Makinë e menjëhershme e petës
VR
 • detajet e produktit

Pasi ka investuar shumë fonde për kërkimin teknologjik dhe zhvillimin e produktit, Jinan Chenyang Technology Co., Ltd. ka përpunuar me sukses çmimin e makinerive të çastit për petë të skuqura të vazhdueshme. Që nga lansimi, çmimi i makinerive të menjëhershme të petëve të skuqura të vazhdueshme ka marrë vlerësime në rritje nga klientët. Duke u mbështetur në produktet tona të shkëlqyera dhe në strategjinë e arsyeshme të marketingut, Jinan Chenyang Technology Co., Ltd. ka një besim të patundur se ne do të marrim një pjesë të madhe të tregut në të ardhmen dhe do të përfitojmë gjithashtu edhe palët tona të interesit.

Industritë e aplikueshme:Ushqimi& Fabrika e pijeve, makineri e menjëhershme për petëVendndodhja e sallës së ekspozitës:Egjipt, Turqi, Mbretëria e Bashkuar, Shtetet e Bashkuara, Italia, Franca, Gjermania, Vietnami, Filipinet, Brazili, Peruja, Arabia Saudite, Indonezia, Pakistani, India, Meksika, Rusia, Spanja, Tajlanda, Maroku, Kenia, Argjentina, Koreja e Jugut , Kili, Emiratet e Bashkuara Arabe, Kolumbi, Algjeri, Sri Lanka, Bangladesh, Kazakistan, Ukrainë, Nigeri, Taxhikistan
Kushti:I riKapaciteti i prodhimit:11000 copë/8 orë
Lloji:Petë, makinë për skuqjeVendi i origjinës:Shandong, Kinë
Emri i markës:CYTensioni:380V/50HZ ose sipas lokalit tuaj
Fuqia:70 kwDimensioni (L*W*H):26*0.6*1.1
Pesha:25000 kgGarancia:1 vit
Lloji i marketingut:Produkt i ri 2020Raporti i testit të makinerive:Me kusht
Video inspektimi në dalje:Me kushtGarancia e komponentëve bazë:1 vit
Përbërësit kryesorë:MotorriPikat kryesore të shitjes:Automatik
Shërbimi pas shitjes i ofruar:Inxhinierë të disponueshëm për shërbimin e makinerive jashtë shtetit, shërbimin e mirëmbajtjes dhe riparimit në terrenMateriali:çelik inox
Emri i produktit:Çmimi i makinerive të menjëhershme për petë të skuqura të vazhdueshmeNgjyrë:Argjendi
Lënda e parë:Vëreni miellinFunksioni:Prodhoni petë të menjëhershme
Aplikacion:Makinë për prodhimin e menjëhershëm të petësMarka e motorit:Simens
Fjalë kyçe:makineri e menjëhershme për petëShërbimi pas garancisë:Mbështetje teknike video, mbështetje në internet
Vendndodhja e shërbimit lokal:Egjipti, Kanadaja, Turqia, Mbretëria e Bashkuar, Shtetet e Bashkuara, Italia, Franca, Gjermania, Vietnami, Filipinet, Brazili, Peruja, Arabia Saudite, Indonezia, Pakistani, India, Meksika, Rusia, Spanja, Tajlanda, Japonia, Malajzia, Australi, Maroku, Kenia, Argjentina, Koreja e Jugut, Kili, Emiratet e Bashkuara Arabe, Kolumbia, Sri Lanka, Rumania, Kazakistani, UkrainaCertifikimi:CE,


Çmimi i makinerive të menjëhershme për petë të skuqura të vazhdueshme

 

përshkrim i produktit

 

Kjo Fitues makinerie për prodhimin e vazhdueshëm të petëve të menjëhershëm është për prodhimin e menjëhershëm të petës, petë e menjëhershme është një ushqim i shpejtë i njohur për shumë vite.

Continuous fried noodle instant noodle machine price

 

 

Teknik Pparametri:

Model

Fuqia e instaluar

Presioni i avullit

Gjerësia e aktrimit

Prodhimi

Madhësia

XBF-III Elektrike

154 kw

1.5 kg/cm²

210 mm

11000 copë/8 orë

26000*700*1500mm

XBF-III Steam

4.2 kw

6 kg/cm²

210 mm

11000 copë/8 orë

26000*700*1500mm

 

Detaje:

Me teknologji të përsosur, strukturë kompakte, dizajn origjinal dhe performancë të qëndrueshme,Fitues makinerie për prodhimin e vazhdueshëm të petëve të menjëhershëm është zhvilluar në bazë të produkteve dhe kërkesave të avancuara në tregun botëror. 

Fitues makinerie për prodhimin e menjëhershëm të petës realizon automatizim të lartë, funksionim të përshtatshëm, energji të ulët dhe hapësirë ​​të vogël dyshemeje,  që siguron që të gjitha procedurat e punës që nga ushqimi i miellit deri te produktet e gatshme mund të jenë  realizohet një herë. 

Investimi për këtë Makinë për prodhimin e menjëhershëm të petës është vetëm një e dhjeta e asaj pajisjeje me përmasa më të mëdha, veçanërisht të përshtatshme për ndërmarrjet e vogla ose ato vetanake. Petë e menjëhershme e valëzuar e prodhuar nga kjo Makinë e vazhdueshme për prodhimin e menjëhershëm të petës Makinë për prodhimin e menjëhershëm të petës, e skuqur është e qëndrueshme e lëmuar dhe transparente.

 

 

Aksesorët kryesorë:

Continuous fried noodle instant noodle machine price

 

Shfaqja e mostrave

 

 

Continuous fried noodle instant noodle machine price

 

kompania e Informacionit

 

Jinan Chenyang Technology Co, Ltd është një profesionist Fitues makinerie për prodhimin e vazhdueshëm të petëve të menjëhershëm prodhuesi. 

Me kërkimin dhe studimin tonë shumëvjeçar, Fitues makinerie për prodhimin e menjëhershëm të petës teknikat janë përdorur gjerësisht në shumë fusha. 

Ne gjithashtu mund të ofrojmë dizajn të veçantë Makinë për prodhimin e menjëhershëm të petës sipas kërkesave të veçanta të klientëve. Ofrohet formulë falas, instalim lokal, dizajn punishteje, shërbim inspektimi makinerie, çdo nevojë rreth Makinë e vazhdueshme për prodhimin e menjëhershëm të petës Makinë për prodhimin e menjëhershëm të petës, e skuqur do të plotësohen nëse pyetjet.

 Continuous fried noodle instant noodle machine price

Certifikatat:

 

Ne mund të ofrojmë certifikatat e edicionit elektronik nëse kërkohet, ose ju mund t'i shihni dokumentet origjinale në fabrikën tonë. Ne mund të sigurojmë vërtetësinë e certifikatave tona.Continuous fried noodle instant noodle machine price

 

Paketimi& Transporti

 

• Paketa e brendshme është film plastik, jashtë është kasë druri ose kompensatë

  (bazuar në nevojën e klientëve për Makinë e vazhdueshme për prodhimin e menjëhershëm të petës Makinë për prodhimin e menjëhershëm të petës, e skuqur).

• Vetëm paketim nudo filmi plastik me paletë druri.

• Ne mund të furnizojmë paketën dhe certifikatën e tymosjes.

• Transport, tren, ekspres ose sipas kërkesave të klientëve.

Continuous fried noodle instant noodle machine price

 

Klientët

 Klientët:

Si profesionist Fitues makinerie për prodhimin e vazhdueshëm të petëve të menjëhershëm prodhuesi, Jinan Chenyang Teknologjia Co. Ltd ka eksportuar Makinë për prodhimin e menjëhershëm të petës në më shumë se 80 vende dhe rajone, si Afrika e Jugut, India, Malajzia, Indonezia, Brazili etj. Disa nga klientët bëhen agjentët tanë në zonën e tyre. Shpresojmë të kemi marrëdhënie të gjata miqësore biznesi me më shumë Makinë e vazhdueshme për prodhimin e menjëhershëm të petës Makinë për prodhimin e menjëhershëm të petës, e skuqur klientë nga e gjithë bota në të ardhmen.Continuous fried noodle instant noodle machine price

Rishikimi i klientit:

Continuous fried noodle instant noodle machine price

Shërbimet tona

 Continuous fried noodle instant noodle machine price

1. Shërbime konsultimi falas para, gjatë dhe pas shitjes;
2. Shërbime falas për planifikimin dhe projektimin e projekteve;
3. Korrigjimi falas i pajisjeve derisa gjithçka të jetë funksionale;
4. Menaxhimi falas i transportit në distanca të gjata nga fabrika e shitësit në vendin e caktuar nga blerësi;

5. Trajnim falas për mirëmbajtjen dhe funksionimin personalisht;
6. Teknika dhe formula të reja të prodhimit pa pagesë;
7. Jep garanci 1 vjeçare të plotëy dhe shërbimi i mirëmbajtjes gjatë gjithë jetës;

 

 

Na kontaktoni

 Continuous fried noodle instant noodle machine price 

Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Rekomanduar

Dërgoni kërkesën tuaj

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip