Makinë për pluhur ushqimor
VR
 • Detajet e produkteve

Me njohuri të jashtëzakonshme të tregut, ne kemi qenë në gjendje të ofrojmë drithëra të menjëhershme me cilësi optimale për prodhimin e makinës për nxjerrjen e pluhurit ushqyes. Në Jinan Chenyang Technology Co., Ltd., është qëllimi ynë që të ofrojmë produkte me cilësi më të lartë dhe shërbime superiore për klientët tanë, të dyja duke qenë prioriteti ynë kryesor. Ofruesit e makinerive të nxjerrjes së pluhurit ushqimor për prodhimin e drithërave tanë të menjëhershëm sigurojnë produkt me cilësi të lartë që do të jetë ideal për të gjitha llojet e aplikacioneve.

Industritë e aplikueshme:Fabrika e Ushqimit dhe Pijeve, makine per nxjerrjen e pluhurit ushqyes, makineri per prodhimin e drithrave pluhur ushqyeseVendndodhja e sallës së ekspozitës:Shtetet e Bashkuara, Franca, Vietnami, Filipinet, Brazili, Peruja, Arabia Saudite, Indonezia, Pakistani, Meksika, Rusia, Spanja, Tajlanda, Maroku, Kenia, Argjentina, Koreja e Jugut, Kili, Emiratet e Bashkuara Arabe, Kolumbia, Algjeria, Sri Lanka, Rumania , Bangladesh, Ukrainë, Nigeri, Uzbekistan, Taxhikistan
Kushti:I riKapaciteti i prodhimit:150 kg / orë, 250 kg / orë, 350 kg / orë, 400 kg / orë, 450 kg / orë, 500 kg / orë, 600 kg / orë, 700 kg / orë, 120 kg / orë, 800 kg / orë
Lloji:Pluhur, vidë të dyfishtëVendi i origjinës:Shandong, Kinë
Emri i markës:ChenyangTensioni:220v/380v ose i personalizueshëm
Fuqia:55kw sipas kerkesave tuajaDimensioni (L*W*H):33000x1200x2500mm ose të personalizueshme
Pesha:7000 kgGarancia:1 vit
Lloji i marketingut:Produkt i ri 2022Raporti i testit të makinerive:Me kusht
Video inspektimi në dalje:Me kushtGarancia e komponentëve bazë:1 vit
Përbërësit kryesorë:MotorriPikat kryesore të shitjes:Lehtë për t'u përdorur
Emri:Makinë për nxjerrjen e pluhurit ushqyes për prodhimin e drithërave të menjëhershëmMateriali:Çelik inox
Motori:SimensFjalë kyçe:makinë nxjerrje pluhur ushqyese
Energjia:Elektrike ose GazAvantazhi:Funksionim i lehtë Efikasitet i lartë
Inverter:Delta nga TajvaniFunksioni:Multifunksionale
Certifikatat:CE, ISO

Përshkrimi i produkteve
Emri
Makinë për nxjerrjen e pluhurit ushqyes për prodhimin e drithërave të menjëhershëm
Lëndë e parë
Lënda e parë kryesore është mielli i orizit; gjithashtu mund të përzieni miell misri, miell gruri, miell soje, miell mishi, miell kockash, fibra vegjetale etj.
Materiali i makinës
Çelik inox 304 201 ose si klient’s kërkesë
Energjisë
Energji elektrike, Naftë, Avull, Gaz
Avantazhi
Lehtë për t'u mbajtur, jetëgjatësi e gjatë
Rrjedha e punës:
Diagrami i rrjedhës së punës:
Mostrat:
Makina ushqimore e pluhurit është kryesisht për pluhur misri, meli, pluhur orizi, miell gruri, miell soje, pluhur rrënjë lotusi, pluhur hurma, susam, etj për nxjerrjen dhe fryrjen. Ekstruderi ynë ushqimor me vidë të dyfishtë mund të gatuajë materialet me presion të lartë dhe temperaturë të lartë . Por nuk i shkatërron lëndët ushqyese të drithërave natyrale.
Detajet
Emri
Mikser i madh
Përzierës i vogël
Fuqia e instaluar
7.5 kw
4 kw
Konsumi i energjisë
6 kw
3.2 kw
Prodhimi
600 kg/h
400 kg/h
Madhësia
1.4x0.7x1.4m
1x0.6x1.2m
Emri
Transportues me vidë
Fuqia e instaluar
1.1 kw
Konsumi i energjisë
0.88 kw
Prodhimi
600 kg/h
Madhësia
3 milion
Shpejtësia e rrotullimit
350 r/min
Emri
Ekstruder me vidë të dyfishtë
Model
CY65,CY70,CY62,CY72,CY92
Energjisë
elektricitet
Diametri i vidës
65 mm, 70 mm, 62 mm, 72 mm, 92 mm
Prodhimi
120 kg/h-800 kg/h
Emri
Tharëse
Model
CYK-III,CYK-IV,CYL-IV,etj
Metoda e ngrohjes
energji elektrike, gaz
Prodhimi
100 kg/h-1000 kg/h
Materiali
çelik inox
Emri
Makinë mulliri
Makinë dërrmuese (KW)
7.5 kw
Përsosja e bluarjes (mm)
40-80
Prodhimi
150 kg/h-300 kg/h
Avantazhet tona
Profili i Kompanisë
Rreth  Jinan Chenyang Technology Co, Ltd
Jinan Chenyang Teknologjia Co, Ltd është një makineri profesionaleprodhuesi. Me vitet tona të shumta' kërkimore dhe studimore, teknikat janë përdorur gjerësisht në shumë fusha.Ne gjithashtu mund të ofrojmë të veçantamakinë nxjerrje pluhur ushqyese projektimi i linjës së prodhimit sipas klientëve' kërkesa të veçanta. Ofrohet formula falas, instalimi lokal, dizajni i punishtes, shërbimi i inspektimit të makinerive, çdo nevojë do të plotësohet nëse keni pyetje.
paketimi i produktit
• Paketa e brendshme është film plastik, jashtë është kasë druri ose kompensatë
• Vetëm paketim nudo filmi plastik me paletë druri.
• Ne mund të ofrojmë paketë tymosjeje dhe certifikatë përpluhur ushqimorprodhimi i drithëravemakinë.
• Transporti, treni, ekspres ose sipas klientëve' kërkesat.
Klienti dhe ekspozita
Si profesionistmakinë pluhur ushqyese prodhuesi, Jinan Chenyang Technology Co. Ltd ka eksportuar me certifikim ce në më shumë se 80 vende dhe rajone, si Afrika e Jugut, India, Malajzia, Indonezia, Brazili e kështu me radhë. Disa nga klientët bëhen agjentët tanë në zonën e tyre. Shpresojmë të kemi marrëdhënie të gjata miqësore biznesi me më shumë klientë nga e gjithë bota në të ardhmen.
FAQ
1. Jeni prodhues apo tregtar?
Përgjigje: Sigurisht që ne jemi prodhues. Mirë se vini të na vizitoni për ta kontrolluar atë!

2. A ofroni formulë për blerësit?
Përgjigje: Po, ne ofrojmë formulë falas për blerësit.

3. Çfarë lloj karburantesh mund të zgjedhim gjatëE menjëhershmemakinë pluhur ushqyese?
Përgjigje: Ju mund të zgjidhni gazin, naftën, energjinë elektrike, avullin si lëndë djegëse, por ju lutemi na tregoni kur kërkoni kuotim.

4. Sa janë amakinë nevojave?
Përgjigje: Mënyra më e mirë është të na tregoni zonën tuaj të punëtorisë, atëherë ne do të bëjmë një draft për ju për të siguruar përdorimin racional të hapësirës suaj.

5. Nëse furnizimi me energji elektrike nuk është 3ph 380V 50HZ, mund të ofronimakinën e përshtatshme?
Përgjigje: Po, ne mund të ofrojmë makinën e përshtatshme sipas furnizimit tuaj me energji elektrike, për shembull 3ph 380V 60HZ, 3ph 415V 60 HZ, 3ph 220V 60HZ e kështu me radhë.

6. A furnizoni me makinë paketimi?
Përgjigje: Ne kemi furnizues të makinerive të paketimit të bashkëpunimit afatgjatë, ne do t'ju ndihmojmë t'i kontaktojmë ata.
Rekomandoni Produkte
Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Rekomanduar

Dërgoni kërkesën tuaj

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip