Produkte
VR
 • Detajet e produkteve

Si një ndërmarrje e drejtuar nga cilësia dhe e orientuar nga klientët, Jinan Chenyang Technology Co., Ltd. garanton gjithmonë se puna jonë e zhvillimit përfshin dizajnin krijues dhe prodhimin e përpiktë. Makina jonë e makaronave për prodhimin e makaronave Dolly mini p3 pritet të tërheqë vëmendjen e gjerë. Lënda e parë e makinës sonë të makaronave për prodhimin e makaronave Dolly mini p3 është e pastër dhe me cilësi të lartë duke ofruar rezultate më të mira dhe mbështetje më të gjatë gjatë gjithë përdorimit tuaj. Përdorur në makinat e prodhimit të produkteve të grurit, Makina e makaronave Dolly mini p3 për prodhimin e makaronave ka një perspektivë premtuese aplikimi.

Industritë e aplikueshme:Fabrika e Ushqimit dhe Pijeve, makineri prodhuese makaronashVendndodhja e sallës së ekspozitës:Franca, Arabia Saudite, Pakistani, Tajlanda, Maroku
Kushti:I riKapaciteti i prodhimit:100-150 kg/h
Lloji:BrumëVendi i origjinës:Shandong, Kinë
Emri i markës:ChenyangTensioni:380V/50HZ
Fuqia:30 kwDimensioni (L*W*H):36000*1200*2000mm
Pesha:3000 kgGarancia:1 vit
Lloji i marketingut:Produkt i ri 2020Raporti i testit të makinerive:Me kusht
Video inspektimi në dalje:Me kushtGarancia e komponentëve bazë:1 vit
Përbërësit kryesorë:MotorriPikat kryesore të shitjes:Multifunksionale
Shërbimi pas shitjes i ofruar:Inxhinierë të disponueshëm për shërbimin e makinerive jashtë shtetit, shërbimin e mirëmbajtjes dhe riparimit në terrenEmri i produktit:Makinë për prodhimin e makaronave Dolly mini p3 Makinë për makarona
marka e motorit:simensinverter:Delta
Lënda e parë:miell gruri të fortë ose niseshte misriMateriali:304 Çelik inox
Ngjyrë:E argjendtëartikulli:makinë për prodhimin e makaronave
Veçori:konsumi i ulëtShërbimi pas garancisë:Mbështetje teknike video, mbështetje në internet
Vendndodhja e shërbimit lokal:Kanadaja, Franca, Arabia SauditeCertifikimi:CE ISO

Makinë për prodhimin e makaronave Dolly mini p3 Makinë për makarona

 

 

Përshkrim i produktit:

 

Makinë makaronash Dolly mini p3 përdor miell gruri të fortë ose niseshte misri si material kryesor për të prodhuar një shumëllojshmëri ushqimesh të dyta të ekstruduara në forma të ndryshme që janë të njohura në treg, si bizele krokante, guaskë, vidë, tub katror, ​​tub të rrumbullakët, valë etj. Makinë makaronash Dolly mini p3 karakterizohet nga teknika unike, konfigurim racional dhe performancë e qëndrueshme.Makinë makaronash Dolly mini p3 gjithashtu mund të përfundojë pjekjen, ekstrudimin dhe formësimin në një hap pa bojler. Produktet e prodhuara ngaMakinë makaronash Dolly mini p3 duken si vezulluese, të tejdukshme të lëmuara dhe të bukura dhe kanë shije të shijshme pas gatimit.

Dolly mini p3 pasta machine pasta maker machine pasta machine

 

 

Parametri teknik:

 

Model

CYS100 Ekstruder me një vidë

CY75 Ekstruder me dy vida

Fuqia e motorit kryesor

30 kw

55-75 kw

Prodhimi

100-150 kg/h

200-300 kg/h

Madhësia

36000*1200*2000mm

38000*1200*2000mm

 

 

 

Shfaqja e mostrave:

 

Dolly mini p3 pasta machine pasta maker machine pasta machine

 

Aksesorët kryesorë:

Dolly mini p3 pasta machine pasta maker machine pasta machine

 

Produkte të ngjashme:

Dolly mini p3 pasta machine pasta maker machine pasta machine Dolly mini p3 pasta machine pasta maker machine pasta machine Dolly mini p3 pasta machine pasta maker machine pasta machine

   Makinë orizi ushqyese      Makinë snack fryrëse      Makinë soje me teksturë

 

Kompania jone:

 

Jinan Chenyang Technology Co, Ltd është një profesionistMakinë makaronash Dolly mini p3 prodhuesi. Me vitet tona të shumta' hulumtim dhe studim,Makinë makaronash Dolly mini p3 janë përdorur gjerësisht në shumë fusha. Ne gjithashtu mund të ofrojmë dizajn të veçantëMakinë makaronash Dolly mini p3 sipas klientëve' kërkesa të veçanta. Ofrohet formula falas, instalimi lokal, dizajni i punishtes, shërbimi i inspektimit të makinerive, çdo nevojë do të plotësohet nëse keni pyetje.

Dolly mini p3 pasta machine pasta maker machine pasta machine

 

Klientët tanë:

 

Si profesionistMakinë makaronash Dolly mini p3 prodhuesi, Jinan Chenyang Techonology Co. Ltd ka eksportuar shumë makina rreth  Makinë makaronash Dolly mini p3 në më shumë se 80 vende dhe rajone, si Afrika e Jugut, India, Malajzia, Indonezia, Brazili etj. Disa ngaMakinë makaronash Dolly mini p3 klientët bëhen agjentët tanë në zonën e tyre. Shpresojmë të kemi marrëdhënie të gjata miqësore biznesi me më shumëlinja e përpunimit të makaronave klientë nga e gjithë bota në të ardhmen.

Dolly mini p3 pasta machine pasta maker machine pasta machine

 

Rishikimi i klientëve:

 

 

Dolly mini p3 pasta machine pasta maker machine pasta machine

 

Shërbimet tona:

 

1. Shërbime konsultimi falas para, gjatë dhe pas shitjes;

2. Shërbime falas për planifikimin dhe projektimin e projekteve;
3. Korrigjimi falas i pajisjeve derisa gjithçka të jetë funksionale;
4. Menaxhimi falas i transportit në distanca të gjata nga shitësi's fabrika në vendin e emërtuar nga blerësi;

5. Trajnim falas për mirëmbajtjen dhe funksionimin personalisht;
6. Teknika dhe formula të reja të prodhimit pa pagesë;
7. Ofroni garanci 1 vjeçare dhe shërbim të mirëmbajtjes gjatë gjithë jetës;

 

Paketimi dhe dorëzimi:

 

Dolly mini p3 pasta machine pasta maker machine pasta machine

• Paketa e brendshme është film plastik, jashtë është kasë druri ose kompensatë

  (Makinë për prodhimin e makaronave Dolly mini p3 Makinë për makarona bazuar në klientët' nevojë).

• Vetëm paketim nudo filmi plastik me paletë druri.

• Ne mund të furnizojmë paketën dhe certifikatën e tymosjes.

• Transporti, treni, ekspres ose sipas klientëve' kërkesat.

 

Ekspozita:

Dolly mini p3 pasta machine pasta maker machine pasta machine

 

 Certifikatat:

Ne mund të ofrojmë certifikatat e edicionit elektronik nëse kërkohet, ose ju mund t'i shihni dokumentet origjinale në fabrikën tonë. Ne mund të sigurojmë vërtetësinë e certifikatave tona.

Dolly mini p3 pasta machine pasta maker machine pasta machine

 FAQ:

 

Q1. jeni ju makinë makaronashprodhues ose tregtar?

 A: Sigurisht që jemimakinë makaronash prodhuesi. Mirë se vini të na vizitoni për ta kontrolluar atë!

 

P2. A e furnizoni me formulën e makaronave të prodhuara nëpërmjetmakinë makaronash për blerësit?

 A: Po, ne ofrojmë formulë falas e makaronave të prodhuara ngamakinë makaronash te blerësit.

 

P3. Çfarë lloj karburantesh mund të zgjedhim gjatë prodhimit?

A: Si lëndë djegëse mund të zgjidhni gazin, naftën, energjinë elektrike, avullin, por ju lutemi na tregoni kur të kërkoni kuotim.

 

P4. Sa sipërfaqe e tërëmakinë makaronash nevojave?

A: Mënyra më e mirë është të na tregoni zonën tuaj të punëtorisë, më pas ne do të bëjmë një draft për ju për të siguruar përdorimi racional i hapësirës suaj.

 

P5. Nëse furnizimi me energji elektrike nuk është 3ph 380V 50HZ, a mund të ofroni makinën e përshtatshme?

A: Po, ne mund të ofrojmë makinën e përshtatshme sipas furnizimit tuaj me energji, për shembull 3ph 380V 60HZ, 3ph 415V 60 HZ, 3ph 220V 60HZ e kështu me radhë.

 

P6. A furnizoni me makinë paketimi?

A: Ne kemi furnizues të makinerive të paketimit të bashkëpunimit afatgjatë, ne do t'ju ndihmojmë t'i kontaktojmë ata.

 

 

 

 

 

Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Rekomanduar

Dërgoni kërkesën tuaj

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip