Makinë për makarona/makarona
VR
 • Detajet e produkteve

Jinan Chenyang Technology Co., Ltd. ka bërë përparim të jashtëzakonshëm në zhvillimin e produkteve. Linja e prodhimit të makaronave automatike me performancë të moderuar është produkt i kompanisë sonë i bërë nga teknologjitë më të fundit. Zhvillimi i teknologjisë na mundëson të shfrytëzojmë më shumë avantazhe të produktit. Për shkak të përdorimit të tij praktik dhe funksioneve të gjithanshme, produkti është i përshtatshëm për një gamë të gjerë industrish si Makinat e Prodhimit të Grurit. Me një kuptim gjithëpërfshirës të sistemit të menaxhimit të kompanisë, punonjësit tanë mund të realizojnë më mirë detyrat e tyre, gjë që kontribuon në prodhim me efikasitet më të lartë dhe shërbime më profesionale. Qëllimi ynë është të jemi një kompani lider në tregun global.

Industritë e aplikueshme:linjë automatike e prodhimit të makaronaveVendndodhja e sallës së ekspozitës:Asnje
Kushti:I riKapaciteti i prodhimit:80-120 kg/h
Lloji:Linja e prodhimit të petës, makaronaveVendi i origjinës:Shandong, Kinë
Emri i markës:MAKINERIA CHENYANGTensioni:380V/50Hz/3
Fuqia:75 kw, 75 kwDimensioni (L*P*H):15000*2000*2500 mm
Pesha:3 kgGarancia:1 vit
Lloji i marketingut:Produkt i ri 2020Raporti i testit të makinerive:Me kusht
Video inspektimi në dalje:Me kushtGarancia e komponentëve bazë:1 vit
Përbërësit kryesorë:MotorriPikat kryesore të shitjes:Multifunksionale
Shërbimi pas shitjes i ofruar:Inxhinierë të disponueshëm për shërbimin e makinerive jashtë shtetitMateriali:çelik inox
Energjia:elektrikeMadhësia:15000*2000*2500 mm
Emri i produktit:Linja automatike e prodhimit të makaronave me performancë të moderuarEmri:makarona makarona
Lënda e parë:Vëreni miellinCertifikimi:çertifikimin ce

 

Linja automatike e prodhimit të makaronave me performancë të moderuar

 

 

 

Linja e prodhimit dhe grafiku i rrjedhës:

 

Performance moderate automatic macaroni macaron production line

Përshkrim i produktit:

 

Linja e prodhimit të makaronave përdor miell gruri të fortë ose niseshte misri si material kryesor për të prodhuar një shumëllojshmëri ushqimesh të dyta të ekstruduara në forma të ndryshme që janë të njohura në treg, si bizele krokante, guaskë, vidë, tub katror, ​​tub të rrumbullakët, valë etj.Linja e prodhimit të makaronave me performancë të moderuar karakterizohet nga teknika unike, konfigurim racional dhe performancë e qëndrueshme. Tëlinjë automatike e prodhimit të makaronave mund të përfundojë pjekjen, ekstrudimin dhe formësimin në një hap pa bojler. Produktet duken si vezulluese, të tejdukshme të lëmuara dhe të bukura dhe kanë shije të shijshme pas gatimit.

Lëndë e parë përLinja automatike e prodhimit të makaronave me performancë të moderuar:

Miell gruri i fortë, niseshte misri etj.

 

 

Parametri teknik:

 

Model

CYS100 Ekstruder me një vidë

CY75 Ekstruder me dy vida

Fuqia e motorit kryesor

30 kw

55-75 kw

Prodhimi

100-150 kg/h

200-300 kg/h

Madhësia

36000*1200*2000mm

38000*1200*2000mm

 

 

Aksesorët kryesorë:

 

Performance moderate automatic macaroni macaron production line

 

 

Shfaqja e mostrave:

 

Performance moderate automatic macaroni macaron production line

 

 

 

Produkte të ngjashme:

 

Performance moderate automatic macaroni macaron production line Performance moderate automatic macaroni macaron production line Performance moderate automatic macaroni macaron production line

 

     Makinë ushqyese për oriz      Makinë snack fryrëse     Makinë me teksturë të proteinave të sojës

 

 

Kompania jone:

 

Jinan Teknologjia Chenyang Co,. Ltd është një profesionist Linja e prodhimit të makaronave prodhuesi. 

Me vitet tona të shumta' hulumtim dhe studim,Linja e prodhimit të makaronave me performancë të moderuar teknikat e nxjerrjes janë përdorur gjerësisht në shumë fusha. 

Ne gjithashtu mund të ofrojmë speciale linjë automatike e prodhimit të makaronaveprojektimi i linjës së prodhimit sipas klientëve' kërkesa të veçanta. Ofrohet formulë falas, instalim lokal, dizajn punishteje, shërbim inspektimi makinerieLinja automatike e prodhimit të makaronave me performancë të moderuar, çdo nevojë do të plotësohet nëse keni pyetje.

 

 

Performance moderate automatic macaroni macaron production line

 

 

Paketimi dhe dorëzimi:

 

• Paketa e brendshme është film plastik, jashtë është kasë druri ose kompensatë

  (Paketa eLinja automatike e prodhimit të makaronave me performancë të moderuar është bazuar në klientët' nevojë).

• Vetëm paketim nudo filmi plastik me paletë druri.

• Ne mund të ofrojmë paketë tymosjeje dhe certifikatë për Linja e prodhimit të makaronave.

• Transporti, treni, ekspres ose sipas klientëve' kërkesat.

 Performance moderate automatic macaroni macaron production line

 

 

Klientët:

 

Si profesionistLinja automatike e prodhimit të makaronave me performancë të moderuar prodhuesi, Jinan Teknologjia e Chenyang Co,. Ltd ka eksportuar Linja e prodhimit të makaronave në më shumë se 80 vende dhe rajone, si Afrika e Jugut, India, Malajzia, Indonezia, Brazili etj. Disa nga linjë automatike e prodhimit të makaronave klientët bëhen agjentët tanë në zonën e tyre. Shpresojmë të kemi marrëdhënie të gjata miqësore biznesi me më shumë Linja e prodhimit të makaronave me performancë të moderuar klientë nga e gjithë bota në të ardhmen.

 

Performance moderate automatic macaroni macaron production line

 

 

Rishikimi i klientëve:

 

Performance moderate automatic macaroni macaron production line

 

 

Shërbimet tona:

 

1. Shërbime konsultimi falas para, gjatë dhe pas shitjes;
2. Shërbime falas për planifikimin dhe projektimin e projekteve;
3. Korrigjimi falas i pajisjeve derisa gjithçka të jetë funksionale;
4. Menaxhimi falas i transportit në distanca të gjata nga shitësi's fabrika në vendin e emërtuar nga blerësi;

5. Trajnim falas për mirëmbajtjen dhe funksionimin personalisht;
6. Teknika dhe formula të reja të prodhimit pa pagesë;
7. Jep garanci 1 vjeçare të plotëy dhe shërbimi i mirëmbajtjes gjatë gjithë jetës;

 

Rishikimi i ekspozitës:

 

Performance moderate automatic macaroni macaron production line

 

 

Certifikatat:

 

Ne mund të ofrojmë certifikatat e edicionit elektronik përLinja automatike e prodhimit të makaronave me performancë të moderuar nëse kërkohet, ose mund të shihni dokumentet origjinale në fabrikën tonë. Ne mund të sigurojmë vërtetësinë e certifikatave tona.

 

Performance moderate automatic macaroni macaron production line

 

 

FAQ:

 

1. jeni ju Linja e prodhimit të makaronave prodhues apo tregtar?

 Përgjigje: Sigurisht që ne jemi prodhues. Mirë se vini të na vizitoni për ta kontrolluar atë!

2. A furnizoni me formulë blerësit?

 A: Po, ne ofrojmë formulë falas për blerësit.

3. Çfarë lloj karburantesh mund të zgjedhim gjatë  linjë automatike e prodhimit të makaronave prodhimi?

A: Si lëndë djegëse mund të zgjidhni gazin, naftën, energjinë elektrike, avullin, por ju lutemi na tregoni kur të kërkoni kuotim.

4. Sa sipërfaqe ka nevojë e gjithë linja e prodhimit?

A: Mënyra më e mirë është të na tregoni zonën tuaj të punëtorisë, më pas ne do të bëjmë një draft për ju për të siguruar përdorimi racional i hapësirës suaj.

5. Nëse furnizimi me energji elektrike nuk është 3ph 380V 50HZ, a mund të ofroni të përshtatshmenLinja e prodhimit të makaronave me performancë të moderuar?

A: Po, ne mund të ofrojmë makinën e përshtatshme sipas furnizimit tuaj me energji, për shembull 3ph 380V 60HZ, 3ph 415V 60 HZ, 3ph 220V 60HZ e kështu me radhë.

6. A e furnizoni makinën e paketimit për  Linja automatike e prodhimit të makaronave me performancë të moderuar?

A: Ne kemi furnizues të makinerive të paketimit të bashkëpunimit afatgjatë, ne do t'ju ndihmojmë t'i kontaktojmë ata.

 

Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Rekomanduar

Dërgoni kërkesën tuaj

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip