Makinë për makarona/makarona
VR
 • Detajet e produkteve

Jinan Chenyang Technology Co., Ltd. ofron një numër të madh produktesh çdo vit dhe ka aftësi të forta kërkimi dhe zhvillimi, dhe koha e ciklit të kërkuar për produktin nga dizajni në produktin e përfunduar është i shkurtër. Aftësia e vazhdueshme për inovacion është garancia themelore e cilësisë së produktit. Makina jonë e linjës së prodhimit të makaronave italiane plotësisht automatike ka kaluar nëpër teste të shumta të kryera nga teknikë profesionistë, qëllimi i të cilave është të konfirmojnë përdorimin e tyre praktik. Kur aplikohet në zonën(et) e aplikimit të Makinave për Prodhimin e Produkteve të Grurit, makina e ushqimit të qenve, makineria e snackeve të fryra, makina e drithërave të mëngjesit me thekon misri mund të jetë e besueshme dhe afatgjatë, duke kursyer shumë kosto për përdoruesit.

Industritë e aplikueshme:Linja automatike e prodhimit të makaronave italianeVendndodhja e sallës së ekspozitës:Asnje
Kushti:I riKapaciteti i prodhimit:80-120 kg/h
Lloji:PetëVendi i origjinës:Shandong, Kinë
Emri i markës:MAKINERIA CHENYANGTensioni:380V/50Hz/3
Fuqia:75 kw, 75 kwDimensioni (L*W*H):15000*2000*2500 mm
Pesha:3000 kgGarancia:1 vit
Lloji i marketingut:Produkt i ri 2020Raporti i testit të makinerive:Me kusht
Video inspektimi në dalje:Me kushtGarancia e komponentëve bazë:1 vit
Përbërësit kryesorë:MotorriPikat kryesore të shitjes:Multifunksionale
Materiali:çelik inoxEnergjia:elektrike
Madhësia:15000*2000*2500 mmMakarona:Lloji i shkurtër
Shërbimi pas shitjes i ofruar:Instalimi në terren, vënia në punë dhe trajnimiCertifikimi:CE

Linja e prodhimit të makaronave italiane plotësisht automatike

 

 

 

Makinë Mini Makaronash

 •      Makina e makaronave, me teknologji të përsosur, dizajn të ri të strukturës kompakte dhe performancë të qëndrueshme, është zhvilluar në bazë të produkteve dhe kërkesave të ngjashme në tregun botëror.
 •     Realizon automatizim të lartë, funksionim të përshtatshëm, energji të ulët dhe hapësirë ​​të vogël dyshemeje, që siguron të gjitha procedurat e punës nga ushqimi i miellit deri në përfundimin një herë.
 •     Investimi për këtë linjë është vetëm një e dhjeta e asaj pajisjeje me përmasa më të mëdha, veçanërisht të përshtatshme për sipërmarrjet e vogla ose ato vetanake.
 •     Petë e valëzuar e menjëhershme e prodhuar nga kjo linjë është e qëndrueshme, e butë dhe transparente. Është shumë e lehtë të ngopet me ujë.

 

rrjedha e makinës së makaronave 

mikser ---ekstruder --- Prerje --- Ftohje --- tharje --- Paketim

 

Linja e makinës së makaronave

Ipërfshirë

1.Mikser

2.Eksstruder

3.Makina prerëse

4.Makina ftohëse

5.Tharëse 

 Fully Automatic Italian pasta macaroni production line machineFully Automatic Italian pasta macaroni production line machineFully Automatic Italian pasta macaroni production line machineFully Automatic Italian pasta macaroni production line machineFully Automatic Italian pasta macaroni production line machine

 

Parametri teknik

Model

CY100

 

Votazhi i hyrjes 380V/50Hz

 

Kapaciteti i instaluar

75 kw

 

Konsumi i energjisë

40 kw

 

Prodhimi

80-120 kg/h

 

Madhësia

15000*2000*2500 mm

 

 

 

 

 

 

Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Rekomanduar

Dërgoni kërkesën tuaj

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip