Makinë e menjëhershme e petës
VR
 • detajet e produktit

Jinan Chenyang Technology Co., Ltd. ruan norma të rrepta të cilësisë për të prodhuar çmimin e makinerive të menjëhershme të makinerive të prodhimit të makinerive të çastit Mini të Fabrikës. Produkti karakterizohet nga avantazhe të shumta. Gama e tij e aplikimit është zgjeruar në Makinat e Prodhimit të Grurit. Jinan Chenyang Technology Co., Ltd. do të vazhdojë të adoptojë strategji marketingu shkencore dhe të avancuara për t'u fokusuar në zgjerimin e tregut, duke formuar një rrjet të plotë shitjesh në të gjithë botën. Për më tepër, ne do t'i kushtojmë më shumë vëmendje mbledhjes së talenteve, duke siguruar që urtësia inovative dhe konkurruese të distilohet për zhvillimin afatgjatë të kompanisë sonë.

Industritë e aplikueshme:Ushqimi& Fabrika e pijeve, makineri e menjëhershme për petëVendndodhja e sallës së ekspozitës:Marok, Emiratet e Bashkuara Arabe, Bangladesh, Nigeri
Gjendja:I riKapaciteti i prodhimit:11000 copë/8 orë
Lloji:PetëVendi i origjinës:Shandong, Kinë
Emri i markës:CYTensioni:Tre faza: 380V/50Hz, Njëfazore: 220V/50Hz
Fuqia:154 kwDimensioni (L*P*H):26000*700*1500mm
Pesha:2500 kgGarancia:1 vit
Lloji i marketingut:Produkt i ri 2020Raporti i testit të makinerive:Me kusht
Video inspektimi në dalje:Me kushtGarancia e komponentëve bazë:1 vit
Përbërësit kryesorë:MotorriPikat kryesore të shitjes:Automatik
Shërbimi pas shitjes i ofruar:Inxhinierë të disponueshëm për shërbimin e makinerive jashtë shtetit, shërbimin e mirëmbajtjes dhe riparimit në terrenPresioni i avullit:1.5 kg/c㎡
Gjerësia e aktrimit:210 mmMotori:Siemens
Materiali:SUSEnergjia:Elektrike, me avull
Inverter:DeltaEmri:Makineri për produktin e menjëhershëm të petëve me performancë të moderuar
Emri i produktit:Petë të menjëhershmeLënda e parë:Vëreni miellin
Shërbimi pas garancisë:Mbështetje teknike video, mbështetje në internetVendndodhja e shërbimit lokal:Peru, Arabia Saudite, Spanja, Australia, Kenia, Kili, Algjeria, Rumania
Certifikimi:CE


përshkrim i produktit

 Çmimi i makinerisë së prodhimit të menjëhershëm të petëve të menjëhershme Mini i fabrikës

Prezantimi:

Makineri për prodhimin e petëve të çastitme teknologji perfekte, strukturë kompakte, dizajn origjinal dhe performancë të qëndrueshme, është zhvilluar në bazë të produkteve të ngjashme dhe kërkesave në tregun botëror. Ai realizon automatizim të lartë, funksionim të përshtatshëm, energji të ulët dhe hapësirë ​​të vogël dyshemeje, që siguron që të gjitha procedurat e punës nga ushqimi i miellit deri te produktet e gatshme mund të kryhen një herë.

Prodhimi Line dhe grafiku i rrjedhës:

Factory Mini instant noodle production machine instant noodle machine price

Përshkrim:

Investimi për këtëmini sapun Makineri për produktin e petëve të çastit është vetëm një e dhjeta e asaj pajisjeje me përmasa më të mëdha, veçanërisht të përshtatshme për ndërmarrjet e vogla ose ato vetanake. Petë e menjëhershme e valëzuarPerformanca e moderuar  Makineri për prodhimin e petëve të çastit është e qëndrueshme e lëmuar dhe transparente

Parametri teknik

Model

Fuqia e instaluar

Presioni i avullit

Gjerësia e aktrimit

Prodhimi

Madhësia

XBF-III Elektrike

154 kw

1.5 kg/cm²

210 mm

11000 copë/8 orë

26000*700*1500mm

XBF-III Steam

4.2 kw

6 kg/cm²

210 mm

11000 copë/8 orë

26000*700*1500mm

Kryesor Aaksesoret:

Factory Mini instant noodle production machine instant noodle machine price

Shfaqja e mostrave:

Factory Mini instant noodle production machine instant noodle machine price

kompania e Informacionit

 

Jinan Chenyang Technology Co, Ltd është një profesionistmini sapun Makineri për produktin e petëve të çastit prodhuesi i makinerive. Performanca e moderuar  Makineri për prodhimin e petëve të çastit  është e jona produkt i favorshëm.Me kërkimin dhe studimin tonë shumëvjeçar,Makineri për prodhimin e petëve të çastit teknikat e nxjerrjes janë përdorur gjerësisht në shumë fusha. 

Ne gjithashtu mund të ofrojmë linjë të veçantë të projektimit të prodhimit sipas kërkesave të veçanta të klientëve. Ofrohet formulë falas, instalim lokal, projektim punishteje, shërbim inspektimi makinerie, çdoÇmimi i makinerisë së prodhimit të menjëhershëm të petëve të menjëhershme Mini i fabrikës nevoja do të plotësohet nëse keni pyetje.

Factory Mini instant noodle production machine instant noodle machine price

Certifikatat:

Ne mund të ofrojmëÇmimi i makinerisë së prodhimit të menjëhershëm të petëve të menjëhershme Mini i fabrikës certifikatat e edicionit elektronik nëse ju kërkohet, ose mund t'i shihni dokumentet origjinale në fabrikën tonë. Ne mund të sigurojmë vërtetësinë e certifikatave tona.

Factory Mini instant noodle production machine instant noodle machine price

Paketimi& Transporti

 

• Paketa e brendshme është film plastik, jashtë është kasë druri ose kompensatë

  (Çmimi i makinerisë së prodhimit të menjëhershëm të petëve të menjëhershme Mini i fabrikës paketim në bazë të nevojave të klientëve).

• Vetëm paketim nudo filmi plastik me paletë druri.

• Ne mund të furnizojmë paketën dhe certifikatën e tymosjes.

• Transport, tren, ekspres ose sipas kërkesave të klientëve.

Factory Mini instant noodle production machine instant noodle machine price

Klientët

 Si profesionistMakineri për prodhimin e petëve të çastit prodhuesi, Jinan Chenyang Machinery Co,. Ltd ka eksportuar makineritë e ushqimit në më shumë se 80 vende dhe rajone, si Afrika e Jugut, India, Malajzia, Indonezia, Brazili etj. DisaPerformanca e moderuar  Makineri për prodhimin e petëve të çastit klientët bëhen agjentët tanë në zonën e tyre. Shpresojmë të kemi marrëdhënie të gjata miqësore biznesi me më shumë klientë nga e gjithë bota në të ardhmen.

Factory Mini instant noodle production machine instant noodle machine price

 

Shërbimet tona

 Factory Mini instant noodle production machine instant noodle machine price

1. Shërbime konsultimi falas para, gjatë dhe pas shitjes;
2. Shërbime falas për planifikimin dhe projektimin e projekteve;
3. Korrigjimi falas i pajisjeve derisa gjithçka të jetë funksionale;
4. Menaxhimi falas i transportit në distanca të gjata nga fabrika e shitësit në vendin e caktuar nga blerësi;

5. Trajnim falas për mirëmbajtjen dhe funksionimin personalisht;
6. Teknika dhe formula të reja të prodhimit pa pagesë;
7. Jep garanci 1 vjeçare të plotëy dhe shërbimi i mirëmbajtjes gjatë gjithë jetës;

 

Na kontaktoni

 Factory Mini instant noodle production machine instant noodle machine price

Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Rekomanduar

Dërgoni kërkesën tuaj

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip