënda e parë:Miell gruri, krunde gruri e kështu me radhëMotori:Siemens
Aplikacion:Prodhimi i thërrimeve të bukësLloji:Vidë e dyfishtë
Certifikimi:CE ISO

Përshkrimi i produkteve
Cfare eshtemakineri për thërrimet e bukës?
Linja e prodhimit të thërrimeve të bukës përdoret zakonisht për produktet që kanë nevojë për të skuqur, të freskët nga jashtë dhe të buta brenda. Duke zëvendësuar teknologjinë tradicionale të prodhimit, linja e prodhimit të thërrimeve të bukës është efektive me më pak materiale mbeturinash. Nëpërmjet përzierjes, gatimit, shtypjes dhe spërkatjes, kjo linjë prodhimi mund të bëjë forma të ndryshme të thërrimeve të bukës..

Karakteristikat:
* lloje të ndryshme, konfigurim fleksibël, gamë e gjerë lëndësh të para etj.
* forma të ndryshme duke rregulluar kallëpin në makinë.


Lëndë e parëal:
Miell gruri, krunde gruri e kështu me radhë.


Rrjedha e punës:
Mostrat:
Thërrmimi i bukës përdoret kryesisht për skuqjen e pulës me biftek viçi si salcë për skuqje nga materiali gruri si përbërës. Bread Crumb është një lloj materiali ushqimor aksesor shumë i njohur për skuqjen e unazës së qepës, pulës dhe biftekut etj.
Detajet
Avantazhet tona
Shërbimet tonaShërbimi para shitjes
A. Ofroni shërbime konsulence teknike falas.
B. Siguroni mostrat e produkteve, profilet e ndërmarrjeve, certifikatat e kreditit dhe materiale të tjera.
C. Siguroni citime të arsyeshme.
D. Dizajn dhe përzgjedhje falas sipas kërkesave të klientit.Shitja e sherbimeve
A.Shërbime falas për planifikimin dhe projektimin e projekteve; B. Debugimi falas i pajisjeve derisa gjithçka të jetë funksionale; C. Menaxhimi falas i transportit të pajisjeve në distanca të gjata nga shitësi'Fabrika s në vendin e emëruar nga blerësi.

Shërbimet pas shitjes
A.Trajnim falas për mirëmbajtjen dhe funksionimin personal të pajisjeve;
B. Teknika dhe formula të reja të prodhimit pa pagesë;
C. Siguroni garanci të plotë 1 vjeçare dhe shërbim të mirëmbajtjes gjatë gjithë jetës; Shitësi është përgjegjës për dëmtimin e natyrës së makinerisë në një vit, përveç dëmtimeve të shkaktuara nga njeriu dhe pjesëve të konsumuara.
Rekomandoni Produkte
Makinë për mbushjen e bërthamave
Makinë bugles doritos
Makinë orizi ushqyese
Makinë për flaks misri
Makinë për ushqime të fryra
Makinë për ushqime të skuqura
Profili i Kompanisë
Rreth  Jinan Chenyang Technology Co, Ltd
Jinan Chenyang Technology Co, Ltd është profesionistmakineri panko thërrime bukeprodhuesi. Me vitet tona të shumta' kërkime dhe studime, teknikat e nxjerrjes janë përdorur gjerësisht në shumë fusha. Ne gjithashtu mund të ofrojmë një linjë të veçantë prodhimi të projektimit sipas klientëve' kërkesa të veçanta. Ofrohet formula falas, instalimi lokal, dizajni i punishtes, shërbimi i inspektimit të makinerive, çdo nevojë do të plotësohet nëse keni pyetje.
Paketimi dhe transporti

• Paketa e brendshme është film plastik, jashtë është kasë druri ose kompensatë
• Vetëm paketim nudo filmi plastik me paletë druri.
• Ne mund të ofrojmë paketë tymosjeje dhe certifikatë përmakineri për thërrimet e bukës.
• Transporti, treni, ekspres ose sipas klientëve' kërkesat.
Certifikatat dhe shërbimet
Gjatë më shumë se 15 viteve të prodhimit të makinerive ushqimore, ne morëm shumë përvoja dhe shumë certifikata, si certifikata CE, ISO 9001, e teknologjisë së lartë nga qeveria e Kinës. Ne do të vlerësojmë njohjen nga të gjitha sferat e jetës dhe do të bëjmë çmos për t'u shërbyer klientëve në mbarë botën.

Klienti dhe ekspozita
Si profesionistmakinë për përpunimin e bukës prodhuesi, Jinan Chenyang Technology Co. Ltd ka eksportuar me certifikim ce në më shumë se 80 vende dhe rajone, si Afrika e Jugut, India, Malajzia, Indonezia, Brazili etj. Disa klientë bëhen agjentë tanë në zonën e tyre. Shpresojmë të kemi marrëdhënie të gjata miqësore biznesi me më shumë klientë nga e gjithë bota në të ardhmen.
FAQ
1. Jeni prodhues apo tregtar?
Përgjigje: Sigurisht që ne jemi prodhues. Mirë se vini të na vizitoni për ta kontrolluar atë!
2. A furnizoni me formulë blerësit?
Përgjigje: Po, ne ofrojmë formulë falas për blerësit.
3. Çfarë lloj karburantesh mund të zgjedhim?
Përgjigje: Ju mund të zgjidhni gazin, naftën, energjinë elektrike, avullin si lëndë djegëse, por ju lutemi na tregoni kur kërkoni kuotim.
4. Sa janë aMakinë për përpunimin e thërrimeve të bukës nevojave?
Përgjigje: Mënyra më e mirë është të na tregoni zonën tuaj të punëtorisë, atëherë ne do të bëjmë një draft për ju për të siguruar përdorimin racional të hapësirës suaj.
5. Nëse furnizimi me energji elektrike nuk është 3ph 380V 50HZ, mund të ofronimakinën e përshtatshme?
Përgjigje: Po, ne mund të ofrojmë makinën e përshtatshme sipas furnizimit tuaj me energji elektrike, për shembull 3ph 380V 60HZ, 3ph 415V 60 HZ, 3ph 220V 60HZ dhe kështu me radhë.
6. A furnizonimakinë paketimi?
Përgjigje: Ne kemi furnizues të makinerive të paketimit të bashkëpunimit afatgjatë, ne do t'ju ndihmojmë t'i kontaktojmë ata.
Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Rekomanduar

Dërgoni kërkesën tuaj

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip