Produkte
VR
 • Detajet e produkteve

Për të vazhduar me zhvillimin e industrisë, të gjithë punonjësit e Jinan Chenyang Technology Co., Ltd. kanë bërë çmos për të zhvilluar produkte të reja prej ditësh. Produkti i Makinave të Makinave të Prodhimit të Grurit do të furnizohet në të gjithë botën, si Evropë, Amerikë, Australi, Ugandë, Oman, Sri Lanka, Surabaya. Dizajni është aspekti më i mrekullueshëm i chenyang. Dizajni i tij vjen nga dizajnerët tanë të cilët janë të ndjeshëm ndaj modës dhe i njohin shumë mirë nevojat komerciale të tregut. Gjithashtu, makineri për ushqimin e qenve, makineri për snack të fryrë, makinë drithërash për mëngjes me thekon misri e bërë nga lëndë të para të përzgjedhura mirë.

Industritë e aplikueshme:Fabrika e Ushqimit dhe Pijeve, makineri e menjëhershme për petëVendndodhja e sallës së ekspozitës:Itali, Brazil, Indi, Emiratet e Bashkuara Arabe, Bangladesh
Kushti:I riKapaciteti i prodhimit:11000 copë/8 orë
Lloji:PetëVendi i origjinës:Shandong, Kinë
Emri i markës:ChenyangTensioni:380V/50HZ ose personalizim
Fuqia:154 kwDimensioni (L*P*H):26000*700*1500mm
Pesha:3000 kgGarancia:1 vit
Lloji i marketingut:Produkt i ri 2020Raporti i testit të makinerive:Me kusht
Video inspektimi në dalje:Me kushtGarancia e komponentëve bazë:1 vit
Përbërësit kryesorë:MotorriPikat kryesore të shitjes:Komponentët e markës së famshme të tensionit të ulët
Emri i produktit:Makinë automatike e menjëhershme për petë e skuqur me cilësi të lartëKapaciteti:11000 copë/8 orë
Materiali:304 dhe 201 çelik inoxLënda e parë:Miell gruri
Marka e motorit:SimensInverter:Simens
Pjesë elektrike:SchneiderBurimi i energjisë:Elektricitet
Funksioni:prodhim i menjëhershëm i petësAplikacion:makineri e menjëhershme për petë
Shërbimi pas garancisë:Mbështetje teknike video, mbështetje në internetVendndodhja e shërbimit lokal:Arabia Saudite, Indonezia, Meksika, Rusia, Spanja, Tajlanda, Australia, Maroku, Kenia, Argjentina, Kili, Kolumbia, Algjeria, Sri Lanka, Rumania, Kazakistani, Ukraina
Shërbimi pas shitjes i ofruar:Instalimi në terren, vënia në punë dhe trajnimiCertifikimi:CE

përshkrim i produktit

 Makinë ekstruderi automatik të menjëhershëm të petë me cilësi të lartë Makinë e skuqur e menjëhershme e petë

 

Përshkrim:

 

Kjomakineri automatike e menjëhershme për petë e skuqur fuji maggi është për prodhimin e menjëhershëm të petës, petë e menjëhershme është një ushqim i shpejtë i njohur për shumë vite.

High quality automatic instant noodle extruder machine fried instant noodle machine

 

 

Teknik Pparametri:

 

 

Model

Fuqia e instaluar

Presioni i avullit

Gjerësia e aktrimit

Prodhimi

Madhësia

XBF-III Elektrike

154 kw

1.5 kg/cm²

210 mm

11000 copë/8 orë

26000*700*1500mm

XBF-III Steam

4.2 kw

6 kg/cm²

210 mm

11000 copë/8 orë

26000*700*1500mm

 

Detaje:

Me teknologji të përsosur, strukturë kompakte, dizajn origjinal dhe performancë të qëndrueshme, makineri e menjëhershme për petë e skuqur fuji maggi është zhvilluar në bazë të produkteve dhe kërkesave të avancuara në tregun botëror. 

Makinë e çastit për petë fuji maggi realizon automatizim të lartë, funksionim të përshtatshëm, energji të ulët dhe hapësirë ​​të vogël dyshemeje,  që siguron që të gjitha procedurat e punës që nga ushqimi i miellit deri te produktet e gatshme mund të jenë  realizohet një herë. 

Investimi për këtëmakineri e menjëhershme për petë është vetëm një e dhjeta e asaj pajisjeje me përmasa më të mëdha, veçanërisht të përshtatshme për ndërmarrjet e vogla ose ato vetanake. Petë e menjëhershme e valëzuar e prodhuar nga kjo Makinë ekstruderi automatik të menjëhershëm të petë me cilësi të lartë Makinë e skuqur e menjëhershme e petë është e qëndrueshme e lëmuar dhe transparente.

 

 

Aksesorët kryesorë:

High quality automatic instant noodle extruder machine fried instant noodle machine

 

Mostrat dhe aplikimi:

 

High quality automatic instant noodle extruder machine fried instant noodle machine

kompania e Informacionit

 

Jinan Chenyang Technology Co, Ltd është një profesionistmakineri automatike e menjëhershme për petë e skuqur fuji maggi prodhuesi. 

Me vitet tona të shumta' hulumtim dhe studim,makineri e menjëhershme për petë e skuqur fuji maggi teknikat janë përdorur gjerësisht në shumë fusha. 

Ne gjithashtu mund të ofrojmë dizajn të veçantë makineri e menjëhershme për petë sipas klientëve' kërkesa të veçanta. Ofrohet formulë falas, instalim lokal, dizajn punishteje, shërbim inspektimi makinerie, çdo nevojë rrethMakinë ekstruderi automatik të menjëhershëm të petë me cilësi të lartë Makinë e skuqur e menjëhershme e petë do të plotësohen nëse pyetjet.

 High quality automatic instant noodle extruder machine fried instant noodle machine

Certifikatat:

 

Ne mund të ofrojmë certifikatat e edicionit elektronik nëse kërkohet, ose ju mund t'i shihni dokumentet origjinale në fabrikën tonë. Ne mund të sigurojmë vërtetësinë e certifikatave tona.High quality automatic instant noodle extruder machine fried instant noodle machine

Paketimi& Transporti

 

• Paketa e brendshme është film plastik, jashtë është kasë druri ose kompensatë

  (bazuar në klientët' nevoja përMakinë ekstruderi automatik të menjëhershëm të petë me cilësi të lartë Makinë e skuqur e menjëhershme e petë).

• Vetëm paketim nudo filmi plastik me paletë druri.

• Ne mund të furnizojmë paketën dhe certifikatën e tymosjes.

• Transporti, treni, ekspres ose sipas klientëve' kërkesat.

High quality automatic instant noodle extruder machine fried instant noodle machine

Klientët

 

Si profesionistmakineri automatike e menjëhershme për petë e skuqur fuji maggi prodhuesi, JinanChenyang Teknologjia Co. Ltd ka eksportuar makineri e menjëhershme për petë në më shumë se80 vende dhe rajone, si Afrika e Jugut, India, Malajzia, Indonezia, Brazili etj. Disa nga klientët bëhen agjentët tanë në zonën e tyre. Shpresojmë të kemi marrëdhënie të gjata miqësore biznesi me më shumëMakinë ekstruderi automatik të menjëhershëm të petë me cilësi të lartë Makinë e skuqur e menjëhershme e petë klientë nga e gjithë bota në të ardhmen.

High quality automatic instant noodle extruder machine fried instant noodle machine

Shërbimet tona

 High quality automatic instant noodle extruder machine fried instant noodle machine

1. Shërbime konsultimi falas para, gjatë dhe pas shitjes;
2. Shërbime falas për planifikimin dhe projektimin e projekteve;
3. Korrigjimi falas i pajisjeve derisa gjithçka të jetë funksionale;
4. Menaxhimi falas i transportit në distanca të gjata nga shitësi's fabrika në vendin e emërtuar nga blerësi;

5. Trajnim falas për mirëmbajtjen dhe funksionimin personalisht;
6. Teknika dhe formula të reja të prodhimit pa pagesë;
7. Jep garanci 1 vjeçare të plotëy dhe shërbimi i mirëmbajtjes gjatë gjithë jetës;

Na kontaktoni

 High quality automatic instant noodle extruder machine fried instant noodle machine

Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Rekomanduar

Dërgoni kërkesën tuaj

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip