Makinë e menjëhershme e petës
VR
 • Detajet e produkteve

Jinan Chenyang Technology Co., Ltd. është bërë një lider i njohur në industrinë e linjave të përpunimit të ushqimit me produktin e saj me cilësi të lartë dhe shërbimin e shkëlqyer. Është në përputhje me standardet e industrisë. Me kalimin e viteve, makineria e menjëhershme e prodhimit të petëve të menjëhershme të linjës së prodhimit të mini petë është njohur gjerësisht nga klientët që kanë bashkëpunuar.

Emri i markës:CYDimensioni (L*P*H):sipas modeleve të ndryshme
Pesha:2000 kgVendi i origjinës:Shandong, Kinë
Tensioni:380v/50hz/3Shërbimi pas shitjes i ofruar:Inxhinierë të disponueshëm për shërbimin e makinerive jashtë shtetit
Emri i produktit:Makinë e menjëhershme e linjës së prodhimit të petëve të menjëhershme të miniMaterialet e makinës:çelik inox
lende e pare, lende e paperpunuar:miell gruriEnergjia:avull elektrik ose gaz
avantazh:investim i ulët, i qëndrueshëmkompania:Makineri Chenyang
të aplikojnë për:makineri për petë e çastit të skuqurkapaciteti:11000 copë/8 orë
Aplikacion:mini linjë petë e menjëhershmeIndustritë e aplikueshme:Fabrika e Ushqimit dhe Pijeve
Vendndodhja e sallës së ekspozitës:Peru, Arabia Saudite, Indonezia, Pakistani, Meksika, Spanja, Tajlanda, Maroku, Kenia, Argjentina, Kili, Emiratet e Bashkuara Arabe, Kolumbia, Algjeria, Sri Lanka, Rumania, Bangladeshi, Afrika e Jugut, Kazakistani, Ukraina, Kirgistani, Nigeria, Uzbekistani, Taxhikistani , Japonia, MalajziaVideo inspektimi në dalje:Me kusht
Raporti i testit të makinerive:Me kushtLloji i marketingut:Produkt i ri 2020
Garancia e komponentëve bazë:1 vitPërbërësit kryesorë:Kambio, Motor
Kushti:I riGarancia:nje vit
Pikat kryesore të shitjes:AutomatikFuqia:60 kw

përshkrim i produktit

 Linja e prodhimit të mini petëve të menjëhershme Makinë e menjëhershme për prodhimin e petëve

Përshkrim i produktit:

 

 Me teknologji të përsosur, strukturë kompakte, dizajn origjinal dhe performancë të qëndrueshme, makineri hallall çasti ramen petë është zhvilluar në bazë të avancuar  produktet dhe kërkesat në tregun botëror. Hmakineri petë ramen instant alal realizon automatizim të lartë, funksionim të përshtatshëm, energji të ulët dhe hapësirë ​​të vogël dyshemeje, që siguron që të gjitha procedurat e punës nga ushqimi i miellit deri te produktet e gatshme mund të kryhen një herë. Investimi për makineri hallall çasti ramen petë është vetëm një e dhjeta e asaj pajisjeje me përmasa më të mëdha, veçanërisht të përshtatshme për ndërmarrjet e vogla ose ato në pronësi. Petë e menjëhershme e valëzuar e prodhuar nga  makineri hallall çasti ramen petë është e qëndrueshme e lëmuar dhe transparente.

Mini instant noodles production line instant noodle machine instant noodles making machine

Parametri teknik:

 

Model

Fuqia e instaluar

Presioni i avullit

Gjerësia e aktrimit

Prodhimi

Madhësia

XBF-III Elektrike

154 kw

1.5 kg/cm²

210 mm

11000 copë/8 orë

26000*700*1500mm

XBF-III Steam

4.2 kw

6 kg/cm²

210 mm

11000 copë/8 orë

26000*700*1500mm

 

 

Shfaqja e mostrave:

 

Mini instant noodles production line instant noodle machine instant noodles making machine

 

Aksesorët kryesorë:

Mini instant noodles production line instant noodle machine instant noodles making machine

 

kompania e Informacionit

 

Jinan Chenyang Technology Co, Ltd është një profesionist makineri hallall çasti ramen petë prodhuesi. Me vitet tona të shumta' hulumtim dhe studim, makineri hallall çasti ramen petë janë përdorur gjerësisht në shumë fusha. Ne gjithashtu mund të ofrojmë dizajn të veçantë makineri hallall çasti ramen petë sipas klientëve' kërkesa të veçanta. Ofrohet formula falas, instalimi lokal, dizajni i punishtes, shërbimi i inspektimit të makinerive, çdo nevojë do të plotësohet nëse keni pyetje.

Mini instant noodles production line instant noodle machine instant noodles making machine

Vizita e Klientit

 Si profesionist makineri hallall çasti ramen petë prodhuesi, Jinan Chenyang Techonology Co. Ltd ka eksportuar  makineri hallall çasti ramen petë në më shumë se 80 vende dhe rajone, si Afrika e Jugut, India, Malajzia, Indonezia, Brazili etj. Disa nga makineri hallall çasti ramen petë klientët bëhen agjentët tanë në zonën e tyre. Shpresojmë të kemi marrëdhënie të gjata miqësore biznesi me më shumë makineri hallall çasti ramen petë klientë nga e gjithë bota në të ardhmen.

Mini instant noodles production line instant noodle machine instant noodles making machine

 

Shërbimet tona

 Mini instant noodles production line instant noodle machine instant noodles making machine

1. Shërbime konsultimi falas para, gjatë dhe pas shitjes;

2. Shërbime falas për planifikimin dhe projektimin e projekteve;
3. Korrigjimi falas i pajisjeve derisa gjithçka të jetë funksionale;
4. Menaxhimi falas i transportit në distanca të gjata nga shitësi's fabrika në vendin e emërtuar nga blerësi;

5. Trajnim falas për mirëmbajtjen dhe funksionimin personalisht;
6. Teknika dhe formula të reja të prodhimit pa pagesë;
7. Ofroni garanci 1 vjeçare dhe shërbim të mirëmbajtjes gjatë gjithë jetës;

 

Paketimi& Transporti

 

Mini instant noodles production line instant noodle machine instant noodles making machine

• Paketa e brendshme është film plastik, jashtë është kasë druri ose kompensatë

  (për linjën e prodhimit të mini petëve të menjëhershme makineri e menjëhershme për prodhimin e petëve bazuar në klientët' nevojë).

• Vetëm paketim nudo filmi plastik me paletë druri.

• Ne mund të furnizojmë paketën dhe certifikatën e tymosjes.

• Transporti, treni, ekspres ose sipas klientëve' kërkesat.

 

 

Certifikatat

 Ne mund të ofrojmë certifikatat e edicionit elektronik nëse kërkohet, ose ju mund t'i shihni dokumentet origjinale në fabrikën tonë. Ne mund të sigurojmë vërtetësinë e certifikatave tona.

Mini instant noodles production line instant noodle machine instant noodles making machine

 

Na kontaktoni

 Mini instant noodles production line instant noodle machine instant noodles making machine

Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Rekomanduar

Dërgoni kërkesën tuaj

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip