Makinë me niseshte të modifikuar
VR
 • Detajet e produkteve

Jinan Chenyang Technology Co., Ltd. kuptoi plotësisht kërkesën e tregut, e kombinuar me burimet e brendshme dhe forcat e jashtme, nisi me sukses fabrikën e prodhimit të niseshtës së niseshtës së kasavës me performancë të moderuar automatike të modifikuar. Bazuar në vendimmarrjen strategjike shkencore, të drejtuar nga aftësitë e forta operative dhe të drejtuara nga teknologjia dhe aftësitë K&Zh, produktet e zhvilluara dhe të prodhuara kanë pozicionim dhe qëllime të qarta. Në të ardhmen, fabrika e prodhimit të niseshtës së niseshtës së kasave, me performancë të moderuar automatike, do t'i përmbahet gjithmonë rrugës së zhvillimit të cilësisë, do të rrisë investimet në teknologji dhe futjen e talenteve, do të përmirësojë gjithmonë konkurrencën thelbësore të ndërmarrjes, për të arritur qëllimin e zhvillimit të qëndrueshëm .

Kushti:I riIndustritë e aplikueshme:Fabrika e Ushqimit dhe Pijeve, Makinë e modifikuar me niseshte
Pesha (KG):6000Vendndodhja e sallës së ekspozitës:Asnje
Video inspektimi në dalje:Me kushtRaporti i testit të makinerive:Me kusht
Lloji i marketingut:Produkt i ri 2020Garancia e komponentëve bazë:1 vit
Përbërësit kryesorë:PLC, motor, kushineta, kuti ingranazhi, motor, enë nën presion, ingranazh, pompëVendi i origjinës:Shandong, Kinë
Emri i markës:ChenyangLloji:Makinë me niseshte të modifikuar, oriz
Garancia:1 vitFushat e aplikimit:Mulliri i miellit
Funksioni i makinerive:Makinë me niseshte të modifikuarShërbimi pas shitjes i ofruar:Inxhinierë të disponueshëm për shërbimin e makinerive jashtë shtetit
materiali:çelik inoxMateriali i vidhave:38CrMoAl
Kapaciteti:120-150 kg/hCertifikatat:CE, ISO
linja e përpunimit:makineri ekstruderiEmri i produktit:niseshte e modifikuar niseshte misri niseshte kasava
Emri:Fabrika e prodhimit të niseshtës së kasavës, niseshte misri e modifikuarFuqia:75 kw

performancë e moderuar automatike e modifikuar niseshte misri niseshte kasave niseshte  impianti i prodhimit

 

 

 

Linja e prodhimit dhe grafiku i rrjedhës:

 

performance moderate automatic modified starch corn starch cassava starch production plant

 

Përshkrim i produktit:

 

Niseshteja e para-xhelatinizuar e bërë nga niseshte e modifikuar niseshte misri niseshte kasava  impianti i prodhimit është një agjent efektiv dhe ekonomik për humbjen e lëngjeve në lëngjet e shpimit me bazë uji, i cili është një derivat i niseshtës. Nuk është degradim bakterial në 120℃, i pranueshëm për mjedisin dhe jo toksik.

Niseshteja e modifikuar mund të prodhojë një tortë filtri të hollë, të lëmuar dhe të fortë dhe të nxisë shkallë më të shpejtë të depërtimit me reduktuesin e fërkimit.niseshte misri i modifikuar automatikisht niseshte kasave  impianti i prodhimit mund të përdoret në të gjitha llojet e sistemeve të lëngjeve të shpimit. Niseshteja e para-xhelatinizuar është gjithashtu ndonjëherë"të paraxhelatinuara" për t'i bërë ato më të lehta për t'u tretur gjatë prodhimit të produktit. Niseshte e modifikuar e bërë nga  performancë e moderuar automatike e modifikuar niseshte kasave niseshte  prodhimit përdoret gjerësisht në industrinë e shpimit të naftës, tekstilit, letrës dhe ushqimit.

Lëndë e parë përperformancë e moderuar niseshte e modifikuar niseshte misri niseshte kasava  prodhimit:

Niseshte natyrale, si niseshte misri, niseshte kasava, niseshte patate etj.

 

Parametri teknik:

 

Model

Fuqia e instaluar

Konsumi i energjisë

Prodhimi

Madhësia

CY62-II Vidë e dyfishtë

69kw

55 kw

120-150kg/orë

18000*1200*2000 mm

CY85-II Vidë e dyfishtë

76kw

65 kw

180-220kg/orë

19000*1500*2000 mm

 

 

Aksesorët kryesorë:

 

 performance moderate automatic modified starch corn starch cassava starch production plant

 

 

Shfaqja e mostrave:

 

performance moderate automatic modified starch corn starch cassava starch production plant

 

 

Produkte të ngjashme:

 

performance moderate automatic modified starch corn starch cassava starch production plant performance moderate automatic modified starch corn starch cassava starch production plant performance moderate automatic modified starch corn starch cassava starch production plant

 

  Makinë me pluhur ushqimor          Makinë orizi ushqyese             Makinë me teksturë të proteinave të sojës

 

Kompania jone:

 

Jinan Teknologjia Chenyang Co,. Ltd është një profesionistniseshte e modifikuar e niseshtës së misrit prodhuesi. 

Me vitet tona të shumta' hulumtim dhe studim, niseshte misri i modifikuar automatikisht niseshte kasave  prodhimitteknikat e nxjerrjes janë përdorur gjerësisht në shumë fusha. 

Ne gjithashtu mund të ofrojmë specialeperformancë e moderuar e modifikuar niseshte misri niseshte kasave niseshte  impianti i prodhimit projektimi i linjës së prodhimit sipas klientëve' kërkesa të veçanta. Ofrohet formulë falas, instalim lokal, dizajn punishteje, shërbim inspektimi makinerie performancë e moderuar automatike e modifikuar niseshte misri niseshte kasave niseshte  prodhimit, çdo nevojë do të plotësohet nëse keni pyetje.

 

performance moderate automatic modified starch corn starch cassava starch production plant

 

 

Paketimi dhe dorëzimi:

 

• Paketa e brendshme është film plastik, jashtë është kasë druri ose kompensatë

  (performancë e moderuar automatike e modifikuar niseshte misri niseshte kasave niseshte  impianti i prodhimit bazuar në klientët' nevojë).

• Vetëm paketim nudo filmi plastik me paletë druri.

• Ne mund të furnizojmë paketën dhe certifikatën e tymosjes.

• Transporti, treni, ekspres ose sipas klientëve' kërkesat.

performance moderate automatic modified starch corn starch cassava starch production plant

 

Klientët:

 

Si profesionist niseshte e modifikuar niseshte misri niseshte kasava  impianti i prodhimitprodhuesi, Jinan Teknologjia e Chenyang Co,. Ltd ka eksportuar niseshte misri i modifikuar automatikisht niseshte kasave  prodhimit në më shumë se 80 vende dhe rajone, si Afrika e Jugut, India, Malajzia, Indonezia, Brazili etj. Disa nga niseshte e modifikuar niseshte misri niseshte kasava  prodhimit klientët bëhen agjentët tanë në zonën e tyre. Shpresojmë të kemi marrëdhënie të gjata miqësore biznesi me më shumëperformanca e moderuar niseshte misri niseshte kasave  impianti i prodhimit klientë nga e gjithë bota në të ardhmen.

performance moderate automatic modified starch corn starch cassava starch production plant

 

Rishikimi i klientëve:

 

performance moderate automatic modified starch corn starch cassava starch production plant

 

Shërbimet tona:

 

1. Shërbime konsultimi falas para, gjatë dhe pas shitjes;
2. Shërbime falas për planifikimin dhe projektimin e projekteve;
3. Korrigjimi falas i pajisjeve derisa gjithçka të jetë funksionale;
4. Menaxhimi falas i transportit në distanca të gjata nga shitësi's fabrika në vendin e emërtuar nga blerësi;

5. Trajnim falas për mirëmbajtjen dhe funksionimin personalisht;
6. Teknika dhe formula të reja të prodhimit pa pagesë;
7. Jep garanci 1 vjeçare të plotëy dhe shërbimi i mirëmbajtjes gjatë gjithë jetës;

 

Rishikimi i ekspozitës:

 

performance moderate automatic modified starch corn starch cassava starch production plant

 

Certifikatat:

 

Ne mund të ofrojmë certifikatat e edicionit elektronik përperformancë e moderuar automatike e modifikuar niseshte misri niseshte kasave niseshte  prodhimit nëse kërkohet, ose mund të shihni dokumentet origjinale në fabrikën tonë. Ne mund të sigurojmë vërtetësinë e certifikatave tona.

 

performance moderate automatic modified starch corn starch cassava starch production plant

 

FAQ:

 

1. jeni juniseshte e modifikuar niseshte misri niseshte kasava  impianti i prodhimitprodhues apo tregtar?

 Përgjigje: Sigurisht që ne jemi prodhues. Mirë se vini të na vizitoni për ta kontrolluar atë!

2. A furnizoni me formulë blerësit?

 A: Po, ne ofrojmë formulë falas për blerësit.

3. Çfarë lloj karburantesh mund të zgjedhim gjatë niseshte misri i modifikuar automatikisht niseshte kasave  impianti i prodhimit prodhimi?

A: Si lëndë djegëse mund të zgjidhni gazin, naftën, energjinë elektrike, avullin, por ju lutemi na tregoni kur të kërkoni kuotim.

4. Sa sipërfaqe i nevojitet e gjithë linjës së prodhimit?

A: Mënyra më e mirë është të na tregoni zonën tuaj të punëtorisë, më pas ne do të bëjmë një draft për ju për të siguruar përdorimi racional i hapësirës suaj.

5. Nëse furnizimi me energji elektrike nuk është 3ph 380V 50HZ, a mund të ofroni të përshtatshmenperformanca e moderuar niseshte misri niseshte kasave  impianti i prodhimit?

A: Po, ne mund të ofrojmë makinën e përshtatshme sipas furnizimit tuaj me energji, për shembull 3ph 380V 60HZ, 3ph 415V 60 HZ, 3ph 220V 60HZ e kështu me radhë.

6. A e furnizoni makinën e paketimit përperformancë e moderuar automatike e modifikuar niseshte misri niseshte kasave niseshte  impianti i prodhimit?

A: Ne kemi furnizues të makinerive të paketimit të bashkëpunimit afatgjatë, ne do t'ju ndihmojmë t'i kontaktojmë ata.

Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Rekomanduar

Dërgoni kërkesën tuaj

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip