Makinë për pluhur ushqimor
VR
 • Detajet e produkteve

Jinan Chenyang Technology Co., Ltd. vjen sot këtu me lajmin e shkëlqyeshëm se ne kemi zhvilluar me sukses makineri për ushqimin e qenve, makinë rostiçeri të fryrë, drithëra mëngjesi me thekon misri. Është një lloj produkti i ri i bërë nga teknologjia më moderne teknologjive. Inxhinierët tanë profesionistë aplikuan teknologjinë në zhvillimin e produktit. Produkti mund të përdoret në një gamë të gjerë aplikimesh si Makinat e Prodhimit të Grurit që kërkojnë cilësi shumë të lartë. Jinan Chenyang Technology Co, Ltd. me cilësi të lartë dhe reputacion të mirë, ka fituar një reputacion të mirë në industri.

Industritë e aplikueshme:Fabrika e Ushqimit dhe Pijeve, Makina e pluhurit për ushqimVendndodhja e sallës së ekspozitës:Egjipt, Itali, Francë, Gjermani, Vietnam, Filipine, Brazil, Peru, Pakistan, Meksikë, Rusi, Spanjë, Tajlandë, Kenia, Argjentinë, Emiratet e Bashkuara Arabe, Kolumbi, Algjeri, Sri Lanka, Bangladesh, Afrikën e Jugut, Kazakistan, Ukrainë, Nigeri , Australi
Kushti:I riKapaciteti i prodhimit:150 kg/h, 250 kg/h, 350 kg/h, 400 kg/h, 450 kg/h, 500 kg/h, 600 kg/h, 700 kg/h, 750 kg/h, 800 kg/h
Lloji:PluhurVendi i origjinës:Shandong, Kinë
Emri i markës:ChenyangTensioni:380V/50HZ sipas kërkesës tuaj
Fuqia:55kw ose sipas kërkesës tuajDimensioni (L*W*H):33000x1200x2500mm ose të personalizueshme
Pesha:6000 kgGarancia:1 vit
Lloji i marketingut:Produkt i ri 2022Raporti i testit të makinerive:Me kusht
Video inspektimi në dalje:Me kushtGarancia e komponentëve bazë:1 vit
Përbërësit kryesorë:MotorriPikat kryesore të shitjes:Lehtë për t'u përdorur
Shërbimi pas shitjes i ofruar:Inxhinierë të disponueshëm për shërbimin e makinerive jashtë shtetitFjalët kyçe:Makinë për pluhur ushqimor
materiali:çelik inoxLënda e parë:pluhur misri, meli, miell soje gruri, pluhur hurmash me rrënjë zambak uji, susam
Materiali i vidhave:38CrMoAlEnergjia:elektrike ose gaz ose karburant
Marka Moter:Siemens, ABBbartja e frekuencës:Delta nga Tajvani
Ngjyrë:ArgjendiCertifikimi:CE ISO

Përshkrimi i produkteve
Çfarë është pluhuri ushqyesmakinë?
të ushqyeritpluhurlinja e përpunimit është hulumtuar dhe zhvilluar nga kompania jonë bazuar në  i avancuarteknologji. Kjo linjë përpunimi e transformon metodën nga gatimi i kokrrave të papërpunuara në metodën me temperaturë të lartë dhe presion të lartë, dhe më pas ekstrudohet brenda pesë sekondave. Pluhuri i fryrë mund të tretet në ujë të ngrohtë dhe të nxehtë. Pra, është një ushqim shumë i përshtatshëm në treg në të gjithë botën. Pas nxjerrjes, grupi i bluarjes mund ta bluajë materialin e fryrë në pluhur të mirë finesë.

Karakteristikat:
* lloje të ndryshme, konfigurim fleksibël, gamë e gjerë lëndësh të para etj.
*funksionim i lehtë, pa rrjedhje pluhuri pluhur, kanalizime, kursim i energjisë dhe i lehtë për t'u shtuar të gjitha llojet e lëndëve të para dhe lëndëve ushqyese.


Lëndë e parëal:
Lënda e parë kryesore është mielli i orizit; gjithashtu mund të përzieni miell misri, miell gruri, miell soje, miell mishi, miell kockash, fibra vegjetale etj.


Rrjedha e punës:
Mostrat:
Makina ushqyese e pluhurit është kryesisht për pluhur misri, meli, pluhur orizi, miell gruri, miell sojë, pluhur rrënjë lotusi, pluhur hurma, susam, etj për nxjerrjen dhe fryrjen. Ekstruderi ynë ushqimor me vidë të dyfishtë mund të gatuajë materialet me presion të lartë dhe temperaturë të lartë . Por nuk i shkatërron lëndët ushqyese të drithërave natyrale.
Avantazhet tona
Detajet
Emri
Mikser i madh
Mikser i vogël
Fuqia e instaluar
7.5 kw
4 kw
Konsumi i energjisë
6 kw
3.2 kw
Prodhimi
600 kg/h
400 kg/h
Madhësia
1.4x0.7x1.4m
1x0.6x1.2m
Emri
Transportues me vidë
Fuqia e instaluar
1.1 kw
Konsumi i energjisë
0.88 kw
Prodhimi
600 kg/orë
Madhësia
3 milion
Shpejtësia e rrotullimit
350 r/min
Emri
Ekstruder me vidë të dyfishtë
Model
CY65,CY70,CY62,CY72,CY92
Energjisë
elektricitet
Diametri i vidës
65 mm, 70 mm, 62 mm, 72 mm, 92 mm
Prodhimi
120 kg/h-800 kg/h
Emri
Tharëse
Model
CYK-III,CYK-IV,CYL-IV,etj
Metoda e ngrohjes
energji elektrike, gaz
Prodhimi
100 kg/h-1000 kg/h
Materiali
çelik inox
Emri
Makinë mulliri
Makinë dërrmuese (KW)
7.5 kw
Përsosja e bluarjes (mm)
40-80
Prodhimi
150 kg/h-300 kg/h
Shërbimet tonaShërbimi para shitjes
A. Ofroni shërbime konsulence teknike falas.
B. Siguroni mostrat e produkteve, profilet e ndërmarrjeve, certifikatat e kreditit dhe materiale të tjera.
C. Siguroni citime të arsyeshme.
D. Dizajn dhe përzgjedhje falas sipas kërkesave të klientit.Shitja e sherbimeve
A.Shërbime falas për planifikimin dhe projektimin e projekteve; B. Debugimi falas i pajisjeve derisa gjithçka të jetë funksionale; C. Menaxhimi falas i transportit të pajisjeve në distanca të gjata nga shitësi'Fabrika s në vendin e emëruar nga blerësi.

Shërbimet pas shitjes
A.Trajnim falas për mirëmbajtjen dhe funksionimin personal të pajisjeve;
B. Teknika dhe formula të reja të prodhimit pa pagesë;
C. Siguroni garanci të plotë 1 vjeçare dhe shërbim të mirëmbajtjes gjatë gjithë jetës; Shitësi është përgjegjës për dëmtimin e natyrës së makinerisë në një vit, përveç dëmtimeve të shkaktuara nga njeriu dhe pjesëve të konsumuara.
Rekomandoni Produkte
Makinë për mbushjen e bërthamave
Makinë bugles doritos
Makinë orizi ushqyese
Makinë për flaks misri
Makinë për ushqime të fryra
Makinë për ushqime të skuqura
Profili i Kompanisë
Rreth  Jinan Chenyang Technology Co, Ltd
Jinan Chenyang Technology Co, Ltd është profesionist Makinë për pluhur ushqimorprodhuesi. Me vitet tona të shumta' kërkime dhe studime, teknikat e nxjerrjes janë përdorur gjerësisht në shumë fusha. Ne gjithashtu mund të ofrojmë një linjë të veçantë prodhimi të projektimit sipas klientëve' kërkesa të veçanta. Ofrohet formula falas, instalimi lokal, dizajni i punishtes, shërbimi i inspektimit të makinerive, çdo nevojë do të plotësohet nëse keni pyetje.
Paketimi dhe transporti

• Paketa e brendshme është film plastik, jashtë është kasë druri ose kompensatë
• Vetëm paketim nudo filmi plastik me paletë druri.
• Ne mund të ofrojmë paketë tymosjeje dhe certifikatë përMakinë për pluhur ushqimor.
• Transporti, treni, ekspres ose sipas klientëve' kërkesat.
Certifikatat dhe shërbimet
Gjatë më shumë se 15 viteve të prodhimit të makinerive ushqimore, ne morëm shumë përvoja dhe shumë certifikata, si certifikata CE, ISO 9001, e teknologjisë së lartë nga qeveria e Kinës. Ne do të vlerësojmë njohjen nga të gjitha sferat e jetës dhe do të bëjmë çmos për t'u shërbyer klientëve në mbarë botën.

Klienti dhe ekspozita
Si profesionistMakinë për pluhur të ushqyerjes së menjëhershme prodhuesi, Jinan Chenyang Technology Co. Ltd ka eksportuar me certifikim ce në më shumë se 80 vende dhe rajone, si Afrika e Jugut, India, Malajzia, Indonezia, Brazili etj. Disa klientë bëhen agjentë tanë në zonën e tyre. Shpresojmë të kemi marrëdhënie të gjata miqësore biznesi me më shumë klientë nga e gjithë bota në të ardhmen.
FAQ
1. Jeni prodhues apo tregtar?
Përgjigje: Sigurisht që ne jemi prodhues. Mirë se vini të na vizitoni për ta kontrolluar atë!
2. A furnizoni me formulë blerësit?
Përgjigje: Po, ne ofrojmë formulë falas për blerësit.
3. Çfarë lloj karburantesh mund të zgjedhim?
Përgjigje: Ju mund të zgjidhni si lëndë djegëse gaz, naftë, energji elektrike, avull, por ju lutemi na tregoni kur kërkoni kuotim.
4. Sa janë aMakinë me pluhur për ushqimin e menjëhershëm nevojave?
Përgjigje: Mënyra më e mirë është të na tregoni zonën tuaj të punëtorisë, atëherë ne do të bëjmë një draft për ju për të siguruar përdorimin racional të hapësirës suaj.
5. Nëse furnizimi me energji elektrike nuk është 3ph 380V 50HZ, mund të ofronimakinën e përshtatshme?
Përgjigje: Po, ne mund të ofrojmë makinën e përshtatshme sipas furnizimit tuaj me energji elektrike, për shembull 3ph 380V 60HZ, 3ph 415V 60 HZ, 3ph 220V 60HZ dhe kështu me radhë.
6. A furnizonimakinë paketimi?
Përgjigje: Ne kemi furnizues të makinerive të paketimit të bashkëpunimit afatgjatë, ne do t'ju ndihmojmë t'i kontaktojmë ata.
Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Rekomanduar

Dërgoni kërkesën tuaj

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip