Makinë për bërjen e kashtës së orizit
VR
 • Detajet e produkteve

Jinan Chenyang Technology Co., Ltd. vazhdon të prezantojë teknologjinë për prodhimin e ekstruderit të kashtës së orizit makine për pirjen e miellit të orizit. Ekstruderi i kashtës së orizit Makina për pirjen e miellit të orizit është superiore ndaj produkteve të tjera të ngjashme për sa i përket pamjes, performancës dhe metodave të funksionimit, dhe janë njohur njëzëri nga klientët në treg, dhe reagimet e tregut janë të mira. Duke kombinuar të gjithë performancën e mirë të lëndëve të para të miratuara, makineria jonë për pirjen e miellit të orizit me ekstrudues kashte orizi është vërtetuar se është aplikuar në fushat e makinave të prodhimit të kashtës. Stafi ynë ka testuar shumë herë se në fushat e aplikuara, produkti mund të jep performancën e saj më të mirë si qëndrueshmëri dhe stabilitet.

Vendi i origjinës:Shandong, KinëEmri i markës:Chenyang
Kushti:I riVideo inspektimi në dalje:Me kusht
Raporti i testit të makinerive:Me kushtLloji i marketingut:Produkt i ri 2022
Garancia e komponentëve bazë:1 vitPërbërësit kryesorë:PLC, motor, kushineta, kuti ingranazhi, motor, enë nën presion, ingranazh, pompë
Tensioni:220V/50HZ ose 380V/60HZFuqia:30 kw
Dimensioni (L*W*H):29000x6500x3800mmPesha:5500
Garancia:nje vitIndustritë e aplikueshme:Fabrika e Ushqimit dhe Pijeve
Vendndodhja e sallës së ekspozitës:Egjipti, Shtetet e Bashkuara, Italia, Gjermania, Filipinet, Brazili, Peruja, Arabia Saudite, Indonezia, Pakistani, Rusia, Spanja, Tajlanda, Maroku, Argjentina, Koreja e Jugut, Kili, Emiratet e Bashkuara Arabe, Kolumbia, Algjeria, Sri Lanka, Rumania, Bangladeshi, Afrika e Jugut, Kazakistani, Ukraina, Kirgistani, MalajziaLënda e parë:Niseshteja, mielli i grurit etj
Kapaciteti:10000-15000 tuba/hMateriali:304 Çelik inox
Motori:SimensNgjyrë:Copëza
Përparësitë:Operacion i lehtëAutomatikiteti:Plot-antomatike
Inverter:DeltaShërbimi pas garancisë:Mbështetje në internet
Certifikimi:CE ISO

Linja e përpunimit
Emri
Ekstruder i kashtës së orizit Makinë për pirjen e miellit të orizit
Lëndë e parë
Niseshteja, mielli i grurit, e kështu me radhë
Materiali i makinës
Çelik inox 304 201 ose si klient’s kërkesë
Energjisë
Energji elektrike, Naftë, Avull, Gaz
Avantazhi
Lehtë për t'u mbajtur, jetëgjatësi e gjatë
Programi i rrjedhës së punës:
Mostrat:
Linja e prodhimit të kashtës së orizit mund të prodhonte kashtë orizi për pije në vend të kashtës plastike.
Përshkrimi i pajisjes kryesore
Aksesorët kryesorë
Funksioni
Ushqyes kundër bllokimit
Siguron ushqim të barabartë dhe shkarkim të qëndrueshëm të materialeve.
Parakushtues me dy bosht
Mundëson që materialet të qëndrojnë më gjatë në parakushtues dhe njëtrajtshmëri në parapërgatitje, përmirëson shkallën e prekurimit dhe rrit kapacitetin.
Kuti ingranazhi
Përpunuar nga teknologjia e procesit të avancuar ndërkombëtarisht, duke siguruar që makinat të funksionojnë për një kohë të gjatë pa keqfunksionim.
Sistemi i vajosjes dhe ftohjes
Miraton ftohjen e detyruar me filtrim të rafinuar, duke krijuar kushte më të mira pune për kushinetat.
Sistemi i të ushqyerit 
adopton ushqimin e detyruar me spirale të dyfishtë, duke ushqyer në mënyrë uniforme dhe të gjerë.
Vidhosja
 Vidë e kombinuar e segmentuar, e përshtatshme për një gamë të gjerë lëndësh të para. Me funksion vetëpastrimi.
Pajisja e prerjes rrotulluese
Miraton një montim kallëpi (thikë) të varur dhe një pajisje rregulluese të mjeteve mbajtëse lineare për të rregulluar mjetin në mënyrë të sigurt, të saktë dhe të shpejtë.
Kabineti i kontrollit:
Pjesa e kontrollit përdor kontroll të centralizuar të ekranit me prekje PLC, parametra të vizualizuar.
Avantazhet tona
Profili i Kompanisë
Rreth  Jinan Chenyang Technology Co, Ltd
Jinan Chenyang Teknologjia Co, Ltd është një makineri profesionaleprodhuesi. Me vitet tona të shumta' kërkimore dhe studimore, teknikat janë përdorur gjerësisht në shumë fusha. Ne gjithashtu mund të ofrojmë të veçantamakinë kashte për të pirë projektimi i linjës së prodhimit sipas klientëve' kërkesa të veçanta. Ofrohet formula falas, instalimi lokal, dizajni i punishtes, shërbimi i inspektimit të makinerive, çdo nevojë do të plotësohet nëse keni pyetje.
paketimi i produktit
• Paketa e brendshme është film plastik, jashtë është kasë druri ose kompensatë
• Vetëm paketim nudo filmi plastik me paletë druri.
• Ne mund të ofrojmë paketë tymosjeje dhe certifikatë përEkstruder i kashtës së orizit.
• Transporti, treni, ekspres ose sipas klientëve' kërkesat.
Klienti dhe ekspozita
Si profesionistmakinë kashte për pirjen e miellit të orizit prodhuesi, Jinan Chenyang Technology Co. Ltd ka eksportuar me certifikim ce në më shumë se 80 vende dhe rajone, si Afrika e Jugut, India, Malajzia, Indonezia, Brazili e kështu me radhë. Disa nga klientët bëhen agjentët tanë në zonën e tyre. Shpresojmë të kemi marrëdhënie të gjata miqësore biznesi me më shumë klientë nga e gjithë bota në të ardhmen.
FAQ
1. Jeni prodhues apo tregtar?
Përgjigje: Sigurisht që ne jemi prodhues. Mirë se vini të na vizitoni për ta kontrolluar atë!

2. A ofroni formulë për blerësit?
Përgjigje: Po, ne ofrojmë formulë falas për blerësit.

3. Çfarë lloj karburantesh mund të zgjedhim gjatëEkstruder i kashtës së orizit?
Përgjigje: Ju mund të zgjidhni gazin, naftën, energjinë elektrike, avullin si lëndë djegëse, por ju lutemi na tregoni kur kërkoni kuotim.

4. Sa janë amakinë nevojave?
Përgjigje: Mënyra më e mirë është të na tregoni zonën tuaj të punëtorisë, atëherë ne do të bëjmë një draft për ju për të siguruar përdorimin racional të hapësirës suaj.

5. Nëse furnizimi me energji elektrike nuk është 3ph 380V 50HZ, mund të ofronimakinën e përshtatshme?
Përgjigje: Po, ne mund të ofrojmë makinën e përshtatshme sipas furnizimit tuaj me energji elektrike, për shembull 3ph 380V 60HZ, 3ph 415V 60 HZ, 3ph 220V 60HZ e kështu me radhë.

6. A furnizoni me makinë paketimi?
Përgjigje: Ne kemi furnizues të makinerive të paketimit të bashkëpunimit afatgjatë, ne do t'ju ndihmojmë t'i kontaktojmë ata.
Rekomandoni Produkte
Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Rekomanduar

Dërgoni kërkesën tuaj

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip