Produkte
VR
 • Detajet e produkteve

Jinan Chenyang Technology Co., Ltd. ka qenë një nga liderët e tregut për shkak të ofrimit të produkteve me cilësi të lartë për klientët dhe është shumë e mundur që kompania të arrijë një avancim më të madh në të ardhmen. I prodhuar sipas sistemit të rreptë të menaxhimit, ekstruderi ynë i personalizuar i makinës për përpunimin e thërrimeve të bukës ka fituar një cilësi të besueshme. Para fillimit të tij, ai ka kaluar testet në bazë të rregullave ndërkombëtare dhe është i certifikuar nga disa autoritete. Chenyang ia vlen investimi për ata klientë që kërkojnë mundësi biznesi. Për të mbajtur veten përpara konkurrentëve të tjerë, ne do të përpiqemi përpara për të përmirësuar fuqinë tonë të R&D dhe aftësinë teknologjike. Jinan Chenyang Technology Co., Ltd. shpreson se një ditë do të zhvillojmë produkte më shumë dhe më të mira pa u mbështetur në teknologjitë e të tjerëve.

Industritë e aplikueshme:Fabrika e Ushqimit dhe Pijeve, makineri për përpunimin e bukësVendndodhja e sallës së ekspozitës:Mbretëria e Bashkuar, Italia, Vietnami, Filipinet, Brazili, Peruja, Arabia Saudite, Indonezia, Pakistani, India, Meksika, Rusia, Spanja, Tajlanda, Maroku, Kenia, Argjentina, Koreja e Jugut, Kili, Algjeria, Sri Lanka, Rumania, Bangladeshi
Video inspektimi në dalje:Me kushtRaporti i testit të makinerive:Me kusht
Lloji i marketingut:Produkt i ri 2022Garancia e komponentëve bazë:1 vit
Përbërësit kryesorë:PLC, motor, kushineta, kuti ingranazhi, motor, enë nën presion, ingranazh, pompëKushti:I ri
Vendi i origjinës:Shandong, KinëEmri i markës:Chenyang
Tensioni:I personalizueshëm 220-450vFuqia:74KW-205KW i personalizueshëm
Pesha:5000 kgDimensioni (L*P*H):34000x1400x2800mm I personalizueshëm
Viti:2022Garancia:1 vit
Pikat kryesore të shitjes:Lehtë për t'u përdorurEmri:Ekstruder i personalizuar i makinës për përpunimin e thërrimeve të bukës
Materiali:Çelik inoxMotori:Simens
Emri i produktit:makinë e personalizuar për përpunimin e bukësEnergjia:Elektrike ose Gaz
Avantazhi:Çmim i ulëtShërbimi pas shitjes i ofruar:Instalimi në terren, vënia në punë dhe trajnimi
Lloji:Vidë e dyfishtëFunksioni:Multifunksionale
Certifikatat:CE, ISO

Përshkrimi i produkteve

Cfare eshteEkstruder i personalizuar i makinës për përpunimin e thërrimeve të bukës?
Ekstruder i makinës për përpunimin e bukës përdoret zakonisht për produktet që kanë nevojë për të skuqur, të freskët nga jashtë dhe të buta brenda. Duke zëvendësuar teknologjinë tradicionale të prodhimit, linja e prodhimit të thërrimeve të bukës është efektive me më pak materiale mbeturinash. Nëpërmjet përzierjes, gatimit, shtypjes dhe skanimit, kjo linjë prodhimi mund të bëjë forma të ndryshme të thërrimeve të bukës.
Lënda e parë:
miell gruri, krunde gruri e kështu me radhë.

rrjedha e punës:
Detajet
Mostrat:
Thërrmimi i bukës është material plotësues i përdorur gjerësisht. Përdoret kryesisht në ushqimin e stilit perëndimor, të tilla si skuqja e biftekit, skuqja, këmbët e pulës etj. Mund të shtojë aromën krokante. Linja e prodhimit ështëkarakterizohet nga teknika e avancuar, nuk bën mbetje materiale. Pra, kostoja e prodhimit është ulur.
Rekomandoni Produkte
Makinë për mbushjen e bërthamave
Makinë bugles doritos
Makinë orizi ushqyese
Makinë për flaks misri
Makinë për ushqime të fryra
Makinë për ushqime të skuqura
Profili i Kompanisë
Rreth Kompanisë:
Jinan Chenyang Teknologjia Co, Ltd është një prodhues profesionist. Me vitet tona të shumta' hulumtim dhe studim,ekstruder i makinës për përpunimin e bukës teknikat janë përdorur gjerësisht në shumë fusha. Ne gjithashtu mund të ofrojmë linjë të veçantë të projektimit të prodhimit sipas klientëve' Kërkesa të veçanta. Ofrohet formula falas, instalimi lokal, dizajni i punishtes, shërbimi i inspektimit të makinerive, çdo nevojë do të plotësohet nëse keni pyetje.

Shfaqja e fabrikës:
Paketimi i produktit
• Paketa e brendshme është film plastik, jashtë është kasë druri ose kompensatë
(Paketa bazohet tek klientët' nevojë).
• Vetëm paketim nudo filmi plastik me paletë druri.
• Ne mund të ofrojmë paketë tymosjeje dhe certifikatë përekstruder i bukës
• Transporti, treni, ekspres ose sipas klientëve' kërkesat.
Certifikime dhe shërbim pas shitjes
Ne mund të ofrojmë certifikatat e edicionit elektronik përmakinë për përpunimin e bukës nëse kërkohet, ose mund të shihni dokumentet origjinale në fabrikën tonë. Ne mund të sigurojmë vërtetësinë e certifikatave tona.
Shërbimet tona pas shitjes:
1. Shërbime konsultimi falas para, gjatë dhe pas shitjes;
2. Shërbime falas për planifikimin dhe projektimin e projekteve;
3. Debugimi falas i pajisjeve derisa gjithçka të jetë funksionale;
4. Menaxhimi falas i transportit në distanca të gjata nga shitësi's fabrika në vendin e emërtuar nga blerësi;
5. Trajnim personal për mirëmbajtjen dhe funksionimin falas;
6. Teknika dhe formula të reja të prodhimit pa pagesë;
7. Siguroni 1 vit garanci të plotë dhe shërbim të mirëmbajtjes gjatë gjithë jetës.

Klienti dhe ekspozita


Si prodhues profesionist, Jinan Chenyang Machinery Co, Ltd ka eksportuar me certifikim ce në më shumë se 80 vende dhe rajone, si Afrika e Jugut, India, Malajzia, Indonezia, Brazili etj.
Disa ngamakinë për thërrime bukeklientët bëhen agjentët tanë në zonën e tyre. Shpresojmë të kemi marrëdhënie të gjata miqësore biznesi me më shumë klientë nga e gjithë bota në të ardhmen.
Rishikimi i klientit:
FAQ
1. Jeni prodhues apo tregtar?
Përgjigje: Sigurisht që ne jemi prodhues. Mirë se vini të na vizitoni për ta kontrolluar atë!

2. A furnizoni me formulë blerësit?
Përgjigje: Po, ne ofrojmë formulë falas për blerësit.

3. Çfarë lloj karburantesh mund të zgjedhim gjatëekstruder i makinës për përpunimin e bukës?
Përgjigje: Ju mund të zgjidhni gazin, naftën, energjinë elektrike, avullin si lëndë djegëse, por ju lutemi na tregoni kur kërkoni kuotim.

4. Sa janë aekstruder nevojave?
Përgjigje: Mënyra më e mirë është të na tregoni zonën tuaj të punëtorisë, atëherë ne do të bëjmë një draft për ju për të siguruar përdorimin racional të hapësirës suaj.

5. Nëse furnizimi me energji elektrike nuk është 3ph 380V 50HZ, mund të ofronimakinën e përshtatshme?
Përgjigje: Po, ne mund të ofrojmë makinën e përshtatshme sipas furnizimit tuaj me energji elektrike, për shembull 3ph 380V 60HZ, 3ph 415V 60 HZ, 3ph 220V 60HZ e kështu me radhë.

6. A furnizoni me makinë paketimi?
Përgjigje: Ne kemi furnizues të makinerive të paketimit të bashkëpunimit afatgjatë, ne do t'ju ndihmojmë t'i kontaktojmë ata.

Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Rekomanduar

Dërgoni kërkesën tuaj

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip