Produkte
VR
 • Detajet e produkteve

Inxhinierët tanë profesionistë kanë ekspertizë në përdorimin e teknologjive. Ka një gamë të gjerë gamë dhe shihet gjerësisht në fushat e linjave të përpunimit të ushqimit. Punonjësit tanë janë të aftë në përdorimin e mjeteve dhe teknologjisë për prodhimin e Makinerive të Menjëhershme të Linjës së Përpunimit të Menjëhershëm të Petës për Mini. Produkti ka një gamë të madhe aplikimesh dhe tani përdoret gjerësisht në fushën(et) e linjave të përpunimit të ushqimit. Në të ardhmen, kompania do të zgjerojë më tej biznesin.

Kushti:I riEmri i markës:Chenyang
Viti:2022Numri i modelit:Chenyang
Dimensioni (L*W*H):26*7*1.5mPesha:5 kg
Vendi i origjinës:Shandong, KinëNota automatike:Automatik
Tensioni:380/220vFuqia:154 kw, 154 kw
Kapaciteti i makinerive:8000 pako në ditëMakinat kryesore:Fryer
Tipi i produktit:Produktet e gruritShërbimi pas shitjes i ofruar:Inxhinierë të disponueshëm për shërbimin e makinerive jashtë shtetit
Modeli 1:XBF-III elektrikeenergji:avull elektrik
gjerësia e veprimit:210 mmPresioni i avullit:1,5/6 kg/m^3
Garancia:1 vitPikat kryesore të shitjes:Automatik

  Makineri automatike për përpunimin e menjëhershëm të petëve  Automatic Mini Instant Noodle Processing Line Instant Noodle Machinery

përshkrim i produktit

  

Informacione të hollësishme:

 

1. Makinë shtypëse me rul: Diametri i petës: 1,2-1,5 mm; Shpejtësia: 28-29 Hz

 

2. Makinë për zierje: Koha e vlimit:8Hz/1400 r/min; Temperatura e vlimit: 110°C

 

3. Makinë për tiganisje: Temperatura e skuqjes: 140°C; Koha e skuqjes: 1-1,5 min; Rezervuari i naftës:700-1000kg fqvaj almas

 

4. Makina e paketimite:Modeli: 350 tipe; Prodhimi:80 paketë/minuta; Pesha: 60-80 gram / qese (60gram është niveli i dyfishtë petë; 80gram është nivel të vetëm petë)

 

5. Punëtor: nevojiten 4-6 persona per te gjithe linjen e prodhimit me paketimin e petes.

Parametri teknik

Model

XBF-III

elektrike

XBF-III

Avulli

Kapaciteti i instaluar

154 kw

4.2 kw

Presioni i avullit

1.5 kg/cm
²

6 kg/cm²

Gjerësia e aktrimit

210 mm

210 mm

Prodhimi

11000 copë/8 orë

11000 copë/8 orë

 

26000*700*1500mm

26000*700*1500mm

  

Rrjedha e procesit të prodhimit:

 

Mikser(bërësi brumi)---formësim(makinë shtypëse me rul)---zierje---prerje--- skuqje(fritëse elektrike/frytezëse me avull)---ftohje --- paketim

 

 

 Automatic Mini Instant Noodle Processing Line Instant Noodle Machinery

 

 

 

Paketimi& Transporti

 

  

Kushtet e pagesës:

1. 40% e pagesës totale si depozitë, ne do ta përfundojmë makinën brenda 40 ditëve.

2. 60% e pagesës totale përpara dorëzimit të Pajisjes në fabrikën e blerësit.

Paketa: Paletë druri për eksport, e përshtatshme për dorëzim të shumëfishtë dhe transport detar në distanca të gjata.

Koha e dërgimit: Shitësi duhet t'i bëjë gati të gjitha mallrat dhe t'i dërgojë mallrat në portin e destinacionit brenda 40 ditëve pas marrjes së çmimit të shumës totale.

 Automatic Mini Instant Noodle Processing Line Instant Noodle Machinery

 

 

Shërbimet tona

 

  

Kushtet e garancisë së cilësisë: Pajisjet do të garantohen 12 muaj, pa u shkatërruar nga disa persona. Te perfshire te gjithe linjen do ju japim falas disa pjese kembimi si unaze ngrohese, celesi etj. Pjesët e këmbimit do të furnizohen me çmime preferenciale për një kohë të gjatë.

Instalimi dhe trajnimi: ne do të dërgojmë inxhinierin tonë për të instaluar dhe trajnuar në kompaninë tuaj

kusht që ju duhet të furnizoni biletat e avionit vajtje-kthim, akomodimin, ushqimin për inxhinierët tanë dhe gjithashtu të paguani 50 USD për çdo person në ditë.

 

Automatic Mini Instant Noodle Processing Line Instant Noodle MachineryAutomatic Mini Instant Noodle Processing Line Instant Noodle Machinery

Automatic Mini Instant Noodle Processing Line Instant Noodle Machinery

Automatic Mini Instant Noodle Processing Line Instant Noodle Machinery

Na kontaktoni

 Automatic Mini Instant Noodle Processing Line Instant Noodle Machinery

Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Rekomanduar

Dërgoni kërkesën tuaj

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip