Produkte
VR
 • Detajet e produkteve

Chenyang ka një koleksion të çmimeve të makinerive të prodhimit të menjëhershëm të petëve të çastit, të disponueshme nga prodhuesit në mbarë botën, kështu që nëse dëshironi të blini disa, hidhini një sy. Fabrika e prodhimit të menjëhershëm të petëve, çmimi i makinerive për prodhimin e menjëhershëm të petës është rezultat i teknologjive të nivelit të lartë. Me zgjerimin e vazhdueshëm të gamës së aplikimit të saj në Makinat e Prodhimit të Kokrrave, kërkesat e saj po rriten me shpejtësi çdo vit. Në të ardhmen, Jinan Chenyang Technology Co., Ltd. do të vazhdojë të prezantojë talente të jashtëzakonshme dhe të mësojë teknologji të avancuar, të fitojë iniciativën në konkurrencën e tregut dhe të pastrojë pengesat në rrugë për të arritur qëllimin për t'u bërë një ndërmarrje e klasit botëror.

Industritë e aplikueshme:Fabrika e Ushqimit dhe Pijeve, çmimi i makinës për prodhimin e menjëhershëm të petësVendndodhja e sallës së ekspozitës:Brazili, Peruja, Arabia Saudite, Rusia, Spanja, Koreja e Jugut, Rumania, Bangladeshi, Afrika e Jugut, Nigeria
Kushti:I riKapaciteti i prodhimit:11000 copë/8 orë
Lloji:petë e menjëhershme, rulVendi i origjinës:Shandong, Kinë
Emri i markës:CYTensioni:220V 50HZ
Fuqia:154 kw ose 4.2 kwDimensioni (L*W*H):26000x1000x1500
Pesha:3500 kgGarancia:1 vit
Lloji i marketingut:Produkt i ri 2020Raporti i testit të makinerive:Me kusht
Video inspektimi në dalje:Me kushtGarancia e komponentëve bazë:1 vit
Përbërësit kryesorë:MotorriPikat kryesore të shitjes:Automatik
Shërbimi pas shitjes i ofruar:Inxhinierët në dispozicion për shërbimin e makinerive jashtë shtetit, instalimin në terren, vënien në punë dhe trajniminEmri i produktit:Makinë e bërjes së linjës së prodhimit të impianteve të menjëhershme të prodhimit të petë
Materiali:Çelik inoxLënda e parë:Miell gruri
Inverter:DeltaKapaciteti:11000 copë/8 orë
Energjia:Elektrike ose me avullAutomatizimi:Auto i plotë
Emri:Petë e menjëhershmeShërbimi pas garancisë:Mbështetje teknike video, mbështetje në internet
Vendndodhja e shërbimit lokal:Rusia, Spanja, Japonia, Australia, Maroku, Kenia, Kolumbia, Algjeria, Rumania, Kazakistani, KirgistaniCertifikimi:CE

përshkrim i produktit

 Çmimi i linjës së prodhimit të menjëhershëm të petës, çmimi i makinerisë së prodhimit të menjëhershëm të petës

Prezantimi:

 Makinë e bërjes së linjës së prodhimit të impianteve të menjëhershme të prodhimit të petë  me teknologji perfekte, strukturë kompakte, dizajn origjinal dhe performancë të qëndrueshme, është zhvilluar në bazë të produkteve të ngjashme dhe kërkesave në tregun botëror.Ai realizon automatizim të lartë, funksionim të përshtatshëm, energji të ulët dhe hapësirë ​​të vogël dyshemeje, që siguron që të gjitha procedurat e punës nga ushqimi i miellit deri te produktet e gatshme mund të kryhen një herë.

ProdhimiLine dhe grafiku i rrjedhës:

Instant noodle manufacturing plant instant noodle making machine price

Përshkrim:

Investimi për këtëMakinë për prodhimin e menjëhershëm të linjës së prodhimit të petë është vetëm një e dhjeta e asaj pajisjeje me përmasa më të mëdha, veçanërisht të përshtatshme për ndërmarrjet e vogla ose ato vetanake.Petë e menjëhershme e valëzuar e prodhuar ngaMakinë për prodhimin e menjëhershëm të fabrikave të prodhimit të petëështë këmbëngulës i lëmuar dhe transparent

Parametri teknik

Model

Fuqia e instaluar

Presioni i avullit

Gjerësia e aktrimit

Prodhimi

Madhësia

XBF-III Elektrike

154 kw

1.5 kg/cm²

210 mm

11000 copë/8 orë

26000*700*1500mm

XBF-III Steam

4.2 kw

6 kg/cm²

210 mm

11000 copë/8 orë

26000*700*1500mm

KryesorAaksesoret:

Instant noodle manufacturing plant instant noodle making machine price

Shfaqja e mostrave:

Instant noodle manufacturing plant instant noodle making machine price

kompania e Informacionit

 

Jinan Chenyang Technology Co, Ltd është një profesionistLinja e prodhimit të menjëhershëm të fabrikave të prodhimit të petëprodhuesi i makinerive. Makinë për prodhimin e menjëhershëm të petës është e jona produkt i favorshëm.

Me vitet tona të shumta' hulumtim dhe studim,Linja e prodhimit të menjëhershëm të fabrikave të prodhimit të petëteknikat e nxjerrjes janë përdorur gjerësisht në shumë fusha. 

Ne gjithashtu mund të ofrojmë linjë të veçantë të projektimit të prodhimit sipas klientëve' kërkesa të veçanta. Ofrohet formulë falas, instalim lokal, projektim punishteje, shërbim inspektimi makinerie, çdoMakinë e bërjes së linjës së prodhimit të impianteve të menjëhershme të prodhimit të petë nevoja do të plotësohet nëse keni pyetje.

Instant noodle manufacturing plant instant noodle making machine price

Instant noodle manufacturing plant instant noodle making machine price

Paketimi& Transporti

 

• Paketa e brendshme është film plastik, jashtë është kasë druri ose kompensatë

  (Çmimi i linjës së prodhimit të menjëhershëm të petës, çmimi i makinerisë së prodhimit të menjëhershëm të petës paketim në bazë të klientëve' nevojë).

• Vetëm paketim nudo filmi plastik me paletë druri.

• Ne mund të furnizojmë paketën dhe certifikatën e tymosjes.

• Transporti, treni, ekspres ose sipas klientëve' kërkesat.

Instant noodle manufacturing plant instant noodle making machine price

Klientët

 

Si profesionistLinja e prodhimit të menjëhershëm të fabrikave të prodhimit të petë prodhuesi, JinanChenyang Machinery Co,. Ltd ka eksportuar makineritë e ushqimit në më shumë se80 vende dhe rajone, si Afrika e Jugut, India, Malajzia, Indonezia, Brazili etj. DisaMakinë për prodhimin e menjëhershëm të linjës së prodhimit të petë klientët bëhen agjentët tanë në zonën e tyre. Shpresojmë të kemi marrëdhënie të gjata miqësore biznesi me më shumë klientë nga e gjithë bota në të ardhmen.

Instant noodle manufacturing plant instant noodle making machine price

 

Shërbimet tona

 Instant noodle manufacturing plant instant noodle making machine price

1. Shërbime konsultimi falas para, gjatë dhe pas shitjes;
2. Shërbime falas për planifikimin dhe projektimin e projekteve;
3. Korrigjimi falas i pajisjeve derisa gjithçka të jetë funksionale;
4. Menaxhimi falas i transportit në distanca të gjata nga shitësi's fabrika në vendin e emërtuar nga blerësi;

5. Trajnim falas për mirëmbajtjen dhe funksionimin personalisht;
6. Teknika dhe formula të reja të prodhimit pa pagesë;
7. Jep garanci 1 vjeçare të plotëy dhe shërbimi i mirëmbajtjes gjatë gjithë jetës;

 

Na kontaktoni

 Instant noodle manufacturing plant instant noodle making machine price

Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Rekomanduar

Dërgoni kërkesën tuaj

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip