Makinë për makarona/makarona
VR
 • Detajet e produkteve

Zbatimi i teknologjisë në procesin e prodhimit të produktit rezulton të jetë shumë i dobishëm. Duke shfaqur qëndrueshmëri dhe qëndrueshmëri, produkti është i përshtatshëm për fushat e makaronave/makaronave. Është projektuar me delikatesë për të qenë në përputhje me standardet e industrisë. Ne kemi një ekip me përvojë të përbërë nga disa ekspertë të industrisë. Ata kanë vite përvojë në prodhimin dhe dizenjimin e makinerive për makarona/makarona. Në muajt e fundit, ata janë fokusuar në përmirësimin e përdorimit praktik të produktit dhe më në fund ia dolën. Duke folur me krenari, produkti ynë gëzon një gamë të gjerë aplikimesh dhe mund të jetë shumë i dobishëm kur aplikohet në fushën(et) e makinerive për ushqim për qen, makinës për ushqime të fryra, makinës së drithërave të mëngjesit.

Industritë e aplikueshme:Food & Beverage Factory, makineri makaroni CYVendndodhja e sallës së ekspozitës:Shtetet e Bashkuara, Franca, Gjermania, Brazili, Peruja, Spanja, Kili, Kolumbia, Algjeria, Kazakistani, Asnjë
Kushti:I riKapaciteti i prodhimit:80-120 kg/h
Lloji:PASTËRORVendi i origjinës:Shandong, Kinë
Emri i markës:chenyangTensioni:380V/50Hz/3
Fuqia:75 kwDimensioni (L*W*H):15000*2000*2500 mm
Pesha:2000 kgGarancia:1 vit
Lloji i marketingut:Produkt i ri 2022Raporti i testit të makinerive:Me kusht
Video inspektimi në dalje:Me kushtGarancia e komponentëve bazë:1 vit
Përbërësit kryesorë:MotorriPikat kryesore të shitjes:Multifunksionale
Materiali:çelik inoxEnergjia:elektrike
Kapaciteti i instaluar:75 kwKonsumi i energjisë:40 kw
Prodhimi:80-120 kg/hEmri:Makineri CY për prodhimin e makaronave të linjës së përpunimit të makaronave CE
Emri i produktit:makarona makaronaLënda e parë:Vëreni miellin
Aplikacion:Linja e makaronaveAuto:Auto i plotë

Makineri CY për prodhimin e makaronave të linjës së përpunimit të makaronave CE

 

 

 

Linja e prodhimit dhe grafiku i rrjedhës:

 

CY macaroni pasta production processing line machinery CE

Përshkrim i produktit:

 

Makineri CY për prodhimin e makaronave të linjës së përpunimit të makaronave CE përdor miell gruri të fortë ose niseshte misri si material kryesor për të prodhuar një shumëllojshmëri ushqimesh të dyta të ekstruduara në forma të ndryshme që janë të njohura në treg, si bizele krokante, guaskë, vidë, tub katror, ​​tub të rrumbullakët, valë etj. makineri linja e përpunimit të makaronave për prodhimin e makaronave CE karakterizohet nga teknika unike, konfigurim racional dhe performancë e qëndrueshme. Të Makineria e linjës së përpunimit të makaronave CY CE mund të përfundojë pjekjen, ekstrudimin dhe formësimin në një hap pa bojler. Produktet duken si vezulluese, të tejdukshme të lëmuara dhe të bukura dhe kanë shije të shijshme pas gatimit.

Lëndë e parë përLinja e përpunimit të makaronave CY:

Miell gruri i fortë, niseshte misri etj.

 

 

Parametri teknik:

 

Model

CYS100 Ekstruder me një vidë

CY75 Ekstruder me dy vida

Fuqia e motorit kryesor

30 kw

55-75 kw

Prodhimi

100-150 kg/h

200-300 kg/h

Madhësia

36000*1200*2000mm

38000*1200*2000mm

 

 

Aksesorët kryesorë:

 

CY macaroni pasta production processing line machinery CE

 

 

Shfaqja e mostrave:

 

CY macaroni pasta production processing line machinery CE

 

 

Produkte të ngjashme:

 

CY macaroni pasta production processing line machinery CE CY macaroni pasta production processing line machinery CE CY macaroni pasta production processing line machinery CE

 

   Makinë orizi ushqyese         Makinë snack fryrëse     Makinë me teksturë të proteinave të sojës

 

Kompania jone:

 

Jinan Teknologjia Chenyang Co,. Ltd është një profesionist makineri linja e përpunimit të makaronave CE prodhuesi i makinerive të nxjerrjes. 

Me vitet tona të shumta' hulumtim dhe studim,  Prodhimi i makaronave CY  makineri linje CE teknikat e nxjerrjes janë përdorur gjerësisht në shumë fusha. 

Ne gjithashtu mund të ofrojmë specialeMakineri CY për prodhimin e makaronave të linjës së përpunimit të makaronave CE projektimi i linjës së prodhimit sipas klientëve' kërkesa të veçanta. Ofrohet formulë falas, instalim lokal, dizajn punishteje, shërbim inspektimi makinerieMakineri për makarona CY CE, çdo nevojë do të plotësohet nëse keni pyetje.

 

 

CY macaroni pasta production processing line machinery CE

 

 

Paketimi dhe dorëzimi:

 

• Paketa e brendshme është film plastik, jashtë është kasë druri ose kompensatë

  (Paketa eMakineri të linjës së përpunimit të makaronave CY për përpunimin e makaronave është bazuar në klientët' nevojë).

• Vetëm paketim nudo filmi plastik me paletë druri.

• Ne mund të ofrojmë paketë tymosjeje dhe certifikatë për  Makineria e linjës së përpunimit të makaronave CY CE.

• Transporti, treni, ekspres ose sipas klientëve' kërkesat.

 CY macaroni pasta production processing line machinery CE

 

 Klientët:

 

Si profesionist  Makineri për prodhimin e makaronave CY CE makinë ekstruder prodhuesi, Jinan Teknologjia e Chenyang Co,. Ltd ka eksportuarMakarona CY  makineri të linjës së përpunimit CE në më shumë se 80 vende dhe rajone, si Afrika e Jugut, India, Malajzia, Indonezia, Brazili etj. Disa ngaMakineri CY për prodhimin e makaronave të linjës së përpunimit të makaronave CE klientët bëhen agjentët tanë në zonën e tyre. Shpresojmë të kemi marrëdhënie të gjata miqësore biznesi me më shumë  Makarona CY  makineri CEklientë nga e gjithë bota në të ardhmen.

 

CY macaroni pasta production processing line machinery CE

 

 

Rishikimi i klientëve:

 

CY macaroni pasta production processing line machinery CE

 

 

Shërbimet tona:

 

1. Shërbime konsultimi falas para, gjatë dhe pas shitjes;
2. Shërbime falas për planifikimin dhe projektimin e projekteve;
3. Korrigjimi falas i pajisjeve derisa gjithçka të jetë funksionale;
4. Menaxhimi falas i transportit në distanca të gjata nga shitësi's fabrika në vendin e emërtuar nga blerësi;

5. Trajnim falas për mirëmbajtjen dhe funksionimin personalisht;
6. Teknika dhe formula të reja të prodhimit pa pagesë;
7. Jep garanci 1 vjeçare të plotëy dhe shërbimi i mirëmbajtjes gjatë gjithë jetës;

 

Rishikimi i ekspozitës:

CY macaroni pasta production processing line machinery CE

 

 

Certifikatat:

 

Ne mund të ofrojmë certifikatat e edicionit elektronik përMakineri CY për prodhimin e makaronave të linjës së përpunimit të makaronave CE nëse kërkohet, ose mund të shihni dokumentet origjinale në fabrikën tonë. Ne mund të sigurojmë vërtetësinë e certifikatave tona.

 

CY macaroni pasta production processing line machinery CE

 

 

FAQ:

 

1. jeni juMakineria e linjës së përpunimit të makaronave CY CE prodhues apo tregtar?

 Përgjigje: Sigurisht që ne jemi prodhues. Mirë se vini të na vizitoni për ta kontrolluar atë!

2. A furnizoni me formulë blerësit?

 A: Po, ne ofrojmë formulë falas për blerësit.

3. Çfarë lloj karburantesh mund të zgjedhim gjatëMakineri CY për prodhimin e makaronave të linjës së përpunimit të makaronave CE prodhimi?

A: Si lëndë djegëse mund të zgjidhni gazin, naftën, energjinë elektrike, avullin, por ju lutemi na tregoni kur të kërkoni kuotim.

4. Sa sipërfaqe ka nevojë e gjithë linja e prodhimit?

A: Mënyra më e mirë është të na tregoni zonën tuaj të punëtorisë, më pas ne do të bëjmë një draft për ju për të siguruar përdorimi racional i hapësirës suaj.

5. Nëse furnizimi me energji elektrike nuk është 3ph 380V 50HZ, a mund të ofroni të përshtatshmenLinja e përpunimit të makaronave CY  CE?

A: Po, ne mund të ofrojmë makinën e përshtatshme sipas furnizimit tuaj me energji, për shembull 3ph 380V 60HZ, 3ph 415V 60 HZ, 3ph 220V 60HZ e kështu me radhë.

6. A e furnizoni makinën e paketimit përMakineria e linjës së përpunimit të makaronave CY CE?

A: Ne kemi furnizues të makinerive të paketimit të bashkëpunimit afatgjatë, ne do t'ju ndihmojmë t'i kontaktojmë ata.

Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Rekomanduar

Dërgoni kërkesën tuaj

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip