Produkte
VR
 • Detajet e produkteve

performancë e moderuar, automatikisht e izoluar e prodhimit të proteinave të sojës, kompanitë e makinerive shpenzojnë kaq shumë kohë duke krijuar produkte të ndryshme për të arritur nevoja të ndryshme të konsumatorëve. Për të garantuar performancën e moderuar automatike të performancës së makinës për prodhimin e proteinave të sojës së izoluar, teknologjitë e miratuara janë teknikisht të dobishme dhe të realizueshme. Në varësi të vetive të tij, produkti përdoret gjerësisht në fushën(et) e Makinerisë së Përpunimit të Produkteve Fasule. Jinan Chenyang Technology Co., Ltd. do të veprojë plotësisht në bazë të mendimit të rëndësishëm të 'cilësisë në radhë të parë dhe klientit' dhe do të mbajë ritmin me kohën për të promovuar aftësitë inovative të kompanisë sonë. Ne do të ecim me guxim përpara dhe do të arrijmë qëllimin tonë për të qenë ndërmarrja lider në tregun global.

Industritë e aplikueshme:Fabrika e Ushqimit dhe Pijeve, makineri për prodhimin e proteinave të sojësVendndodhja e sallës së ekspozitës:Egjipti, Kanadaja, Italia, Vietnami, Filipinet, Brazili, Indonezia, India, Meksika, Spanja, Maroku, Kenia, Argjentina, Kili, Emiratet e Bashkuara Arabe, Kolumbia, Algjeria, Sri Lanka, Rumania, Bangladeshi, Afrika e Jugut, Kazakistani, Nigeria
Video inspektimi në dalje:Me kushtRaporti i testit të makinerive:Me kusht
Lloji i marketingut:Produkt i ri 2022Garancia e komponentëve bazë:1 vit
Përbërësit kryesorë:PLC, motor, kushineta, kuti ingranazhi, motor, enë nën presion, ingranazh, pompëGjendja:I ri
Vendi i origjinës:Shandong, KinëEmri i markës:chenyang
Tensioni:380v/220v ose i personalizueshëmFuqia:45-75 kw ose i personalizueshëm
Pesha:5000 kgDimensioni (L*P*H):25000*5000*2500mm ose i personalizueshëm
Garancia:1 vitPikat kryesore të shitjes:Lehtë për t'u përdorur
Ngjyrë:ArgjendiMateriali:304 Çelik inox
Kapaciteti:150-400 kg/hMarka e motorit:Simens
Inverta:DeltaEnergjia:Energjia elektrike Gaz avulli me naftë
Avantazhi:Funksionim i lehtë Efikasitet i lartëFjala kyçe:Makinë për prodhimin e proteinave të sojës
Aplikacion:tub proteine ​​soje, shkop, top, copa dhe kështu me radhë.Certifikatat:CE ISO

Profili i Kompanisë
Përshkrimi i produkteve
Soja makinë për prodhimin e proteinaveështë zhvilluar dhe prodhuar në bazë të përvojës sonë të kombinuar me makineritë e avancuara nga vendet e huaja. Proteina e sojës me teksturë është si muskul dhe ka ndjenjën e përtypjes. Proteina e sojës me teksturë përdoret gjerësisht në shumë industri, të tilla si kanaçe, erëza, proshutë, mish, gatim, etj.

Lende e pare, lende e paperpunuar:
miraton si lëndë të parë miellin e sojës të çyndyrosur ose thekonet e sojës

Produktet përfundimtare:
Ky produkt ka shumë vlera ushqyese dhe mund të përdoret gjerësisht në shumë industri. Kohët e fundit popullariteti i proteinës së sojës me teksturë po rritet, kryesisht për shkak të përfitimeve të saj shëndetësore.
Rrjedha e punës:
pse na zgjodhet ne
Shërbimet tonaShërbimi para shitjes
A. Ofroni shërbime konsulence teknike falas.
B. Siguroni mostrat e produkteve, profilet e ndërmarrjeve, certifikatat e kreditit dhe materiale të tjera.
C. Siguroni citime të arsyeshme.
D. Dizajn dhe përzgjedhje falas sipas kërkesave të klientitShitja e sherbimeve
A.Shërbime falas për planifikimin dhe projektimin e projekteve; B. Debugimi falas i pajisjeve derisa gjithçka të jetë funksionale; C. Menaxhimi falas i transportit të pajisjeve në distanca të gjata nga shitësi'Fabrika s në vendin e emëruar nga blerësi.

Shërbimet pas shitjes
A.Trajnim falas për mirëmbajtjen dhe funksionimin personal të pajisjeve;
B. Teknika dhe formula të reja të prodhimit pa pagesë;
C. Siguroni garanci të plotë 1 vjeçare dhe shërbim të mirëmbajtjes gjatë gjithë jetës; Shitësi është përgjegjës për dëmtimin e natyrës së makinerisë në një vit, përveç dëmtimeve të shkaktuara nga njeriu dhe pjesëve të konsumuara.
Detajet
Rekomandoni Produkte
Makinë për mbushjen e bërthamave
Makinë bugles doritos
Makinë orizi ushqyese
Makinë për flaks misri
Makinë për ushqime të fryra
Makinë për ushqime të skuqura
Profili i Kompanisë
Rreth  Jinan Chenyang Technology Co, Ltd
Jinan Chenyang Technology Co., Ltd, është një prodhues profesionist i angazhuar në kërkimin, zhvillimin, prodhimin, shitjen dhe shërbimin e makinerive të ushqimit të ushqimit dhe makinerisë së ushqimit. Makineritë kryesore përfshijnë ekstruder me dy vidë, ekstruder me një vidë, tharëse dhe makina të tjera të lidhura me ushqimin, të tilla si linja e prodhimit të ushqimeve të fryra dhe rostiçeri të skuqura, linja e përpunimit të drithërave të mëngjesit, ushqimi për kafshët shtëpiake, ushqimi për kafshët shtëpiake, linja e prodhimit të ushqimit të peshkut, orizi artificial dhe i menjëhershëm dhe makineri qull, linja e prodhimit të kashtës së orizit, mini makineri për petë e menjëhershme etj.
Paketimi dhe transporti

• Paketa e brendshme është film plastik, jashtë është kasë druri ose kompensatë
• Vetëm paketim nudo filmi plastik me paletë druri.
• Ne mund të ofrojmë paketë tymosjeje dhe certifikatë përMakinë për prodhimin e proteinave të sojës.
• Transporti, treni, ekspres ose sipas klientëve' kërkesat.
Certifikatat dhe shërbimet

Gjatë më shumë se 15 viteve të prodhimit të makinerive ushqimore, ne morëm shumë përvoja dhe shumë certifikata, si certifikata CE, ISO 9001, e teknologjisë së lartë nga qeveria e Kinës. Ne do të vlerësojmë njohjen nga të gjitha sferat e jetës dhe do të bëjmë çmos për t'u shërbyer klientëve në mbarë botën.
Klienti dhe ekspozita
Si profesionistMakinë për prodhimin e proteinave të sojës së izoluar prodhuesi, Jinan Chenyang Technology Co. Ltd ka eksportuar me certifikim ce në më shumë se 80 vende dhe rajone, si Afrika e Jugut, India, Malajzia, Indonezia, Brazili etj. Disa klientë bëhen agjentët tanë në zonën e tyre. Shpresojmë të kemi marrëdhënie të gjata miqësore biznesi me më shumë klientë nga e gjithë bota në të ardhmen.
FAQ
1. Jeni prodhues apo tregtar?
Përgjigje: Sigurisht që ne jemi prodhues. Mirë se vini të na vizitoni për ta kontrolluar atë!
2. A furnizoni me formulë blerësit?
Përgjigje: Po, ne ofrojmë formulë falas për blerësit.
3. Çfarë lloj karburantesh mund të zgjedhim gjatë makinë proteinash soje?
Përgjigje: Ju mund të zgjidhni gazin, naftën, energjinë elektrike, avullin si lëndë djegëse, por ju lutemi na tregoni kur kërkoni kuotim.
4. Sa janë a  makinë nevojave?
Përgjigje: Mënyra më e mirë është të na tregoni zonën tuaj të punëtorisë, atëherë ne do të bëjmë një draft për ju për të siguruar përdorimin racional të hapësirës suaj.
5. Nëse furnizimi me energji elektrike nuk është 3ph 380V 50HZ, mund të ofronimakinën e përshtatshme?
Përgjigje: Po, ne mund të ofrojmë makinën e përshtatshme sipas furnizimit tuaj me energji elektrike, për shembull 3ph 380V 60HZ, 3ph 415V 60 HZ, 3ph 220V 60HZ dhe kështu me radhë.
6. A furnizonimakinë paketimi?
Përgjigje: Ne kemi furnizues të makinerive të paketimit të bashkëpunimit afatgjatë, ne do t'ju ndihmojmë t'i kontaktojmë ata.
Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Rekomanduar

Dërgoni kërkesën tuaj

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip