Makinë për makarona/makarona
VR
 • Detajet e produkteve

Punonjësit tanë janë të aftë në përdorimin e teknologjive më të avancuara. Në fushën(et) e aplikimit të Makinave të Prodhimit të Produkteve të Grurit, Makaronat e linjës së prodhimit automatik të makaronave makarona italiane përdoren gjerësisht dhe njihen shumë nga përdoruesit. Në sajë të inovacionit të vazhdueshëm teknologjik, ne kemi zotëruar teknologjinë thelbësore dhe më të avancuar në industri dhe do të përdorim teknologjinë e avancuar për të prodhuar makarona italiane të linjës së prodhimit të makaronave me makarona automatike, duke zgjidhur në mënyrë efektive pikat e dhimbjes që kanë pllakosur gjithmonë industrinë. Nën drejtimin e bordit të drejtorëve të kompanisë sonë, Jinan Chenyang Technology Co., Ltd. ka përmirësuar vazhdimisht teknologjitë tona dhe ka prezantuar makineritë e nivelit të lartë për të udhëhequr vazhdimisht trendin e tregut dhe për të përmirësuar cilësinë e produktit në mënyrë që të kënaqë çdo klient. Synimi ynë është të bëhemi një nga ndërmarrjet më të besueshme në treg.

Industritë e aplikueshme:Fabrika e Ushqimit dhe Pijeve, makineri automatike për prodhimin e makaronaveVendndodhja e sallës së ekspozitës:Egjipt, Kanada, Turqi, Mbretërinë e Bashkuar, Shtetet e Bashkuara, Itali, Francë, Gjermani, Vietnam, Filipine, Brazil, Peru, Indonezi, Pakistan, Meksikë, Rusi, Spanjë, Tajlandë, Marok, Argjentinë, Kili, Kolumbi, Algjeri, Sri Lanka
Kushti:I riKapaciteti i prodhimit:80-120 kg/h
Lloji:Petë, makarona/makarona të shkurtraVendi i origjinës:Shandong, Kinë
Emri i markës:MAKINERIA CHENYANGTensioni:380V/50Hz/3
Fuqia:75 kw, 75 kwDimensioni (L*P*H):15000*2000*2500 mm
Pesha:3 kgGarancia:1 vit
Lloji i marketingut:Produkt i ri 2020Raporti i testit të makinerive:Me kusht
Video inspektimi në dalje:Me kushtGarancia e komponentëve bazë:1 vit
Përbërësit kryesorë:MotorriPikat kryesore të shitjes:Multifunksionale
Shërbimi pas shitjes i ofruar:Inxhinierë të disponueshëm për shërbimin e makinerive jashtë shtetit, shërbimin e mirëmbajtjes dhe riparimit në terrenMateriali i makinës:çelik inox
Lënda e parë:miell gruriMakina kryesore:ekstruder me një vidë
Energjia:elektrikeMadhësia:15000*2000*2500 mm
Automatik:plotësisht auto ose gjysmë autoEnergjia e furrës:elektrike ose me gaz ose me naftë
Shërbimi pas garancisë:Mbështetje teknike video, mbështetje në internetVendndodhja e shërbimit lokal:Egjipt, Kanada, Turqi, Mbretëria e Bashkuar, Shtetet e Bashkuara, Italia, Franca, Gjermania, Vietnami, Filipinet, Brazili, Arabia Saudite, Indonezia, Pakistani, India, Meksika, Spanja, Tajlanda, Malajzia, Australi, Kenia, Kili, Algjeria
Certifikimi:CE

Linja e prodhimit të makaronave me makarona automatike për makarona italiane

 

Linja e prodhimit dhe grafiku i rrjedhës:

 

Automatic Pasta machine macaroni production line italian pasta

përshkrim i produktit

 

 

Të Makinë e linjës së prodhimit të makaronave me çmim të plotë automatike fabrika përdor miell gruri të fortë ose niseshte misri si material kryesor për të prodhuar një shumëllojshmëri ushqimesh të dyta të ekstruduara në forma të ndryshme që janë të njohura në treg, si bizele krokante, guaskë, vidë, tub katror, ​​tub të rrumbullakët, valë etj.qmimi fabrike itali makarona linje prodhimi makaronash karakterizohet nga teknika unike, konfigurim racional dhe performancë e qëndrueshme. Të Makinë e plotë automatike e linjës së prodhimit të makaronave italiane mund të përfundojë pjekjen, ekstrudimin dhe formësimin në një hap pa bojler. Produktet duken si vezulluese, të tejdukshme të lëmuara dhe të bukura dhe kanë shije të shijshme pas gatimit.

Lëndë e parë për makarona itali linja e prodhimit te makaronave:

Miell gruri i fortë, niseshte misri etj.

 

 

Parametri teknik:

 

Model

CYS100 Ekstruder me një vidë

CY75 Ekstruder me dy vida

Fuqia e motorit kryesor

30 kw

55-75 kw

Prodhimi

100-150 kg/h

200-300 kg/h

Madhësia

36000*1200*2000mm

38000*1200*2000mm

 

 

Aksesorët kryesorë:

 

Automatic Pasta machine macaroni production line italian pasta

 

 

Shfaqja e mostrave

 

 

Automatic Pasta machine macaroni production line italian pasta

  

kompania e Informacionit

 

 

Jinan Teknologjia Chenyang Co,. Ltd është një profesionist Makinë e linjës së prodhimit të makaronave me çmim të plotë automatike fabrika prodhuesi i makinerive të nxjerrjes. 

Me vitet tona të shumta' hulumtim dhe studim,  makarona itali linja e prodhimit te makaronave teknikat e nxjerrjes janë përdorur gjerësisht në shumë fusha. 

Ne gjithashtu mund të ofrojmë speciale qmimi fabrike itali makarona linje prodhimi makaronash projektimi i linjës së prodhimit sipas klientëve' kërkesa të veçanta. Ofrohet formulë falas, instalim lokal, dizajn punishteje, shërbim inspektimi makinerie Makinë e plotë automatike e linjës së prodhimit të makaronave italiane, çdo nevojë do të plotësohet nëse keni pyetje.

 

 

Automatic Pasta machine macaroni production line italian pasta

 

 

Paketimi& Transporti

 

 

• Paketa e brendshme është film plastik, jashtë është kasë druri ose kompensatë

  (Paketa e Makinë e linjës së prodhimit të makaronave me çmim të plotë automatike fabrika është bazuar në klientët' nevojë).

• Vetëm paketim nudo filmi plastik me paletë druri.

• Ne mund të ofrojmë paketë tymosjeje dhe certifikatë për  makarona itali linja e prodhimit te makaronave.

• Transporti, treni, ekspres ose sipas klientëve' kërkesat.

 Automatic Pasta machine macaroni production line italian pasta

 

Klientët

 

 

Si profesionist  makarona itali linja e prodhimit te makaronave makinë ekstruder prodhuesi, Jinan Teknologjia e Chenyang Co,. Ltd ka eksportuar  qmimi fabrike itali makarona linje prodhimi makaronash në më shumë se 80 vende dhe rajone, si Afrika e Jugut, India, Malajzia, Indonezia, Brazili etj. Disa nga Makinë e plotë automatike e linjës së prodhimit të makaronave italiane klientët bëhen agjentët tanë në zonën e tyre. Shpresojmë të kemi marrëdhënie të gjata miqësore biznesi me më shumë Makinë e linjës së prodhimit të makaronave me çmim të plotë automatike fabrika klientë nga e gjithë bota në të ardhmen.

 

Automatic Pasta machine macaroni production line italian pasta

 

 

Rishikimi i klientëve:

 

Automatic Pasta machine macaroni production line italian pasta

 

 

Shërbimet tona

 

 

1. Shërbime konsultimi falas para, gjatë dhe pas shitjes;
2. Shërbime falas për planifikimin dhe projektimin e projekteve;
3. Korrigjimi falas i pajisjeve derisa gjithçka të jetë funksionale;
4. Menaxhimi falas i transportit në distanca të gjata nga shitësi's fabrika në vendin e emërtuar nga blerësi;

5. Trajnim falas për mirëmbajtjen dhe funksionimin personalisht;
6. Teknika dhe formula të reja të prodhimit pa pagesë;
7. Jep garanci 1 vjeçare të plotëy dhe shërbimi i mirëmbajtjes gjatë gjithë jetës;

 

Rishikimi i ekspozitës:

Automatic Pasta machine macaroni production line italian pasta

 

 

Certifikatat:

 

Ne mund të ofrojmë certifikatat e edicionit elektronik për makarona itali linja e prodhimit te makaronave nëse kërkohet, ose mund të shihni dokumentet origjinale në fabrikën tonë. Ne mund të sigurojmë vërtetësinë e certifikatave tona.

 

Automatic Pasta machine macaroni production line italian pasta

 

 

FAQ

 

 

1. jeni ju  makarona itali linja e prodhimit të makaronave prodhues apo tregtar?

 Përgjigje: Sigurisht që ne jemi prodhues. Mirë se vini të na vizitoni për ta kontrolluar atë!

2. A furnizoni me formulë blerësit?

 A: Po, ne ofrojmë formulë falas për blerësit.

3. Çfarë lloj karburantesh mund të zgjedhim gjatë qmimi fabrike itali makarona linje prodhimi makaronash prodhimi?

A: Si lëndë djegëse mund të zgjidhni gazin, naftën, energjinë elektrike, avullin, por ju lutemi na tregoni kur të kërkoni kuotim.

4. Sa sipërfaqe ka nevojë e gjithë linja e prodhimit?

A: Mënyra më e mirë është të na tregoni zonën tuaj të punëtorisë, më pas ne do të bëjmë një draft për ju për të siguruar përdorimi racional i hapësirës suaj.

5. Nëse furnizimi me energji elektrike nuk është 3ph 380V 50HZ, a mund të ofroni të përshtatshmen qmimi fabrike itali makarona linje prodhimi makaronash?

A: Po, ne mund të ofrojmë makinën e përshtatshme sipas furnizimit tuaj me energji, për shembull 3ph 380V 60HZ, 3ph 415V 60 HZ, 3ph 220V 60HZ e kështu me radhë.

6. A e furnizoni makinën e paketimit për Makinë e linjës së prodhimit të makaronave me çmim të plotë automatike fabrika?

A: Ne kemi furnizues të makinerive të paketimit të bashkëpunimit afatgjatë, ne do t'ju ndihmojmë t'i kontaktojmë ata.

 

 

Na kontaktoni

 Automatic Pasta machine macaroni production line italian pasta

Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Rekomanduar

Dërgoni kërkesën tuaj

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip