Produkte
VR
 • Detajet e produkteve

Për prodhimin Plotësisht Automatik 120kg/h-800kg/h linjë prodhimi pluhur ushqimor për makineri ushqimore që kërkon mjeshtëri fleksibël dhe teknologji të nivelit të lartë. Jinan Chenyang Technology Co., Ltd. ofron një standard të lartë shërbimi së bashku me çmimet konkurruese. Plotësisht automatike 120kg/h-800kg/h linja e prodhimit të pluhurit ushqimor të makinerive ushqimore nuk është prodhuar vetëm për të tërhequr vëmendjen e njerëzve, por edhe për t'u sjellë atyre komoditet dhe përfitime. E dizenjuar nga stilistë kreativë, makineria për ushqimin e qenve, makineria e snackeve të fryra, makina e drithërave të mëngjesit me thekë misri paraqet një stil estetike. Për më tepër, karakterizohet shkëlqyeshëm falë lëndëve të para të miratuara me cilësi të lartë dhe teknologjive të nivelit të lartë.

Industritë e aplikueshme:Fabrika e Ushqimit dhe Pijeve, linja e prodhimit të pluhurit ushqyesVendndodhja e sallës së ekspozitës:Egjipti, Kanadaja, Italia, Franca, Gjermania, Vietnami, Brazili, Peruja, Pakistani, India, Meksika, Tajlanda, Kenia, Argjentina, Koreja e Jugut, Kili, Emiratet e Bashkuara Arabe, Kolumbia, Algjeria, Sri Lanka, Rumania, Bangladeshi, Afrika e Jugut, Kazakistani, Ukraina, Kirgistani, Malajzia, Australi
Kushti:I riKapaciteti i prodhimit:150 kg/h, 250 kg/h, 350 kg/h, 400 kg/h, 450 kg/h, 500 kg/h, 600 kg/h, 700 kg/h, 750 kg/h, 800 kg/h
Lloji:PluhurVendi i origjinës:Shandong, Kinë
Emri i markës:ChenyangTensioni:380v/50Hz ose i personalizueshëm
Fuqia:55kw sipas kerkesave tuajaDimensioni (L*W*H):33000x1200x2500mm ose të personalizueshme
Pesha:6000 kgGarancia:1 vit
Lloji i marketingut:Produkt i nxehtë 2022Raporti i testit të makinerive:Me kusht
Video inspektimi në dalje:Me kushtGarancia e komponentëve bazë:1 vit
Përbërësit kryesorë:MotorriPikat kryesore të shitjes:Lehtë për t'u përdorur
Shërbimi pas shitjes i ofruar:Inxhinierë të disponueshëm për shërbimin e makinerive jashtë shtetitEmri i produktit:Plotësisht automatike 120kg/h-800kg/h linja e prodhimit të pluhurit ushqimor ushqimor
Lloji i drejtuar:ElektrikeFjalë kyçe:Linja e prodhimit të pluhurit ushqyes
Materiali i paketimit:DruriMateriali i makinës:Çelik inox 201 304
Ngjyrë:ArgjendiAvantazhi:Funksionim i lehtë Efikasitet i lartë
Aplikacion:pluhurCertifikatat:CE ISO

Përshkrimi i produkteve
Emri
Plotësisht automatike 120kg/h-800kg/h linja e prodhimit të pluhurit të ushqimit të makinerive ushqimore
Lëndë e parë
Lënda e parë kryesore është mielli i orizit; gjithashtu mund të përzieni miell misri, miell gruri, miell soje, miell mishi, miell kockash, fibra vegjetale etj.
Materiali i makinës
Çelik inox 304 201 ose si klient’s kërkesë
Energjisë
Energji elektrike, Naftë, Avull, Gaz
Avantazhi
Lehtë për t'u mbajtur, jetëgjatësi e gjatë
Rrjedha e punës:
Diagrami i rrjedhës së punës:
Mostrat:
Makina ushqimore e pluhurit është kryesisht për pluhur misri, meli, pluhur orizi, miell gruri, miell sojë, pluhur rrënjë lotusi, pluhur hurmash, susam, etj për nxjerrjen dhe fryrjen. Ekstruderi ynë ushqimor me vidë me dy vida mund të gatuajë materialet me presion të lartë dhe temperaturë të lartë . Por nuk i shkatërron lëndët ushqyese të drithërave natyrale.
Detajet
Emri
Mikser i madh
Mikser i vogël
Fuqia e instaluar
7.5 kw
4 kw
Konsumi i energjisë
6 kw
3.2 kw
Prodhimi
600 kg/h
400 kg/h
Madhësia
1.4x0.7x1.4m
1x0.6x1.2m
Emri
Transportues me vidë
Fuqia e instaluar
1.1 kw
Konsumi i energjisë
0.88 kw
Prodhimi
600 kg/h
Madhësia
3 milion
Shpejtësia e rrotullimit
350 r/min
Emri
Ekstruder me vidë të dyfishtë
Model
CY65,CY70,CY62,CY72,CY92
Energjisë
elektricitet
Diametri i vidës
65 mm, 70 mm, 62 mm, 72 mm, 92 mm
Prodhimi
120 kg/h-800 kg/h
Emri
Tharëse
Model
CYK-III,CYK-IV,CYL-IV,etj
Metoda e ngrohjes
energji elektrike, gaz
Prodhimi
100 kg/h-1000 kg/h
Materiali
çelik inox
Emri
Makinë mulliri
Makinë dërrmuese (KW)
7.5 kw
Përsosja e bluarjes (mm)
40-80
Prodhimi
150 kg/h-300 kg/h
Avantazhet tona
Profili i Kompanisë
Rreth  Jinan Chenyang Technology Co, Ltd
Jinan Chenyang Teknologjia Co, Ltd eshte nje makineri profesionaleprodhuesi. Me vitet tona të shumta' kërkimore dhe studimore, teknikat janë përdorur gjerësisht në shumë fusha.Ne gjithashtu mund të ofrojmë të veçantaLinja e prodhimit të pluhurit ushqyes projektimi i linjës së prodhimit sipas klientëve' kërkesa të veçanta. Ofrohet formula falas, instalimi lokal, dizajni i punishtes, shërbimi i inspektimit të makinerive, çdo nevojë do të plotësohet nëse keni pyetje.
paketimi i produktit
• Paketa e brendshme është film plastik, jashtë është kasë druri ose kompensatë
• Vetëm paketim nudo filmi plastik me paletë druri.
• Ne mund të ofrojmë paketë tymosjeje dhe certifikatë përpluhur ushqimor makinë.
• Transporti, treni, ekspres ose sipas klientëve' kërkesat.
Klienti dhe ekspozita
Si profesionistLinja e prodhimit të pluhurit ushqyes prodhuesi, Jinan Chenyang Technology Co. Ltd ka eksportuar me certifikim ce në më shumë se 80 vende dhe rajone, si Afrika e Jugut, India, Malajzia, Indonezia, Brazili e kështu me radhë. Disa nga klientët bëhen agjentët tanë në zonën e tyre. Shpresojmë të kemi marrëdhënie të gjata miqësore biznesi me më shumë klientë nga e gjithë bota në të ardhmen.
FAQ
1. Jeni prodhues apo tregtar?
Përgjigje: Sigurisht që ne jemi prodhues. Mirë se vini të na vizitoni për ta kontrolluar atë!

2. A i furnizoni blerësit me formulë?
Përgjigje: Po, ne ofrojmë formulë falas për blerësit.

3. Çfarë lloj karburantesh mund të zgjedhim gjatëLinja e prodhimit të pluhurit ushqyes?
Përgjigje: Ju mund të zgjidhni gazin, naftën, energjinë elektrike, avullin si lëndë djegëse, por ju lutemi na tregoni kur kërkoni kuotim.

4. Sa janë amakinë nevojave?
Përgjigje: Mënyra më e mirë është të na tregoni zonën tuaj të punëtorisë, atëherë ne do të bëjmë një draft për ju për të siguruar përdorimin racional të hapësirës suaj.

5. Nëse furnizimi me energji elektrike nuk është 3ph 380V 50HZ, mund të ofronimakinën e përshtatshme?
Përgjigje: Po, ne mund të ofrojmë makinën e përshtatshme sipas furnizimit tuaj me energji elektrike, për shembull 3ph 380V 60HZ, 3ph 415V 60 HZ, 3ph 220V 60HZ e kështu me radhë.

6. A furnizoni me makinë paketimi?
Përgjigje: Ne kemi furnizues të makinerive të paketimit të bashkëpunimit afatgjatë, ne do t'ju ndihmojmë t'i kontaktojmë ata.
Rekomandoni Produkte
Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Rekomanduar

Dërgoni kërkesën tuaj

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip