Produkte
VR
 • Detajet e produkteve

Për shumë njerëz, linja e prodhimit të petëve të skuqura të menjëhershme pajisjet e petëve të skuqura me CE janë një pjesë thelbësore e rutinës së tyre të përditshme të kujdesit. Është vërtetuar se teknologjitë e nivelit të lartë mund të kontribuojnë në procesin e prodhimit me efikasitet të lartë. Në fushën(et) e Makinave të Prodhimit të Grurit, Linja e prodhimit të petëve të skuqura të menjëhershme pajisjet e petëve të skuqura me CE pranohen gjerësisht nga përdoruesit. Për rritjen dhe zhvillimin e kompanisë sonë, Jinan Chenyang Technology Co., Ltd. nuk do të ndalojë kurrë së përmirësuari dhe zhvilluar teknologjitë për të rritur konkurrencën tonë bazë. Vizioni ynë është të bëhemi një ndërmarrje e famshme në tregun global.

Industritë e aplikueshme:Fabrika e Ushqimit dhe Pijeve, linja e prodhimit të petëve të skuqura të çastitVendndodhja e sallës së ekspozitës:Meksika, Kolumbia, Afrika e Jugut, Uzbekistani
Kushti:I riKapaciteti i prodhimit:11000 copë/8 orë
Lloji:PetëVendi i origjinës:Shandong, Kinë
Emri i markës:CYTensioni:380V/50Hz/3
Fuqia:110 kwDimensioni (L*W*H):26000*700*1500mm
Pesha:4 kgGarancia:1 vit
Lloji i marketingut:Produkt i ri 2020Raporti i testit të makinerive:Me kusht
Video inspektimi në dalje:Me kushtGarancia e komponentëve bazë:1 vit
Përbërësit kryesorë:MotorriPikat kryesore të shitjes:Automatik
Shërbimi pas shitjes i ofruar:Inxhinierë të disponueshëm për shërbimin e makinerive jashtë shtetit, shërbimin e mirëmbajtjes dhe riparimit në terrenMateriali:çelik inox
Fuqia e instaluar:154 kwPresioni i avullit:1.5 kg/cm2
Gjerësia e aktrimit:210 mmEmri i produktit:Linja e përpunimit të prodhimit të petëve të skuqura të çastit
Ngjyrë:ArgjendiLënda e parë:Vëreni miellin
Aplikacion:prodhim i menjëhershëm i petësFunksioni:linjë e menjëhershme e prodhimit të petë
Shërbimi pas garancisë:Mbështetje teknike video, mbështetje në internetVendndodhja e shërbimit lokal:Brazili, Japonia, Argjentina, Algjeria
Certifikimi:CE

përshkrim i produktit

 

Linja e prodhimit të petëve të çastit të skuqura pajisje për petë të menjëhershme të skuqura me CE

 

Përshkrim:

KjoLinja e prodhimit të petëve të çastit të skuqura pajisje për petë të menjëhershme të skuqura me CE është për prodhimin e menjëhershëm të petës, petë e menjëhershme është një ushqim i shpejtë i njohur për shumë vite.

Fried instant noodles production line fried instant noodle equipment with CE

 

 

Teknik Pparametri:

Model

Fuqia e instaluar

Presioni i avullit

Gjerësia e aktrimit

Prodhimi

Madhësia

XBF-III Elektrike

154 kw

1.5 kg/cm²

210 mm

11000 copë/8 orë

26000*700*1500mm

XBF-III Steam

4.2 kw

6 kg/cm²

210 mm

11000 copë/8 orë

26000*700*1500mm

 

Detaje:

Me teknologji të përsosur, strukturë kompakte, dizajn origjinal dhe performancë të qëndrueshme,Linja e prodhimit të petëve të çastit të skuqura pajisje për petë të menjëhershme të skuqura me CE është zhvilluar në bazë të produkteve dhe kërkesave të avancuara në tregun botëror. 

pajisje të linjës së përpunimit të petëve të çastit të skuqurarealizon automatizim të lartë, funksionim të përshtatshëm, energji të ulët dhe hapësirë ​​të vogël dyshemeje,  që siguron që të gjitha procedurat e punës që nga ushqimi i miellit deri te produktet e gatshme mund të jenë  realizohet një herë. 

Investimi për këtëLinja e përpunimit të prodhimit të petëve të skuqura të çastit është vetëm një e dhjeta e asaj pajisjeje me përmasa më të mëdha, veçanërisht të përshtatshme për ndërmarrjet e vogla ose ato vetanake. Petë e menjëhershme e valëzuar e prodhuar nga kjopajisje të linjës së prodhimit të petëve të skuqura të çastit është e qëndrueshme e lëmuar dhe transparente.

 

 

Aksesorët kryesorë:

Fried instant noodles production line fried instant noodle equipment with CE

 

Mostrat dhe aplikimi:

 

Fried instant noodles production line fried instant noodle equipment with CE

kompania e Informacionit

 

Jinan Chenyang Technology Co, Ltd është një profesionistLinja e prodhimit të petëve të çastit të skuqura pajisje për petë të menjëhershme të skuqura me CE prodhuesi. 

Me vitet tona të shumta' hulumtim dhe studim,Linja e përpunimit të prodhimit të petëve të skuqura të çastit teknikat janë përdorur gjerësisht në shumë fusha. 

Ne gjithashtu mund të ofrojmë dizajn të veçantëpajisje të linjës së prodhimit të petëve të skuqura të çastit sipas klientëve' kërkesa të veçanta. Ofrohet formulë falas, instalim lokal, dizajn punishteje, shërbim inspektimi makinerie, çdo nevojë rrethpajisje të linjës së përpunimit të petëve të çastit të skuqura do të plotësohen nëse pyetjet.

 Fried instant noodles production line fried instant noodle equipment with CE

 

Certifikatat:

 

Ne mund të ofrojmë certifikatat e edicionit elektronik nëse kërkohet, ose ju mund t'i shihni dokumentet origjinale në fabrikën tonë. Ne mund të sigurojmë vërtetësinë e certifikatave tona.Fried instant noodles production line fried instant noodle equipment with CE

Paketimi& Transporti

 

• Paketa e brendshme është film plastik, jashtë është kasë druri ose kompensatë

  (bazuar në klientët' nevoja përLinja e prodhimit të petëve të çastit të skuqura pajisje për petë të menjëhershme të skuqura me CE).

• Vetëm paketim nudo filmi plastik me paletë druri.

• Ne mund të furnizojmë paketën dhe certifikatën e tymosjes.

• Transporti, treni, ekspres ose sipas klientëve' kërkesat.

Fried instant noodles production line fried instant noodle equipment with CE

Klientët

 

Si profesionist pajisje të linjës së prodhimit të petëve të skuqura të çastit prodhuesi, Jinan Chenyang Teknologjia Co. Ltd ka eksportuarpajisje të linjës së përpunimit të petëve të çastit të skuqura në më shumë se 80 vende dhe rajone, si Afrika e Jugut, India, Malajzia, Indonezia, Brazili etj. Disa nga klientët bëhen agjentët tanë në zonën e tyre. Shpresojmë të kemi marrëdhënie të gjata miqësore biznesi me më shumëLinja e prodhimit të petëve të çastit të skuqura pajisje për petë të menjëhershme të skuqura me CE klientë nga e gjithë bota në të ardhmen.Fried instant noodles production line fried instant noodle equipment with CE

 

Shërbimet tona

 Fried instant noodles production line fried instant noodle equipment with CE

1. Shërbime konsultimi falas para, gjatë dhe pas shitjes;
2. Shërbime falas për planifikimin dhe projektimin e projekteve;
3. Korrigjimi falas i pajisjeve derisa gjithçka të jetë funksionale;
4. Menaxhimi falas i transportit në distanca të gjata nga shitësi's fabrika në vendin e emërtuar nga blerësi;

5. Trajnim falas për mirëmbajtjen dhe funksionimin personalisht;
6. Teknika dhe formula të reja të prodhimit pa pagesë;
7. Jep garanci 1 vjeçare të plotëy dhe shërbimi i mirëmbajtjes gjatë gjithë jetës;

Na kontaktoni

 Fried instant noodles production line fried instant noodle equipment with CE

Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Rekomanduar

Dërgoni kërkesën tuaj

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip