Makinë për bërjen e kashtës së orizit
VR
 • Detajet e produkteve

Me njohuri të jashtëzakonshme të tregut, ne kemi qenë në gjendje të ofrojmë cilësi optimale Makinë ushqimore për prodhimin e kashtës Makinë për prodhimin e kashtës së orizit Makinë për prodhimin e kashtës. Përdorimi i teknologjisë kontribuon në prodhimin e përsosur të chenyang. Makinë ushqimore për prodhimin e kashtës Makinë për bërjen e kashtës së orizit Makina e kashtës së orizit përdoret gjerësisht në fushën(et) e makinave për prodhimin e kashtës dhe të ngjashme. Jinan Chenyang Technology Co., Ltd. do të përpiqet drejt përsosmërisë duke ndërtuar parimet tona të punës për garantimin e cilësisë për mbijetesë dhe kërkimin e risive për zhvillim, në gjithçka që ofrojmë. Ne kemi besim se do të kapërcejmë të gjitha vështirësitë dhe pengesat për të arritur një sukses në fund.

Vendi i origjinës:Shandong, KinëEmri i markës:Chenyang
Kushti:I riVideo inspektimi në dalje:Me kusht
Raporti i testit të makinerive:Me kushtLloji i marketingut:Produkt i ri 2022
Garancia e komponentëve bazë:1 vitPërbërësit kryesorë:PLC, motor, kushineta, kuti ingranazhi, motor, enë nën presion, ingranazh, pompë
Tensioni:220V/380VFuqia:30 kw
Dimensioni (L*W*H):29000x6500x3800mmPesha:5000
Garancia:nje vitIndustritë e aplikueshme:Fabrika e Ushqimit dhe Pijeve
Vendndodhja e sallës së ekspozitës:Egjipt, Turqi, Itali, Vietnam, Brazil, Peru, Arabinë Saudite, Pakistan, Indi, Meksikë, Kenia, Argjentinë, Kili, Emiratet e Bashkuara Arabe, Algjeri, Bangladesh, Afrika e Jugut, Kazakistan, Ukrainë, Kirgistan, Nigeri, Taxhikistan, AustraliLënda e parë:Niseshteja, mielli i grurit etj
Kapaciteti:10000-15000 tuba/hMateriali:304 Çelik inox
Motori:SimensNgjyrë:Copëza
Përparësitë:Funksionim i lehtë Efikasitet i lartëAutomatikiteti:Plot-antomatike
Inverter:DeltaCertifikimi:CE ISO
Diametri i kashtës:100 mm

Linja e përpunimit
Emri
Makinë ushqimore për bërjen e kashtës Makinë për bërjen e kashtës së orizit Makinë për bërjen e kashtës
Lëndë e parë
Niseshteja, mielli i grurit, e kështu me radhë
Materiali i makinës
Çelik inox 304 201 ose si klient’s kërkesë
Energjisë
Energji elektrike, Naftë, Avull, Gaz
Avantazhi
Lehtë për t'u mbajtur, jetëgjatësi e gjatë
Programi i rrjedhës së punës:
Mostrat:
Linja e prodhimit të kashtës së orizit mund të prodhonte kashtë orizi për pije në vend të kashtës plastike.
Përshkrimi i pajisjes kryesore
Aksesorët kryesorë
Funksioni
Ushqyes kundër bllokimit
Siguron ushqim të barabartë dhe shkarkim të qëndrueshëm të materialeve.
Parakushtues me dy bosht
Mundëson që materialet të qëndrojnë më gjatë në parakushtues dhe njëtrajtshmëri në parapërgatitje, përmirëson shkallën e prekurimit dhe rrit kapacitetin.
Kuti ingranazhi
Përpunuar nga teknologjia e procesit të avancuar ndërkombëtarisht, duke siguruar që makinat të funksionojnë për një kohë të gjatë pa keqfunksionim.
Sistemi i vajosjes dhe ftohjes
Miraton ftohjen e detyruar me filtrim të rafinuar, duke krijuar kushte më të mira pune për kushinetat.
Sistemi i të ushqyerit 
adopton ushqimin e detyruar me spirale të dyfishtë, duke ushqyer në mënyrë uniforme dhe të gjerë.
Vidhosja
 Vidë e kombinuar e segmentuar, e përshtatshme për një gamë të gjerë lëndësh të para. Me funksion vetëpastrimi.
Pajisja e prerjes rrotulluese
Miraton një montim kallëpi (thikë) të varur dhe një pajisje rregulluese të mjeteve mbajtëse lineare për të rregulluar mjetin në mënyrë të sigurt, të saktë dhe të shpejtë.
Kabineti i kontrollit:
Pjesa e kontrollit përdor kontroll të centralizuar të ekranit me prekje PLC, parametra të vizualizuar.
Avantazhet tona
Profili i Kompanisë
Rreth  Jinan Chenyang Technology Co, Ltd
Jinan Chenyang Technology Co, Ltd është një makineri profesionaleprodhuesi. Me vitet tona të shumta' kërkimore dhe studimore, teknikat janë përdorur gjerësisht në shumë fusha.Ne gjithashtu mund të ofrojmë të veçantaMakinë për kashtë orizi projektimi i linjës së prodhimit sipas klientëve' kërkesa të veçanta. Ofrohet formula falas, instalimi lokal, dizajni i punishtes, shërbimi i inspektimit të makinerive, çdo nevojë do të plotësohet nëse keni pyetje.
paketimi i produktit
• Paketa e brendshme është film plastik, jashtë është kasë druri ose kompensatë
• Vetëm paketim nudo filmi plastik me paletë druri.
• Ne mund të ofrojmë paketë tymosjeje dhe certifikatë përMakinë për bërjen e kashtës së orizit.
• Transporti, treni, ekspres ose sipas klientëve' kërkesat.
Klienti dhe ekspozita
Si profesionistMakinë për bërjen e kashtës ushqimore prodhuesi, Jinan Chenyang Technology Co. Ltd ka eksportuar me certifikim ce në më shumë se 80 vende dhe rajone, si Afrika e Jugut, India, Malajzia, Indonezia, Brazili e kështu me radhë. Disa nga klientët bëhen agjentët tanë në zonën e tyre. Shpresojmë të kemi marrëdhënie të gjata miqësore biznesi me më shumë klientë nga e gjithë bota në të ardhmen.
FAQ
1. Jeni prodhues apo tregtar?
Përgjigje: Sigurisht që ne jemi prodhues. Mirë se vini të na vizitoni për ta kontrolluar atë!

2. A ofroni formulë për blerësit?
Përgjigje: Po, ne ofrojmë formulë falas për blerësit.

3. Çfarë lloj karburantesh mund të zgjedhim gjatëMakinë për bërjen e kashtës ushqimore?
Përgjigje: Ju mund të zgjidhni si lëndë djegëse gaz, naftë, energji elektrike, avull, por ju lutemi na tregoni kur kërkoni kuotim.

4. Sa janë amakinë nevojave?
Përgjigje: Mënyra më e mirë është të na tregoni zonën tuaj të punëtorisë, atëherë ne do të bëjmë një draft për ju për të siguruar përdorimin racional të hapësirës suaj.

5. Nëse furnizimi me energji elektrike nuk është 3ph 380V 50HZ, mund të ofronimakinën e përshtatshme?
Përgjigje: Po, ne mund të ofrojmë makinën e përshtatshme sipas furnizimit tuaj me energji elektrike, për shembull 3ph 380V 60HZ, 3ph 415V 60 HZ, 3ph 220V 60HZ e kështu me radhë.

6. A furnizoni me makinë paketimi?
Përgjigje: Ne kemi furnizues të makinerive të paketimit të bashkëpunimit afatgjatë, ne do t'ju ndihmojmë t'i kontaktojmë ata.
Rekomandoni Produkte
Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Rekomanduar

Dërgoni kërkesën tuaj

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip