Makinë e menjëhershme e petës
VR
 • Detajet e produkteve

Jinan Chenyang Technology Co., Ltd. ofron një numër të madh produktesh çdo vit dhe ka aftësi të forta kërkimi dhe zhvillimi, dhe koha e ciklit të kërkuar për produktin nga dizajni në produktin e përfunduar është i shkurtër. Vitet e fundit, ne kemi përditësuar teknologjitë ose prodhimin me efikasitet më të lartë të produktit. Gama e tij e aplikimit është zgjeruar në fushën(et) e Makinave të Prodhimit të Produkteve të Grurit. Jinan Chenyang Technology Co., Ltd. i përmbahet gjithmonë parimit të 'krijimit të vlerave për klientët dhe sjelljes së përfitimeve për palët e interesuara'. Në procesin e zhvillimit, ne fokusohemi shumë në cilësinë dhe sigurojmë që asnjë produkt i përsosur të mos dorëzohet tek klientët.

Industritë e aplikueshme:Fabrika e Ushqimit dhe PijeveVendndodhja e sallës së ekspozitës:Brazili, India, Maroku, Kenia, Kolumbia, Algjeria
Kushti:I riKapaciteti i prodhimit:11000 copë/8 orë
Lloji:PetëVendi i origjinës:Shandong, Kinë
Emri i markës:ChenyangTensioni:380V/50HZ
Fuqia:4.2 kwDimensioni (L*W*H):26000*700*1500mm
Pesha:4000 kgGarancia:Nje vit
Lloji i marketingut:Produkt i ri 2020Raporti i testit të makinerive:Me kusht
Video inspektimi në dalje:Me kushtGarancia e komponentëve bazë:1 vit
Përbërësit kryesorë:MotorriPikat kryesore të shitjes:Komponentët e markës së famshme të tensionit të ulët
Shërbimi pas shitjes i ofruar:Inxhinierë të disponueshëm për shërbimin e makinerive jashtë shtetitEmri i produktit:Makinë për prodhimin e menjëhershëm të petës në shkallë të vogël
Materiali:304 Çelik inoxNgjyrë:Argjendi
Energjia:Energji elektrike, avull, gazLënda e parë:Miell gruri
Motori:SiemensAplikacion:Makinë për petë e çastit të skuqur
Kapaciteti:11000 copë/8 orëVeçori:Operacion i lehtë
Shërbimi pas garancisë:Mbështetje teknike video, mbështetje në internetVendndodhja e shërbimit lokal:Brazili, Spanja, Japonia, Kenia, Argjentina, Koreja e Jugut, Algjeria, Ukraina
Certifikimi:CE

Çertifikata CE Makinë e vogël e menjëhershme e petëve e skuqur makineri e bërjes së menjëhershme të petë

 

përshkrim i produktit

 

Linja e prodhimit dhe grafiku i rrjedhës:

CE certificate small instant noodle machine fried instant noodle making machine

Përshkrim i produktit:

Me teknologji të përsosur, strukturë kompakte, dizajn origjinal dhe performancë të qëndrueshme,Çertifikata CE Makinë e vogël e menjëhershme e petëve e skuqur makineri e bërjes së menjëhershme të petë është zhvilluar në bazë të produkteve dhe kërkesave të avancuara në tregun botëror. 

Të Makinë për prodhimin e menjëhershëm të petës në shkallë të vogël realizon automatizim të lartë, funksionim të përshtatshëm, energji të ulët dhe hapësirë ​​të vogël dyshemeje, që siguron që të gjitha procedurat e punës nga ushqimi i miellit deri te produktet e gatshme mund të kryhen një herë. 

Investimi për këtëMakinë për prodhimin e menjëhershëm të petëve në shkallë të vogël me cilësi të lartë është vetëm një e dhjeta e asaj pajisjeje me përmasa më të mëdha, veçanërisht të përshtatshme për ndërmarrjet e vogla ose ato vetanake. Petë e menjëhershme e valëzuar e prodhuar nga kjoÇertifikata CE Makinë për prodhimin e menjëhershëm të petë në shkallë të vogël është e qëndrueshme e lëmuar dhe transparente.

 

Parametri teknik:

 

Model

Fuqia e instaluar

Presioni i avullit

Gjerësia e aktrimit

Prodhimi

Madhësia

XBF-III Elektrike

154 kw

1.5 kg/cm²

210 mm

11000 copë/8 orë

26000*700*1500mm

XBF-III Steam

4.2 kw

6 kg/cm²

210 mm

11000 copë/8 orë

26000*700*1500mm

 

Aksesorët kryesorë:

CE certificate small instant noodle machine fried instant noodle making machine

 

Shfaqja e mostrave:

 

CE certificate small instant noodle machine fried instant noodle making machine

kompania e Informacionit

 

JinanTeknologjia Chenyang Co, Ltd është njëÇertifikata CE Makinë e vogël e menjëhershme e petëve e skuqur makineri e bërjes së menjëhershme të petë prodhuesi. 

Me vitet tona të shumta' kërkimin dhe studimin, tëMakinë për prodhimin e menjëhershëm të petës në shkallë të vogël teknikat e nxjerrjes janë përdorur gjerësisht në shumë fusha. 

Ne gjithashtu mund të ofrojmë specialeMakinë për prodhimin e menjëhershëm të petëve në shkallë të vogël me cilësi të lartë projektimi i linjës së prodhimit sipas klientëve' kërkesa të veçanta. Ofrohet formulë falas, instalim lokal, dizajn punishteje, shërbim inspektimi makinerieÇertifikata CE Makinë për prodhimin e menjëhershëm të petë në shkallë të vogël, çdo nevojë do të plotësohet nëse keni pyetje.

CE certificate small instant noodle machine fried instant noodle making machine

Certifikatat:

Ne mund të ofrojmë certifikatat e edicionit elektronik përÇertifikata CE Makinë e vogël e menjëhershme e petëve e skuqur makineri e bërjes së menjëhershme të petë nëse kërkohet, ose mund të shihni dokumentet origjinale në fabrikën tonë. Ne mund të sigurojmë vërtetësinë e certifikatave tona.

CE certificate small instant noodle machine fried instant noodle making machine

Paketimi& Transporti

 

CE certificate small instant noodle machine fried instant noodle making machine

• Paketa e brendshme është film plastik, jashtë është kasë druri ose kompensatë

  (Paketa eÇertifikata CE Makinë e vogël e menjëhershme e petëve e skuqur makineri e bërjes së menjëhershme të petë bazohet në klientët' nevojë).

• Vetëm paketim nudo filmi plastik me paletë druri.

• Ne mund të ofrojmë paketë tymosjeje dhe certifikatë përMakinë për prodhimin e menjëhershëm të petës në shkallë të vogël.

• Transporti, treni, ekspres ose sipas klientëve' kërkesat.

Klientët

 CE certificate small instant noodle machine fried instant noodle making machine

 

Si nje Çertifikata CE Makinë e vogël e menjëhershme e petëve e skuqur makineri e bërjes së menjëhershme të petë prodhuesi, JinanTeknologjia e ChenyangCo,. Ltd ka eksportuar Makinë për prodhimin e menjëhershëm të petëve në shkallë të vogël me cilësi të lartë në më shumë se80vende dhe rajone, si Afrika e Jugut, India, Malajzia, Indonezia, Brazili etj. Disa ngaMakinë për prodhimin e menjëhershëm të petës në shkallë të vogël klientët bëhen agjentët tanë në zonën e tyre. Shpresojmë të kemi marrëdhënie të gjata miqësore biznesi me më shumë Çertifikata CE Makinë për prodhimin e menjëhershëm të petë në shkallë të vogël klientë nga e gjithë bota në të ardhmen.

 

Rishikimi i klientëve:

CE certificate small instant noodle machine fried instant noodle making machine

 

Shërbimet tona

 CE certificate small instant noodle machine fried instant noodle making machine

1. Shërbime konsultimi falas para, gjatë dhe pas shitjes;
2. Shërbime falas për planifikimin dhe projektimin e projekteve;
3. Korrigjimi falas i pajisjeve derisa gjithçka të jetë funksionale;
4. Menaxhimi falas i transportit në distanca të gjata nga shitësi's fabrika në vendin e emërtuar nga blerësi;

5. Trajnim falas për mirëmbajtjen dhe funksionimin personalisht;
6. Teknika dhe formula të reja të prodhimit pa pagesë;
7. Jep garanci 1 vjeçare të plotëy dhe shërbimi i mirëmbajtjes gjatë gjithë jetës;

Na kontaktoni

 CE certificate small instant noodle machine fried instant noodle making machine

Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Rekomanduar

Dërgoni kërkesën tuaj

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip