Produkte
VR
 • Detajet e produkteve

Ekzistojnë lloje dhe madhësi të ndryshme prej 100-800 kg/h ekstruder makine pluhuri me ushqim të menjëhershëm nga prodhuesi i Furnizimit të menjëhershëm që blerësit mund ta blejnë nga Chenyang. 100-800 kg/h Ekstruderi i makinerive të pluhurit të ushqimit të menjëhershëm të furnizuesit të prodhuesit është një shembull i mirë për të shfaqur aftësinë tonë të kërkimit dhe zhvillimit. Që prej themelimit, Jinan Chenyang Technology Co., Ltd. ka qenë gjithmonë në përputhje të rreptë me standardet ndërkombëtare dhe standardet e larta etike, duke u ofruar kështu klientëve produkte shumë të besueshme. Ne kemi ndjekur gjithmonë parimin e biznesit të 'ndershmërisë dhe integritetit', i cili siguron që çdo klient t'i ofrohen shërbimet më të besueshme.

Kushti:I riEmri i markës:Chenyang
Viti:2022Numri i modelit:CY65, CY70, CY72, CY92
Dimensioni (L*P*H):33000x1200x2500mm ose të personalizueshmePesha:6000 kg
Vendi i origjinës:Shandong, KinëNota automatike:Automatik
Tensioni:380v/50hz sipas kërkesave tuajaFuqia:95kw sipas kerkesave tuaja
Kapaciteti i makinerive:120 kg/h-800 kg/hMakinat kryesore:Mikser, Ekstruder, Tharëse, Makinë mulliri
Tipi i produktit:PluhurEmri i produktit:100-800kg/h ekstruder makine pluhur ushqimi i menjëhershëm i prodhuesit
Shërbimi pas shitjes i ofruar:Inxhinierë të disponueshëm për shërbimin e makinerive jashtë shtetitFjalë kyçe:ekstruder makine pluhur ushqyese
Materiali i paketimit:DruriNgjyrë:Argjendi
Lloji:Makinë inoxAplikacion:pluhur
Garancia e komponentëve bazë:1 vitAvantazhi:Funksionim i lehtë Efikasitet i lartë
Certifikimi:CE, ISO

Linja e përpunimit
Detajet
Emri
100-800 kg/h Prodhuesi Furnizon ekstruderin e makinerive me pluhur ushqimor te menjehershem
Lëndë e parë
Lënda e parë kryesore është mielli i orizit; gjithashtu mund të përzieni miell misri, miell gruri, miell soje, miell mishi, miell kockash, fibra vegjetale etj.
Materiali i makinës
Çelik inox 304 201 ose si klient’s kërkesë
Energjisë
Energji elektrike, Naftë, Avull, Gaz
Avantazhi
Lehtë për t'u mbajtur, jetëgjatësi e gjatë
Diagrami i rrjedhës së punës:
Mostrat:
Makina ushqimore e pluhurit është kryesisht për pluhur misri, meli, pluhur orizi, miell gruri, miell sojë, pluhur rrënjë lotusi, pluhur hurmash, susam, etj për nxjerrjen dhe fryrjen. Ekstruderi ynë ushqimor me vidë me dy vida mund të gatuajë materialet me presion të lartë dhe temperaturë të lartë . Por nuk i shkatërron lëndët ushqyese të drithërave natyrale.
Përshkrimi i pajisjes kryesore
Aksesorët kryesorë
Funksioni
Ushqyes kundër bllokimit
Siguron ushqim të barabartë dhe shkarkim të qëndrueshëm të materialeve.
Parakushtues me dy bosht
Mundëson që materialet të qëndrojnë më gjatë në parakushtues dhe njëtrajtshmëri në parapërgatitje, përmirëson shkallën e prekurimit dhe rrit kapacitetin.
Kuti ingranazhi
Përpunuar nga teknologjia e procesit të avancuar ndërkombëtarisht, duke siguruar që makinat të funksionojnë për një kohë të gjatë pa keqfunksionim.
Sistemi i vajosjes
Miraton ftohjen e detyruar me filtrim të rafinuar, duke krijuar kushte më të mira pune për kushinetat.
Vidhosja
Miraton strukturën e kombinuar të sistemit integral të boshtit qendror dhe bllokut të ndërtimit, i cili mund të plotësojë kërkesat e ndryshme të procesit të formulës.
Pajisja e shkarkimit të turbulencës
I bën materialet e ekstruduara më të bukura dhe të barabarta. Dhe forma e materialeve është e barabartë dhe e qëndrueshme.
Pajisjet prerëse
Përdor llojin e rrezes ngritëse dhe mund ta çmontojë shpejt kofshën. Është gjithashtu më e lehtë për ngritjen e fuçisë dhe vidave kur kontrolloni pajisjet.
Pikat kryesore të tharëses Chenyang:
(1) Miratimi i teknologjisë së përparuar ndërkombëtarisht të përpunimit. (2) Prodhimi dhe përpunimi i makinerive përdor standardin e teknologjisë evropiane dhe amerikane. Pjesët e këmbimit përdorin të gjitha metodën e përpunimit të kontrolluar numerikisht me saktësi të lartë. (3) Shkëmbyesi i nxehtësisë dhe ventilatori janë të gjitha marka të famshme brenda dhe jashtë vendit, duke siguruar kapacitetin e transferimit të nxehtësisë dhe efektin e përdorimit premium. (4) I përshtatshëm për tharjen e peletave të fryra me madhësi 0.8-40mm. (5) I lehtë dhe i përshtatshëm për t'u instaluar dhe mirëmbajtur. Instalimi i tipit të kombinimit të shumë seksioneve. Pllakat izoluese janë të gjitha struktura me dyer të hapura dhe të lehta për tu mirëmbajtur.
Parimi i punës dhe karakteristikat:
Njësia përdor lëvizjen relative midis diskut të marshit aktiv dhe diskut të marshit fiks, i cili mund të shtypë materialin përmes goditjes, fërkimit dhe ndikimit të materialit. Materiali i grimcuar transportohet me presion negativ në ndarësin e ciklonit dhe pluhuri filtrohet dhe riciklohet nga qesja. Procesi i prodhimit të makinës pa pluhur noton në qiell, makina ka efektin e shkarkimit të vazhdueshëm, përdorimin efektiv të punës së linjës së montimit dhe mund të përmirësojë shkallën e përdorimit të materialit dhe të zvogëlojë koston e ndërmarrjes, ka arritur nivelin e përparuar ndërkombëtar.
Avantazhet tona
Shërbimet tona

Shërbimi para shitjes
A. Ofroni shërbime konsulence teknike falas.
B. Siguroni mostrat e produkteve, profilet e ndërmarrjeve, certifikatat e kreditit dhe materiale të tjera.
C. Siguroni citime të arsyeshme.
D. Dizajn dhe përzgjedhje falas sipas kërkesave të klientit


Shitja e sherbimeve
A.Shërbime falas për planifikimin dhe projektimin e projekteve; B. Debugimi falas i pajisjeve derisa gjithçka të jetë funksionale; C. Menaxhimi falas i transportit të pajisjeve në distanca të gjata nga shitësi'Fabrika s në vendin e emëruar nga blerësi.

Shërbimet pas shitjes
A.Trajnim falas për mirëmbajtjen dhe funksionimin personal të pajisjeve;
B. Teknika të reja të prodhimit pa pagesë;
C. Siguroni garanci të plotë 1 vjeçare dhe shërbim të mirëmbajtjes gjatë gjithë jetës; Shitësi është përgjegjës për dëmtimin e natyrës së makinerisë në një vit, përveç dëmtimeve të shkaktuara nga njeriu dhe pjesëve të konsumuara.
Profili i Kompanisë
Rreth  Jinan Chenyang Technology Co, Ltd
Jinan Chenyang Technology Co, Ltd është një makineri profesionaleprodhuesi. Me vitet tona të shumta' kërkimore dhe studimore, teknikat janë përdorur gjerësisht në shumë fusha.Ne gjithashtu mund të ofrojmë të veçantamakinë pluhur ushqyese projektimi i linjës së prodhimit sipas klientëve' kërkesa të veçanta. Ofrohet formula falas, instalimi lokal, dizajni i punishtes, shërbimi i inspektimit të makinerive, çdo nevojë do të plotësohet nëse keni pyetje.
paketimi i produktit
• Paketa e brendshme është film plastik, jashtë është kasë druri ose kompensatë
• Vetëm paketim nudo filmi plastik me paletë druri.
• Ne mund të ofrojmë paketë tymosjeje dhe certifikatë përpluhur ushqimor ekstruder makine.
• Transporti, treni, ekspres ose sipas klientëve' kërkesat.
Klienti dhe ekspozita
Si profesionisti menjëhershëm makinë pluhuri prodhuesi, Jinan Chenyang Technology Co. Ltd ka eksportuar me certifikim ce në më shumë se 80 vende dhe rajone, si Afrika e Jugut, India, Malajzia, Indonezia, Brazili e kështu me radhë. Disa nga klientët bëhen agjentët tanë në zonën e tyre. Shpresojmë të kemi marrëdhënie të gjata miqësore biznesi me më shumë klientë nga e gjithë bota në të ardhmen.
FAQ
1. Jeni prodhues apo tregtar?
Përgjigje: Sigurisht që ne jemi prodhues. Mirë se vini të na vizitoni për ta kontrolluar atë!

2. A i furnizoni blerësit me formulë?
Përgjigje: Po, ne ofrojmë formulë falas për blerësit.

3. Çfarë lloj karburantesh mund të zgjedhim gjatëekstruder makine pluhur ushqyese?
Përgjigje: Ju mund të zgjidhni gazin, naftën, energjinë elektrike, avullin si lëndë djegëse, por ju lutemi na tregoni kur kërkoni kuotim.

4. Sa janë amakinë nevojave?
Përgjigje: Mënyra më e mirë është të na tregoni zonën tuaj të punëtorisë, atëherë ne do të bëjmë një draft për ju për të siguruar përdorimin racional të hapësirës suaj.

5. Nëse furnizimi me energji elektrike nuk është 3ph 380V 50HZ, mund të ofronimakinën e përshtatshme?
Përgjigje: Po, ne mund të ofrojmë makinën e përshtatshme sipas furnizimit tuaj me energji elektrike, për shembull 3ph 380V 60HZ, 3ph 415V 60 HZ, 3ph 220V 60HZ e kështu me radhë.

6. A furnizoni me makinë paketimi?
Përgjigje: Ne kemi furnizues të makinerive të paketimit të bashkëpunimit afatgjatë, ne do t'ju ndihmojmë t'i kontaktojmë ata.
Rekomandoni Produkte
Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Rekomanduar

Dërgoni kërkesën tuaj

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip