Makinë e menjëhershme e petës
VR
 • Detajet e produkteve

Blini cilësinë më të mirë të linjës së mirë të shitjes së mirë, mini makine për petë të menjëhershme, me çmime të ulëta nga disa prej prodhuesve më të mirë të produkteve. Përvoja e pasur e akumuluar dhe aftësitë e forta të inovacionit teknologjik e kanë mbajtur Jinan Chenyang Technology Co., Ltd. në ballë të tregut, dhe makineria automatike e menjëhershme e petëve me shitje të mira, e zhvilluar, ka zgjidhur në mënyrë të përsosur pikat e dhimbjes së industrisë dhe tregut . Aktualisht, Jinan Chenyang Technology Co., Ltd. është ende një ndërmarrje në rritje me një ambicie të fortë për t'u bërë një nga ndërmarrjet më konkurruese në treg. Ne do të vazhdojmë të hulumtojmë dhe zhvillojmë teknologji të reja për lindjen e produkteve të reja. Gjithashtu, ne do të kuptojmë valën e çmuar të hapjes dhe reformës për të tërhequr klientët në të gjithë botën.

Industritë e aplikueshme:Fabrika e Ushqimit dhe PijeveVendndodhja e sallës së ekspozitës:Arabia Saudite, Indonezia, Tajlanda, Maroku, Emiratet e Bashkuara Arabe, Rumania, Bangladeshi, Afrika e Jugut, Kirgistani, Nigeria, Taxhikistani, Malajzia
Kushti:I riKapaciteti i prodhimit:11000 copë/8 orë
Lloji:PetëVendi i origjinës:Shandong, Kinë
Emri i markës:ChenyangTensioni:380V/50HZ
Fuqia:154 kwDimensioni (L*P*H):26000*700*1500mm
Pesha:4000 kgGarancia:Nje vit
Lloji i marketingut:Produkt i ri 2020Raporti i testit të makinerive:Me kusht
Video inspektimi në dalje:Me kushtGarancia e komponentëve bazë:1 vit
Përbërësit kryesorë:MotorriPikat kryesore të shitjes:Automatik
Shërbimi pas shitjes i ofruar:Inxhinierë të disponueshëm për shërbimin e makinerive jashtë shtetitEmri i produktit:Shitet mirë makineri automatike e menjëhershme me petë
Materiali:304 Çelik inoxNgjyrë:Argjendi
Energjia:ElektricitetLënda e parë:Miell gruri
Inverter:DeltaMotori:Siemens
Aplikacion:Makinë për petë e çastit të skuqurKapaciteti:11000 copë/8 orë

përshkrim i produktit

 Shitet e mirë mini makinë për petë e menjëhershme Makinë automatike për petë të menjëhershme 

 

Linja e prodhimit dhe grafiku i rrjedhës:

Good sale mini instant noodles machine automatic instant noodle machine

Përshkrim i produktit:

Me teknologji të përsosur, strukturë kompakte, dizajn origjinal dhe performancë të qëndrueshme,Shitet e mirë mini makinë për petë e menjëhershme Makinë automatike për petë të menjëhershme  linja e procesit është zhvilluar në bazë të produkteve dhe kërkesave të avancuara në tregun botëror. 

mini makineri automatike me petë e menjëhershme për supë të nxehtë realizon automatizim të lartë, funksionim të përshtatshëm, energji të ulët dhe hapësirë ​​të vogël dyshemeje, që siguron që të gjitha procedurat e punës nga ushqimi i miellit deri te produktet e gatshme mund të kryhen një herë. 

Investimi për këtësupë e nxehtë e mirë shitje e menjëhershme makineri automatike me petë është vetëm një e dhjeta e asaj pajisjeje me përmasa më të mëdha, veçanërisht të përshtatshme për ndërmarrjet e vogla ose ato vetanake. Petë e menjëhershme e valëzuar e prodhuar nga kjo mini  Shitet mirë makineri automatike e menjëhershme me petë linja është e qëndrueshme e qetë dhe transparente.

 

Parametri teknik:

Model

Fuqia e instaluar

Presioni i avullit

Gjerësia e aktrimit

Prodhimi

Madhësia

XBF-III Elektrike

154 kw

1.5 kg/cm²

210 mm

11000 copë/8 orë

26000*700*1500mm

XBF-III Steam

4.2 kw

6 kg/cm²

210 mm

11000 copë/8 orë

26000*700*1500mm

 

Aksesorët kryesorë:

Good sale mini instant noodles machine automatic instant noodle machine

Shfaqja e mostrave:

Good sale mini instant noodles machine automatic instant noodle machine

 

kompania e Informacionit

 

JinanTeknologjia Chenyang Co,. Ltd është një profesionistShitet e mirë mini makinë për petë e menjëhershme Makinë automatike për petë të menjëhershme prodhuesi i makinerive të nxjerrjes. 

Me vitet tona të shumta' kërkimin dhe studimin, të mini makineri automatike me petë e menjëhershme për supë të nxehtë teknikat e nxjerrjes janë përdorur gjerësisht në shumë fusha. 

Ne gjithashtu mund të ofrojmë speciale supë e nxehtë e mirë shitje e menjëhershme makineri automatike me petëprojektimi i linjës së prodhimit sipas klientëve' kërkesa të veçanta. Ofrohet formula falas, instalimi lokal, dizajni i punishtes, shërbimi i inspektimit të makinerive, çdo nevojë do të plotësohet nëse keni pyetje.

Good sale mini instant noodles machine automatic instant noodle machine

Certifikatat:

Ne mund të ofrojmë certifikatat e edicionit elektronik përShitet e mirë mini makinë për petë e menjëhershme Makinë automatike për petë të menjëhershme nëse kërkohet, ose mund të shihni dokumentet origjinale në fabrikën tonë. Ne mund të sigurojmë vërtetësinë e certifikatave tona.

Good sale mini instant noodles machine automatic instant noodle machine

Paketimi& Transporti

 Good sale mini instant noodles machine automatic instant noodle machine

• Paketa e brendshme është film plastik, jashtë është kasë druri ose kompensatë

  (Paketa emini supë e nxehtë  makinë automatike e menjëhershme e petë bazohet në klientët' nevojë).

• Vetëm paketim nudo filmi plastik me paletë druri.

• Ne mund të furnizojmë paketën dhe certifikatën e tymosjes për çmimin e menjëhershëm të makinës së petës.

• Transporti, treni, ekspres ose sipas klientëve' kërkesat.

 

Klientët

 Good sale mini instant noodles machine automatic instant noodle machine

Si profesionistShitet e mirë mini makinë për petë e menjëhershme Makinë automatike për petë të menjëhershme makinë ekstruder prodhuesi, JinanTeknologjia e ChenyangCo,. Ltd ka eksportuarmakineri automatike automatike e çastit me petë për supë të nxehtë në më shumë se80vende dhe rajone, si Afrika e Jugut, India, Malajzia, Indonezia, Brazili etj. Disa ngasupë e nxehtë e mirë shitje e menjëhershme makineri automatike me petë klientët bëhen agjentët tanë në zonën e tyre. Shpresojmë të kemi marrëdhënie të gjata miqësore biznesi me më shumë supë e nxehtë  makinë automatike e menjëhershme e petë klientë nga e gjithë bota në të ardhmen.

 

Shërbimet tona

 Good sale mini instant noodles machine automatic instant noodle machine

1. Shërbime konsultimi falas para, gjatë dhe pas shitjes;
2. Shërbime falas për planifikimin dhe projektimin e projekteve;
3. Korrigjimi falas i pajisjeve derisa gjithçka të jetë funksionale;
4. Menaxhimi falas i transportit në distanca të gjata nga shitësi's fabrika në vendin e emërtuar nga blerësi;

5. Trajnim falas për mirëmbajtjen dhe funksionimin personalisht;
6. Teknika dhe formula të reja të prodhimit pa pagesë;
7. Jep garanci 1 vjeçare të plotëy dhe shërbimi i mirëmbajtjes gjatë gjithë jetës;

Na kontaktoni

 Good sale mini instant noodles machine automatic instant noodle machine

Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Rekomanduar

Dërgoni kërkesën tuaj

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip