Produkte
VR
 • Detajet e produkteve

Ne jemi të specializuar në prodhimin e thërrimeve automatike të bukës panko për prodhimin e pajisjeve të makinerisë për prodhimin e thërrimeve të bukës, etj. për shumë vite. Talentet dhe teknologjia janë faktorë mbështetës të domosdoshëm për pajisjen automatike të prodhimit të thërrimeve të bukës panko, për t'u vlerësuar gjerësisht. Me një kuptim gjithëpërfshirës të sistemit të menaxhimit të kompanisë, punonjësit tanë mund të realizojnë më mirë detyrat e tyre, gjë që kontribuon në prodhim me efikasitet më të lartë dhe shërbime më profesionale. Qëllimi ynë është të jemi një kompani lider në tregun global.

Industritë e aplikueshme:Fabrika e Ushqimit dhe Pijeve, makineria e thërrimeve të bukësVendndodhja e sallës së ekspozitës:Egjipt, Mbretëria e Bashkuar, Italia, Gjermania, Vietnami, Brazili, Peruja, Arabia Saudite, Indonezia, India, Meksika, Rusia, Spanja, Maroku, Kenia, Argjentina, Koreja e Jugut, Kili, Emiratet e Bashkuara Arabe, Algjeria, Sri Lanka, Bangladeshi, Jugu Afrika, Kazakistani, Ukraina, Kirgistani, Nigeria
Video inspektimi në dalje:Me kushtRaporti i testit të makinerive:Me kusht
Lloji i marketingut:Produkt i ri 2022Garancia e komponentëve bazë:1 vit
Përbërësit kryesorë:PLC, motor, kushineta, kuti ingranazhi, motor, enë nën presion, ingranazh, pompëKushti:I ri
Vendi i origjinës:Shandong, KinëEmri i markës:Chenyang
Tensioni:i personalizueshëm ose 380V/50HZFuqia:74kw-205kw per shkak te porosise
Pesha:6000 kgDimensioni (L*W*H):34000x1400x2800mm i personalizueshëm
Viti:2022Garancia:1 vit
Pikat kryesore të shitjes:Lehtë për t'u përdorurEmri:pajisje për prodhimin e thërrimeve të bukës panko Makinë për prodhimin e thërrimeve të bukës
Materiali:Çelik inoxMotori:Simens
Prodhimi:100-350 kg/hEmri i produktit:pajisje për prodhimin e thërrimeve të bukës panko Makinë për prodhimin e thërrimeve të bukës
Energjia:Elektrike ose GazAutomatizimi:Auto i plotë
Ngjyrë:ArgjendiInverter:Delta
Fjalë kyçe:makinë për prodhimin e thërrimeve të bukës

Përshkrimi i produkteve
Cfare eshtemakinë për prodhimin e thërrimeve të bukës?
Linja e prodhimit të thërrimeve të bukës përdoret zakonisht për produktet që kanë nevojë për të skuqur, të freskët nga jashtë dhe të buta brenda. Duke zëvendësuar teknologjinë tradicionale të prodhimit, linja e prodhimit të thërrimeve të bukës është efektive me më pak materiale mbeturinash. Nëpërmjet përzierjes, gatimit, shtypjes dhe spërkatjes, kjo linjë prodhimi mund të bëjë forma të ndryshme të thërrimeve të bukës..

Karakteristikat:
* lloje të ndryshme, konfigurim fleksibël, gamë e gjerë lëndësh të para etj.
* forma të ndryshme duke rregulluar kallëpin në makinë.


Lëndë e parëal:
Miell gruri, krunde gruri e kështu me radhë.


Rrjedha e punës:
Mostrat:
Thërrmimi i bukës përdoret kryesisht për skuqjen e pulës me biftek viçi si salcë për skuqje nga materiali gruri si përbërës. Bread Crumb është një lloj materiali ushqimor aksesor shumë i njohur për skuqjen e unazës së qepës, pulës dhe biftekut etj.
Detajet
Avantazhet tona
Shërbimet tonaShërbimi para shitjes
A. Ofroni shërbime konsulence teknike falas.
B. Siguroni mostrat e produkteve, profilet e ndërmarrjeve, certifikatat e kreditit dhe materiale të tjera.
C. Siguroni citime të arsyeshme.
D. Dizajn dhe përzgjedhje falas sipas kërkesave të klientit.Shitja e sherbimeve
A.Shërbime falas për planifikimin dhe projektimin e projekteve; B. Debugimi falas i pajisjeve derisa gjithçka të jetë funksionale; C. Menaxhimi falas i transportit të pajisjeve në distanca të gjata nga shitësi'Fabrika s në vendin e emëruar nga blerësi.

Shërbimet pas shitjes
A.Trajnim falas për mirëmbajtjen dhe funksionimin personal të pajisjeve;
B. Teknika dhe formula të reja të prodhimit pa pagesë;
C. Siguroni garanci të plotë 1 vjeçare dhe shërbim të mirëmbajtjes gjatë gjithë jetës; Shitësi është përgjegjës për dëmtimin e natyrës së makinerisë në një vit, përveç dëmtimeve të shkaktuara nga njeriu dhe pjesëve të konsumuara.
Rekomandoni Produkte
Makinë për mbushjen e bërthamave
Makinë bugles doritos
Makinë orizi ushqyese
Makinë për flaks misri
Makinë për ushqime të fryra
Makinë për ushqime të skuqura
Profili i Kompanisë
Rreth  Jinan Chenyang Technology Co, Ltd
Jinan Chenyang Technology Co, Ltd është profesionistpajisje për prodhimin e thërrimeve të bukësprodhuesi. Me vitet tona të shumta' kërkime dhe studime, teknikat e nxjerrjes janë përdorur gjerësisht në shumë fusha. Ne gjithashtu mund të ofrojmë një linjë të veçantë prodhimi të projektimit sipas klientëve' kërkesa të veçanta. Ofrohet formula falas, instalimi lokal, dizajni i punishtes, shërbimi i inspektimit të makinerive, çdo nevojë do të plotësohet nëse keni pyetje.
Paketimi dhe transporti

• Paketa e brendshme është film plastik, jashtë është kasë druri ose kompensatë
• Vetëm paketim nudo filmi plastik me paletë druri.
• Ne mund të ofrojmë paketë tymosjeje dhe certifikatë përpajisje për prodhimin e thërrimeve të bukës panko.
• Transporti, treni, ekspres ose sipas klientëve' kërkesat.
Certifikatat dhe shërbimet
Gjatë më shumë se 15 viteve të prodhimit të makinerive ushqimore, ne morëm shumë përvoja dhe shumë certifikata, si certifikata CE, ISO 9001, e teknologjisë së lartë nga qeveria e Kinës. Ne do të vlerësojmë njohjen nga të gjitha sferat e jetës dhe do të bëjmë çmos për t'u shërbyer klientëve në mbarë botën.

Klienti dhe ekspozita
Si profesionistmakinë për prodhimin e thërrimeve të bukës prodhuesi, Jinan Chenyang Technology Co. Ltd ka eksportuar me certifikim ce në më shumë se 80 vende dhe rajone, si Afrika e Jugut, India, Malajzia, Indonezia, Brazili etj. Disa klientë bëhen agjentë tanë në zonën e tyre. Shpresojmë të kemi marrëdhënie të gjata miqësore biznesi me më shumë klientë nga e gjithë bota në të ardhmen.
FAQ
1. Jeni prodhues apo tregtar?
Përgjigje: Sigurisht që ne jemi prodhues. Mirë se vini të na vizitoni për ta kontrolluar atë!
2. A furnizoni me formulë blerësit?
Përgjigje: Po, ne ofrojmë formulë falas për blerësit.
3. Çfarë lloj karburantesh mund të zgjedhim?
Përgjigje: Ju mund të zgjidhni gazin, naftën, energjinë elektrike, avullin si lëndë djegëse, por ju lutemi na tregoni kur kërkoni kuotim.
4. Sa janë apajisje për prodhimin e thërrimeve të bukës nevojave?
Përgjigje: Mënyra më e mirë është të na tregoni zonën tuaj të punëtorisë, atëherë ne do të bëjmë një draft për ju për të siguruar përdorimin racional të hapësirës suaj.
5. Nëse furnizimi me energji elektrike nuk është 3ph 380V 50HZ, mund të ofronimakinën e përshtatshme?
Përgjigje: Po, ne mund të ofrojmë makinën e përshtatshme sipas furnizimit tuaj me energji elektrike, për shembull 3ph 380V 60HZ, 3ph 415V 60 HZ, 3ph 220V 60HZ dhe kështu me radhë.
6. A furnizonimakinë paketimi?
Përgjigje: Ne kemi furnizues të makinerive të paketimit të bashkëpunimit afatgjatë, ne do t'ju ndihmojmë t'i kontaktojmë ata.
Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Rekomanduar

Dërgoni kërkesën tuaj

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip