Makinë për makarona/makarona
VR
 • detajet e produktit

Si një ndërmarrje e drejtuar nga cilësia dhe e orientuar nga klientët, Jinan Chenyang Technology Co., Ltd. garanton gjithmonë se puna jonë e zhvillimit përfshin dizajnin krijues dhe prodhimin e përpiktë. Makina jonë e prodhimit të makaronave penne me çmim të fabrikës në Itali pritet të tërheqë vëmendje të gjerë. Është vërtetuar se teknikat mund të përmirësojnë në mënyrë efikase efikasitetin e punës dhe të sigurojnë performancën e produktit. Ajo ka përdorime të gjera në fushën(et) e aplikimit të Makinave për Prodhimin e Produkteve të Grurit. Jinan Chenyang Technology Co., Ltd. do të ofrojë shërbime me cilësi të lartë dhe do t'u sjellë klientëve një përvojë më të mirë. Në këtë mënyrë, kompania mund të vazhdojë të forcojë fuqinë e saj të ardhshme në inovacionin teknologjik dhe të përpiqet të krijojë produkte të plota zinxhir ekologjik.

Industritë e aplikueshme:linjë prodhimi makaronash italia makarona, makarona penneVendndodhja e sallës së ekspozitës:Kanada, Shtetet e Bashkuara, Franca, Gjermania, Vietnami, Filipinet, Peruja, Arabia Saudite, Indonezia, Pakistani, India, Meksika, Spanja, Tajlanda, Maroku, Kenia, Argjentina, Koreja e Jugut, Kili, Emiratet e Bashkuara Arabe, Kolumbia, Algjeria, Sri Lanka , Rumani, Kazakistan, Ukrainë, Kirgistan, Nigeri, Uzbekistan, Japoni, Malajzi, Australi
Kushti:I riKapaciteti i prodhimit:100-150 kg/h
Lloji:Makarona, makarona italiane, një vidë, dopioVendi i origjinës:Shandong, Kinë
Emri i markës:ChenyangTensioni:380V/50HZ
Fuqia:30 kwDimensioni (L*P*H):36000*1200*2000mm
Pesha:5000 kgGarancia:1 vit
Lloji i marketingut:Produkt i ri 2020Raporti i testit të makinerive:Me kusht
Video inspektimi në dalje:Me kushtGarancia e komponentëve bazë:1 vit
Përbërësit kryesorë:MotorriPikat kryesore të shitjes:Multifunksionale
Shërbimi pas shitjes i ofruar:Inxhinierë të disponueshëm për shërbimin e makinerive jashtë shtetit, shërbimin e mirëmbajtjes dhe riparimit në terrenEmri i produktit:Makina per prodhimin e makaronave me penne cmimi i fabrikes itali
Materiali:304 Çelik inoxLënda e parë:Miell gruri i fortë, niseshte misri etj.
Kapaciteti:100-150 kg/hFjalë kyçe:makinë makaronash
Aplikacion:Linja e makaronaveMotori:Siemens
Veçori:Plot automatikeShërbimi pas garancisë:Mbështetje teknike video, mbështetje në internet
Vendndodhja e shërbimit lokal:Egjipti, Kanadaja, Turqia, Mbretëria e Bashkuar, Shtetet e Bashkuara, Italia, Franca, Gjermania, Vietnami, Filipinet, Brazili, Peruja, Arabia Saudite, Indonezia, Pakistani, India, Meksika, Rusia, Spanja, Malajzia, Australia, Maroku, Kenia, Argjentina, Koreja e Jugut, Emiratet e Bashkuara Arabe, Kolumbia, Algjeria, Rumania, Bangladeshi, Afrika e JugutCertifikimi:CE ISO


Makina per prodhimin e makaronave me penne cmimi i fabrikes itali

 

 

 

Linja e prodhimit dhe grafiku i rrjedhës:

 

Factory price penne pasta making machine Italy

Përshkrim i produktit:

 

Linja e prodhimit të makaronave penne në Itali përdor miell gruri të fortë ose niseshte misri si material kryesor për të prodhuar një shumëllojshmëri ushqimesh të dyta të ekstruduara në forma të ndryshme që janë të njohura në treg, si bizele krokante, guaskë, vidë, tub katror, ​​tub të rrumbullakët, valë etj.Linja e prodhimit të makaronave me pena të plota automatike në Itali karakterizohet nga teknika unike, konfigurim racional dhe performancë e qëndrueshme. Të Linja e prodhimit të makaronave penne në Itali mund të përfundojë pjekjen, ekstrudimin dhe formësimin në një hap pa bojler. Produktet duken si vezulluese, të tejdukshme të lëmuara dhe të bukura dhe kanë shije të shijshme pas gatimit.

Lëndë e parë për çmimi i fabrikës linja e prodhimit të makaronave penne në itali:

Miell gruri i fortë, niseshte misri etj.

 

 

Parametri teknik:

 

Model

CYS100 Ekstruder me një vidë

CY75 Ekstruder me dy vida

Fuqia e motorit kryesor

30 kw

55-75 kw

Prodhimi

100-150 kg/h

200-300 kg/h

Madhësia

36000*1200*2000mm

38000*1200*2000mm

 

 

Aksesorët kryesorë:

 

Factory price penne pasta making machine Italy

 

 

Shfaqja e mostrave:

 

Factory price penne pasta making machine Italy

 

 

Produkte të ngjashme:

 

Factory price penne pasta making machine ItalyFactory price penne pasta making machine ItalyFactory price penne pasta making machine Italy

 

   Makinë orizi ushqyese           Makinë snack fryrëse       Makinë me teksturë të proteinave të sojës

 

kompania e Informacionit

 

 

JinanTeknologjia Chenyang Co,. Ltd është një profesionistLinja e prodhimit të makaronave penne në Itali prodhuesi i makinerive të nxjerrjes. 

Me kërkimin dhe studimin tonë shumëvjeçar,Linja e prodhimit të makaronave me pena të plota automatike në Itali teknikat e nxjerrjes janë përdorur gjerësisht në shumë fusha. 

Ne gjithashtu mund të ofrojmë specialeçmimi i fabrikës linja e prodhimit të makaronave penne në itali projektimi i linjës së prodhimit sipas kërkesave të veçanta të klientëve. Ofrohet formulë falas, instalim lokal, dizajn punishteje, shërbim inspektimi makinerieLinja e prodhimit të makinerive të prodhimit të makaronave penne me çmim të plotë automatike në fabrikë në Itali, çdo nevojë do të plotësohet nëse keni pyetje.

 

 

Factory price penne pasta making machine Italy

 

 

Paketimi& Transporti

 

 

• Paketa e brendshme është film plastik, jashtë është kasë druri ose kompensatë

  (Paketa eLinja e prodhimit të makinerive të prodhimit të makaronave penne me çmim të plotë automatike në fabrikë në Itali është bazuar në nevojat e klientëve).

• Vetëm paketim nudo filmi plastik me paletë druri.

• Ne mund të ofrojmë paketë tymosjeje dhe certifikatë për Linja e prodhimit të makaronave penne në Itali.

• Transport, tren, ekspres ose sipas kërkesave të klientëve.

 Factory price penne pasta making machine Italy

 

Klientët

 

 

Si profesionistLinja e prodhimit të makaronave penne në Itali makinë ekstruder prodhuesi, JinanTeknologjia e ChenyangCo,. Ltd ka eksportuarPlot automatike  Linja e prodhimit të makaronave penne në Itali në më shumë se80vende dhe rajone, si Afrika e Jugut, India, Malajzia, Indonezia, Brazili etj. Disa nga çmimi i fabrikës linja e prodhimit të makaronave penne në itali klientët bëhen agjentët tanë në zonën e tyre. Shpresojmë të kemi marrëdhënie të gjata miqësore biznesi me më shumë Linja e prodhimit të makinerive të prodhimit të makaronave penne me çmim të plotë automatike në fabrikë në Itali klientë nga e gjithë bota në të ardhmen.

 

Factory price penne pasta making machine Italy

 

 

Rishikimi i klientëve:

 

Factory price penne pasta making machine Italy

 

 

Shërbimet tona

 

 

1. Shërbime konsultimi falas para, gjatë dhe pas shitjes;
2. Shërbime falas për planifikimin dhe projektimin e projekteve;
3. Korrigjimi falas i pajisjeve derisa gjithçka të jetë funksionale;
4. Menaxhimi falas i transportit në distanca të gjata nga fabrika e shitësit në vendin e caktuar nga blerësi;

5. Trajnim falas për mirëmbajtjen dhe funksionimin personalisht;
6. Teknika dhe formula të reja të prodhimit pa pagesë;
7. Jep garanci 1 vjeçare të plotëy dhe shërbimi i mirëmbajtjes gjatë gjithë jetës;

 

Rishikimi i ekspozitës:

Factory price penne pasta making machine Italy

 

 

Certifikatat:

 

Ne mund të ofrojmë certifikatat e edicionit elektronik përLinja e prodhimit të makinerive të prodhimit të makaronave penne me çmim të plotë automatike në fabrikë në Itali nëse kërkohet, ose mund të shihni dokumentet origjinale në fabrikën tonë. Ne mund të sigurojmë vërtetësinë e certifikatave tona.

 

Factory price penne pasta making machine Italy

 

 

FAQ

 

 

1. jeni ju Linja e prodhimit të makaronave penne në Itali prodhues apo tregtar?

 Përgjigje: Sigurisht që ne jemi prodhues. Mirë se vini të na vizitoni për ta kontrolluar atë!

2. A furnizoni me formulë blerësit?

 A: Po, ne ofrojmë formulë falas për blerësit.

3. Çfarë lloj karburantesh mund të zgjedhim gjatëPlot automatike  Linja e prodhimit të makaronave penne në Itali prodhimi?

A: Si lëndë djegëse mund të zgjidhni gazin, naftën, energjinë elektrike, avullin, por ju lutemi na tregoni kur të kërkoni kuotim.

4. Sa sipërfaqe i nevojitet e gjithë linjës së prodhimit?

A: Mënyra më e mirë është të na tregoni zonën tuaj të punëtorisë, më pas ne do të bëjmë një draft për ju për të siguruar përdorimi racional i hapësirës suaj.

5. Nëse furnizimi me energji elektrike nuk është 3ph 380V 50HZ, a mund të ofroni të përshtatshmençmimi i fabrikës linja e prodhimit të makaronave penne në itali?

A: Po, ne mund të ofrojmë makinën e përshtatshme sipas furnizimit tuaj me energji, për shembull 3ph 380V 60HZ, 3ph 415V 60 HZ, 3ph 220V 60HZ e kështu me radhë.

6. A e furnizoni makinën e paketimit për Linja e prodhimit të makinerive të prodhimit të makaronave penne me çmim të plotë automatike në fabrikë në Itali?

A: Ne kemi furnizues të makinerive të paketimit të bashkëpunimit afatgjatë, ne do t'ju ndihmojmë t'i kontaktojmë ata.

Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Rekomanduar

Dërgoni kërkesën tuaj

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip