Produkte
VR
 • Detajet e produkteve

Ekzistojnë lloje dhe madhësi të ndryshme të makinerive të përpunimit të makaronave italiane të makaronave që blerësit mund t'i blejnë nga Chenyang. Në Jinan Chenyang Technology Co., Ltd., kënaqësia e klientit dhe shërbimi profesional, si dhe çmimet konkurruese janë shumë të rëndësishme për ne, një klient i lumtur është ajo që ne përpiqemi të arrijmë. Në thelb, performanca e produktit dhe cilësia e tij vendosen kryesisht nga lëndët e para të tij. Për sa i përket lëndëve të para të makinerive të përpunimit të makaronave italiane të makaronave, ato kanë kaluar shumë teste mbi përbërësit e tyre kimikë dhe performancën. Në këtë mënyrë, cilësia e makinës së ushqimit të qenve, makinerisë së snack-it të fryrë, makinës së drithërave të mëngjesit është e garantuar nga burimi.

Industritë e aplikueshme:makinë makaroniVendndodhja e sallës së ekspozitës:Kanada, Francë, Arabi Saudite, Indonezi, Pakistan, Indi, Spanjë, Tajlandë, Argjentinë, Algjeri, Ukrainë
Kushti:I riKapaciteti i prodhimit:80-120 kg/h
Lloji:Makinë për makaronaVendi i origjinës:Shandong, Kinë
Emri i markës:MAKINERIA CHENYANGTensioni:380V/50Hz/3
Fuqia:75 kw, 75 kwDimensioni (L*W*H):15000*2000*2500 mm
Pesha:3 kgGarancia:1 vit
Lloji i marketingut:Produkt i ri 2020Raporti i testit të makinerive:Me kusht
Video inspektimi në dalje:Me kushtGarancia e komponentëve bazë:1 vit
Përbërësit kryesorë:MotorriPikat kryesore të shitjes:Multifunksionale
Shërbimi pas shitjes i ofruar:Inxhinierë të disponueshëm për shërbimin e makinerive jashtë shtetit, shërbimin e mirëmbajtjes dhe riparimit në terrenMateriali:çelik inox
Energjia:elektrikeMadhësia:15000*2000*2500 mm
lloji:tip i shkurtërShërbimi pas garancisë:Mbështetje teknike video, mbështetje në internet
Vendndodhja e shërbimit lokal:Egjipt, Kanada, Mbretëria e Bashkuar, Franca, Gjermania, Vietnami, Filipinet, Arabia Saudite, Indonezia, Pakistani, Rusia, Spanja, Tajlanda, Japonia, Malajzia, Maroku, Kenia, Argjentina, Koreja e Jugut, KiliCertifikimi:Certifikimi CE

Itali Makineri për përpunimin e makaronave për makarona 

 

 

përshkrim i produktit

 

 

 

 Makinë makaronash në makineri

 •     Makineritë e makaronave, me teknologji të përsosur, dizajn të ri të strukturës kompakte dhe performancë të qëndrueshme, janë zhvilluar në bazë të produkteve dhe kërkesave të ngjashme në tregun botëror.
 •     Realizon automatizim të lartë, funksionim të përshtatshëm, energji të ulët dhe hapësirë ​​të vogël dyshemeje, që siguron të gjitha procedurat e punës nga ushqimi i miellit deri në përfundimin një herë.
 •     Investimi për këtë linjë është vetëm një e dhjeta e asaj pajisjeje me përmasa më të mëdha, veçanërisht të përshtatshme për sipërmarrjet e vogla ose ato vetanake.
 •     Petë e valëzuar e menjëhershme e prodhuar nga kjo linjë është e qëndrueshme, e butë dhe transparente. Është shumë e lehtë të ngopet me ujë.

 

rrjedha e procesit të makaronave 

mikser ---ekstruder --- Prerje --- Ftohje --- tharje --- Paketim

 

Makineria e Makaronave

Ipërfshirë

1.Mikser

2.Eksstruder

3.Makina prerëse

4.Makina ftohëse

5.Tharëse 

 

 

Parametri teknik

Model

CY100

 

Votazhi i hyrjes 380V/50Hz

 

Kapaciteti i instaluar

75 kw

 

Konsumi i energjisë

40 kw

 

Prodhimi

80-120 kg/h

 

Madhësia

15000*2000*2500 mm

 

 

 Italy Macaroni Pasta machine process machineryItaly Macaroni Pasta machine process machinery

 

 

 

Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Rekomanduar

Dërgoni kërkesën tuaj

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip