Makinë për makarona/makarona
VR
 • Detajet e produkteve

Në Jinan Chenyang Technology Co., Ltd., përpjekjet e të gjithë punonjësve tanë kanë rezultuar në përmirësimin e vazhdueshëm të aftësive tona për Kërkim dhe Zhvillim dhe nxjerrjen në treg të makinës për makarona me cilësi të lartë të përpunimit të ushqimit Që nga fillimi, makineria e makaronave me cilësi të lartë ka ka marrë vlerësime në rritje nga klientët. Duke kombinuar të gjithë performancën e mirë të lëndëve të para të adoptuara, makineria jonë e makaronave për përpunimin e ushqimit me cilësi të lartë është vërtetuar se është aplikuar në fushat e Makinerive të Prodhimit të Grurit. Stafi ynë ka testuar disa herë se në fushat e aplikuara, produkti mund të japë performancën e saj më të mirë si qëndrueshmëri dhe stabilitet.

Industritë e aplikueshme:Fabrika e Ushqimit dhe Pijeve, makaronaVendndodhja e sallës së ekspozitës:Kanada, Turqi, Mbretëria e Bashkuar, Shtetet e Bashkuara, Franca, Gjermania, Vietnami, Filipinet, Brazili, Arabia Saudite, Indonezia, Pakistani, India, Meksika, Tajlanda, Maroku, Kenia, Argjentina, Kili, Emiratet e Bashkuara Arabe, Kolumbia, Sri Lanka, Bangladesh , Afrika e Jugut, Kazakistani, Kirgistani
Kushti:I riKapaciteti i prodhimit:100-150 kg/h
Lloji:BrumëVendi i origjinës:Shandong, Kinë
Emri i markës:ChenyangTensioni:380V/50HZ
Fuqia:30 kwDimensioni (L*W*H):36000*1200*2000mm
Pesha:3000 kgGarancia:1 vit
Lloji i marketingut:Produkt i ri 2020Raporti i testit të makinerive:Me kusht
Video inspektimi në dalje:Me kushtGarancia e komponentëve bazë:1 vit
Përbërësit kryesorë:MotorriPikat kryesore të shitjes:Multifunksionale
Shërbimi pas shitjes i ofruar:Inxhinierë të disponueshëm për shërbimin e makinerive jashtë shtetit, shërbimin e mirëmbajtjes dhe riparimit në terrenEmri i produktit:Makinë për makarona makarona me cilësi të lartë për përpunimin e ushqimit
marka e motorit:simensinverter:Delta
Lënda e parë:miell gruri të fortë ose niseshte misriMateriali:304 Çelik inox
Ngjyrë:E argjendtëartikulli:makinë për prodhimin e makaronave
Veçori:konsumi i ulëtshkalla e automatizimit:auto plot
Shërbimi pas garancisë:Mbështetje teknike video, mbështetje në internetVendndodhja e shërbimit lokal:Egjipt, Kanada, Turqi, Mbretëria e Bashkuar, Shtetet e Bashkuara, Italia, Franca, Gjermania, Filipinet, Brazili, Peruja, Arabia Saudite, Indonezia, Pakistani, India, Meksika, Rusia, Spanja, Tajlanda, Japonia, Malajzia, Australia, Maroku, Kenia , Argjentinë, Kili, Emiratet e Bashkuara Arabe, Sri Lanka, Rumania, Bangladesh, Afrika e Jugut
Certifikimi:CE ISO

Makinë për makarona makarona me cilësi të lartë për përpunimin e ushqimit

 

përshkrim i produktit

 

Makinë për makarona përdor miell gruri të fortë ose niseshte misri si material kryesor për të prodhuar një shumëllojshmëri ushqimesh të dyta të ekstruduara në forma të ndryshme që janë të njohura në treg, si bizele krokante, guaskë, vidë, tub katror, ​​tub të rrumbullakët, valë etj..Smakineri për përpunimin e ushqimit në shkallë tregtare karakterizohet nga teknika unike, konfigurim racional dhe performancë e qëndrueshme.Makinë për makarona gjithashtu mund të përfundojë pjekjen, ekstrudimin dhe formësimin në një hap pa bojler. Produktet e prodhuara ngammakinë acaroni duken si vezulluese, të tejdukshme të lëmuara dhe të bukura dhe kanë shije të shijshme pas gatimit.

High quality food processing machine macaroni pasta machine

 

 

Parametri teknik:

 

Model

CYS100 Ekstruder me një vidë

CY75 Ekstruder me dy vida

Fuqia e motorit kryesor

30 kw

55-75 kw

Prodhimi

100-150 kg/h

200-300 kg/h

Madhësia

36000*1200*2000mm

38000*1200*2000mm

 

 

 

Shfaqja e mostrave

 

 

High quality food processing machine macaroni pasta machine

 

Aksesorët kryesorë:

High quality food processing machine macaroni pasta machine

 

kompania e Informacionit

 

 

Jinan Chenyang Technology Co, Ltd është një profesionistmakinë për përpunimin e ushqimit në shkallë të vogël prodhuesi. Me vitet tona të shumta' hulumtim dhe studim,makinë për përpunimin e ushqimit në shkallë të vogël janë përdorur gjerësisht në shumë fusha. Ne gjithashtu mund të ofrojmë dizajn të veçantëmakinë për përpunimin e ushqimit në shkallë të vogël sipas klientëve' kërkesa të veçanta. Ofrohet formula falas, instalimi lokal, dizajni i punishtes, shërbimi i inspektimit të makinerive, çdo nevojë do të plotësohet nëse keni pyetje.

High quality food processing machine macaroni pasta machine

 

Klientët

 

 

Si profesionistmakine ekstruderi makaronash prodhuesi, Jinan Chenyang Techonology Co. Ltd ka eksportuar shumë makina rrethmakine ekstruderi makaronash në më shumë se 80 vende dhe rajone, si Afrika e Jugut, India, Malajzia, Indonezia, Brazili etj. Disa nga makine ekstruderi makaronash klientët bëhen agjentët tanë në zonën e tyre. Shpresojmë të kemi marrëdhënie të gjata miqësore biznesi me më shumë makine ekstruderi makaronash klientë nga e gjithë bota në të ardhmen.

High quality food processing machine macaroni pasta machine

 

Rishikimi i klientëve:

 

 

High quality food processing machine macaroni pasta machine

 

Shërbimet tona

 

 

1. Shërbime konsultimi falas para, gjatë dhe pas shitjes;

2. Shërbime falas për planifikimin dhe projektimin e projekteve;
3. Korrigjimi falas i pajisjeve derisa gjithçka të jetë funksionale;
4. Menaxhimi falas i transportit në distanca të gjata nga shitësi's fabrika në vendin e emërtuar nga blerësi;

5. Trajnim falas për mirëmbajtjen dhe funksionimin personalisht;
6. Teknika dhe formula të reja të prodhimit pa pagesë;
7. Ofroni garanci 1 vjeçare dhe shërbim të mirëmbajtjes gjatë gjithë jetës;

 

Paketimi& Transporti

 

 

High quality food processing machine macaroni pasta machine

• Paketa e brendshme është film plastik, jashtë është kasë druri ose kompensatë

  (Makina e përpunimit të ushqimit në shkallë të vogël, paketimi i makinës së ekstruderit të makaronave bazuar në klientët' nevojë).

• Vetëm paketim nudo filmi plastik me paletë druri.

• Ne mund të furnizojmë paketën dhe certifikatën e tymosjes.

• Transporti, treni, ekspres ose sipas klientëve' kërkesat.

 

Ekspozita:

High quality food processing machine macaroni pasta machine

 

 Certifikatat:

Ne mund të ofrojmë certifikatat e edicionit elektronik nëse kërkohet, ose ju mund t'i shihni dokumentet origjinale në fabrikën tonë. Ne mund të sigurojmë vërtetësinë e certifikatave tona.

High quality food processing machine macaroni pasta machine

FAQ

 

 

Q1. jeni ju makine ekstruderi makaronashprodhues ose tregtar?

 A: Sigurisht që jemi makine ekstruderi makaronash prodhuesi. Mirë se vini të na vizitoni për ta kontrolluar atë!

 

P2. A e furnizoni me formulën e makaronave të prodhuara nëpërmjetmakine ekstruderi makaronash për blerësit?

 A: Po, ne ofrojmë formulë falas e makaronave të prodhuara ngamakine ekstruderi makaronash te blerësit.

 

P3. Çfarë lloj karburantesh mund të zgjedhim gjatë prodhimit?

A: Si lëndë djegëse mund të zgjidhni gazin, naftën, energjinë elektrike, avullin, por ju lutemi na tregoni kur të kërkoni kuotim.

 

P4. Sa sipërfaqe e tërëmakine ekstruderi makaronash nevojave?

A: Mënyra më e mirë është të na tregoni zonën tuaj të punëtorisë, më pas ne do të bëjmë një draft për ju për të siguruar përdorimi racional i hapësirës suaj.

 

P5. Nëse furnizimi me energji elektrike nuk është 3ph 380V 50HZ, a mund të ofroni makinën e përshtatshme?

A: Po, ne mund të ofrojmë makinën e përshtatshme sipas furnizimit tuaj me energji elektrike, për shembull 3ph 380V 60HZ, 3ph 415V 60 HZ, 3ph 220V 60HZ e kështu me radhë.

 

P6. A furnizoni me makinë paketimi?

A: Ne kemi furnizues të makinerive të paketimit të bashkëpunimit afatgjatë, ne do t'ju ndihmojmë t'i kontaktojmë ata.

 

Na kontaktoni

 High quality food processing machine macaroni pasta machine

 

 

 

 

Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Rekomanduar

Dërgoni kërkesën tuaj

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip