Produkte
VR
 • Detajet e produkteve

Me makinat tona të pajisura plotësisht, ne mund të prodhojmë çelik inox 100 kg/h-350 kg/h linjë automatike të nxjerrjes së thërrimeve të bukës për përpunimin e thërrimeve të bukës sipas specifikave tuaja të sakta. Jinan Chenyang Technology Co., Ltd. mund ta bëjë linjën tuaj automatike të nxjerrjes së thërrimeve të bukës për përpunimin e thërrimeve të bukës prej çeliku inoks 100 kg/h-350 kg/h të famshme dhe të dukshme në sytë e blerësve tuaj të synuar dhe të marrë një përgjigje të shkëlqyer prej tyre. Jinan Chenyang Technology Co., Ltd. synon të mbledhë më shumë talente të industrisë, sepse mençuria e njerëzve është burim i shtyrë që ne të përparojmë përpara. Ne planifikojmë të ndajmë një sasi të madhe parash për zhvillimin e produktit dhe përmirësimin e teknologjisë. Për më tepër, ne synojmë të bëhemi një ndërmarrje me ndikim në tregun global.

Industritë e aplikueshme:Fabrika e Ushqimit dhe Pijeve, makineria e thërrimeve të bukësVendndodhja e sallës së ekspozitës:Italia, Franca, Filipinet, Brazili, Peruja, Arabia Saudite, Indonezia, Pakistani, India, Meksika, Rusia, Spanja, Tajlanda, Maroku, Kenia, Argjentina, Koreja e Jugut, Kili, Emiratet e Bashkuara Arabe, Rumania, Afrika e Jugut, Kazakistani, Ukraina, Kirgistani , Taxhikistan, Malajzi, Australi
Video inspektimi në dalje:Me kushtRaporti i testit të makinerive:Me kusht
Lloji i marketingut:Produkt i ri 2022Garancia e komponentëve bazë:1 vit
Përbërësit kryesorë:PLC, motor, kushineta, kuti ingranazhi, motor, enë nën presion, ingranazh, pompëKushti:I ri
Vendi i origjinës:Shandong, KinëEmri i markës:Chenyang
Tensioni:220v-380v ose i personalizueshëmFuqia:80kw-150kw ose i personalizueshëm
Pesha:4000 kgDimensioni (L*W*H):34000x1400x2800mm ose të personalizueshme
Viti:2022Garancia:1 vit
Pikat kryesore të shitjes:MultifunksionaleEmri:Linja e nxjerrjes së thërrimeve të bukës
Materiali:Çelik inoxNgjyrë:Argjendi
Lënda e parë:Miell gruriAplikacion:thërrime buke
Motori:SimensInverter:Delta
certifikatat:CE ISOEnergjia:Auto i plotë
Shërbimi pas garancisë:Mbështetje teknike video

Përshkrimi i produkteve
Cfare eshteMakinë për thërrime buke?
Makina për thërrime buke përdoret zakonisht për produktet që kanë nevojë për të skuqur, të freskët nga jashtë dhe të buta brenda. Duke zëvendësuar teknologjinë tradicionale të prodhimit, linja e prodhimit të thërrimeve të bukës është efektive me më pak materiale mbeturinash. Nëpërmjet përzierjes, gatimit, shtypjes dhe skanimit, kjo linjë prodhimi mund të bëjë forma të ndryshme të thërrimeve të bukës.

Lëndë e parëal përMakinë për thërrime buke:
Miell gruri, krunde gruri e kështu me radhë.

Rrjedha e punës:
Detajet
Aksesorët kryesorë:
Nëse blini makinën tonë, ne do t'ju ofrojmë disa aksesorë dhe kuti mjetesh falas.
Mostrat:
Thërrmimi i bukës përdoret kryesisht për biftek viçi dhe pulë të skuqur si salcë për skuqje. Nëpërmjet përzierjes, gatimit, grimcimit dhe analizimit, kjo linjë përpunimi mund të bëjë thërrime buke të formave dhe madhësive të ndryshme. Kjo linjë është projektuar dhe zhvilluar posaçërisht për të funksionuar automatikisht nga materiali në formësimin përfundimtar me më pak fuqi punëtore, pa mbeturina, kosto më të ulët të prodhimit dhe efikasitet më të lartë prodhimi.
Rekomandoni Produkte
Makinë për mbushjen e bërthamave
Makinë bugles doritos
Makinë orizi ushqyese
Makinë për flaks misri
Makinë për ushqime të fryra
Makinë për ushqime të skuqura
Avantazhet tona
Profili i Kompanisë
Rreth  Jinan Chenyang Technology Co, Ltd
Jinan Chenyang Technology Co, Ltd është një prodhues profesionist. Me vitet tona të shumta' kërkimore dhe studimore, teknikat e nxjerrjes janë përdorur gjerësisht në shumë fusha. Ne gjithashtu mund të ofrojmë specialemakinë për thërrime buke projektimi i linjës së prodhimit sipas klientëve' kërkesa të veçanta. Formula falas, instalimi lokal, dizajni i seminarit,ofrohet shërbimi i inspektimit të makinerive, çdo nevojë do të plotësohet nëse keni pyetje.
Paketimi dhe transporti

• Paketa e brendshme është film plastik, jashtë është kasë druri ose kompensatë
• Vetëm paketim nudo filmi plastik me paletë druri.
• Ne mund të ofrojmë paketë tymosjeje dhe certifikatë përpërpunimi i bukës makinë.
• Transporti, treni, ekspres ose sipas klientëve' kërkesat.
Certifikatat dhe shërbimet
Ne mund të ofrojmë certifikatat e edicionit elektronik për automatikpërpunimi i bukës makinë nëse kërkohet, ose mund të shihni dokumentet origjinale në fabrikën tonë. Ne mund të sigurojmë vërtetësinë e certifikatave tona.
Shërbimi:
1. Shërbime konsultimi falas para, gjatë dhe pas shitjes;
2. Shërbime falas për planifikimin dhe projektimin e projekteve;
3. Debugimi falas i pajisjeve derisa gjithçka të jetë funksionale;
4. Menaxhimi falas i transportit në distanca të gjata nga shitësi's fabrika në vendin e emërtuar nga blerësi;
5. Trajnim personal për mirëmbajtjen dhe funksionimin falas;
6. Teknika dhe formula të reja të prodhimit pa pagesë;
7. Siguroni 1 vit garanci të plotë dhe shërbim të mirëmbajtjes gjatë gjithë jetës;

Klienti dhe ekspozita
Si profesionistmakinë për thërrime buke prodhuesi, Jinan Chenyang Technology Co. Ltd ka eksportuar me certifikim ce në më shumë se 80 vende dhe rajone, si Afrika e Jugut, India, Malajzia, Indonezia, Brazili etj. Disa klientë bëhen agjentë tanë në zonën e tyre. Shpresojmë të kemi marrëdhënie të gjata miqësore biznesi me më shumë klientë nga e gjithë bota në të ardhmen.
FAQ
1. Jeni prodhues apo tregtar?
Përgjigje: Sigurisht që ne jemi prodhues. Mirë se vini të na vizitoni për ta kontrolluar atë!

2. A furnizoni me formulë blerësit?
Përgjigje: Po, ne ofrojmë formulë falas për blerësit.

3. Çfarë lloj karburantesh mund të zgjedhim gjatëmakinë për thërrime buke?
Përgjigje: Ju mund të zgjidhni gazin, naftën, energjinë elektrike, avullin si lëndë djegëse, por ju lutemi na tregoni kur kërkoni kuotim.

4. Sa janë amakinë nevojave?
Përgjigje: Mënyra më e mirë është të na tregoni zonën tuaj të punëtorisë, atëherë ne do të bëjmë një draft për ju për të siguruar përdorimin racional të hapësirës suaj.

5. Nëse furnizimi me energji elektrike nuk është 3ph 380V 50HZ, mund të ofronimakinën e përshtatshme?
Përgjigje: Po, ne mund të ofrojmë makinën e përshtatshme sipas furnizimit tuaj me energji elektrike, për shembull 3ph 380V 60HZ, 3ph 415V 60 HZ, 3ph 220V 60HZ e kështu me radhë.

6. A furnizoni me makinë paketimi?
Përgjigje: Ne kemi furnizues të makinerive të paketimit të bashkëpunimit afatgjatë, ne do t'ju ndihmojmë t'i kontaktojmë ata.
Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Rekomanduar

Dërgoni kërkesën tuaj

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip