Makinë e menjëhershme e petës
VR
 • Detajet e produkteve

Linja kineze e prodhimit të petëve të menjëhershme, mini-makina automatike e prodhimit të petëve të menjëhershme është një shitës i nxehtë i njohur mirë nga përdoruesit në mbarë botën. Inovacioni teknologjik është themeli i cilësisë së produktit. Jinan Chenyang Technology Co., Ltd. do të vazhdojë të mbledhë më shumë elita të industrisë dhe të përmirësojë teknologjinë tonë për të përmirësuar veten. Shpresojmë të arrijmë qëllimin e realizimit të prodhimit të pavarur pa u mbështetur në teknologjitë e të tjerëve.

Industritë e aplikueshme:Fabrika e Ushqimit dhe Pijeve, mini makineri për prodhimin e menjëhershëm të petëveVendndodhja e sallës së ekspozitës:Peru, Indi, Kenia, Emiratet e Bashkuara Arabe, Afrika e Jugut
Kushti:I riKapaciteti i prodhimit:11000/8h
Lloji:PetëVendi i origjinës:Shandong, Kinë
Emri i markës:CYTensioni:Tre faza: 380V/50Hz, Njëfazore: 220V/50Hz
Fuqia:154 kwDimensioni (L*W*H):26000*700*1500mm
Pesha:2500 kgGarancia:1 vit
Lloji i marketingut:Produkt i ri 2020Raporti i testit të makinerive:Me kusht
Video inspektimi në dalje:Me kushtGarancia e komponentëve bazë:1 vit
Përbërësit kryesorë:MotorriPikat kryesore të shitjes:Automatik
Shërbimi pas shitjes i ofruar:Inxhinierë të disponueshëm për shërbimin e makinerive jashtë shtetit, shërbimin e mirëmbajtjes dhe riparimit në terrenPresioni i avullit:1.5 kg/c㎡
Gjerësia e aktrimit:210 mmMotori:Siemens
Materiale:SUSInverter:DELTA
Energjia:Elektrike, me avullEmri i produktit:Petë të menjëhershme
Emri:Makinë për prodhimin e petëve të menjëhershmeFunksioni:Prodhoni Noodle
Shërbimi pas garancisë:Mbështetje teknike video, mbështetje në internetVendndodhja e shërbimit lokal:Rusia, Japonia, Australia, Argjentina, Algjeria, Rumania, Kazakistani
Certifikimi:CE

përshkrim i produktit

 

Linja kineze e prodhimit të petëve të menjëhershme mini makineri automatike për prodhimin e petëve të menjëhershme

Prezantimi:

Makinë për prodhimin e petëve të menjëhershmeme teknologji perfekte, strukturë kompakte, dizajn origjinal dhe performancë të qëndrueshme, është zhvilluar në bazë të produkteve të ngjashme dhe kërkesave në tregun botëror. Ai realizon automatizim të lartë, funksionim të përshtatshëm, energji të ulët dhe hapësirë ​​të vogël dyshemeje, që siguron që të gjitha procedurat e punës nga ushqimi i miellit deri te produktet e gatshme mund të kryhen një herë.

Prodhimi Line dhe grafiku i rrjedhës:

Chinese instant noodle production line mini instant noodles making machine automatic

Përshkrim:

Investimi për këtëMakinë për prodhimin e petëve të menjëhershme është vetëm një e dhjeta e asaj pajisjeje me përmasa më të mëdha, veçanërisht të përshtatshme për ndërmarrjet e vogla ose ato vetanake. Petë e menjëhershme e valëzuarmakineri automatike për prodhimin e menjëhershëm të petë është e qëndrueshme e lëmuar dhe transparente

Parametri teknik

Model

Fuqia e instaluar

Presioni i avullit

Gjerësia e aktrimit

Prodhimi

Madhësia

XBF-III Elektrike

154 kw

1.5 kg/cm²

210 mm

11000 copë/8 orë

26000*700*1500mm

XBF-III Steam

4.2 kw

6 kg/cm²

210 mm

11000 copë/8 orë

26000*700*1500mm

Kryesor Aaksesoret:

Chinese instant noodle production line mini instant noodles making machine automatic

Shfaqja e mostrave:

Chinese instant noodle production line mini instant noodles making machine automatic

 

kompania e Informacionit

 

Jinan Chenyang Technology Co, Ltd është një profesionist Makinë për prodhimin e petëve të menjëhershme prodhuesi i makinerive.  makineri automatike për prodhimin e menjëhershëm të petë  është e jona produkt i favorshëm.Me vitet tona të shumta' hulumtim dhe studim,Makinë mini kineze për të bërë petë të menjëhershme teknikat e nxjerrjes janë përdorur gjerësisht në shumë fusha. 

Ne gjithashtu mund të ofrojmë linjë të veçantë të projektimit të prodhimit sipas klientëve' kërkesa të veçanta. Ofrohet formulë falas, instalim lokal, projektim punishteje, shërbim inspektimi makinerie, çdo Linja kineze e prodhimit të petëve të menjëhershme mini makineri automatike për prodhimin e petëve të menjëhershme nevoja do të plotësohet nëse keni pyetje.

Chinese instant noodle production line mini instant noodles making machine automatic

Certifikatat:

Ne mund të ofrojmëLinja kineze e prodhimit të petëve të menjëhershme mini makineri automatike për prodhimin e petëve të menjëhershme certifikatat e edicionit elektronik nëse ju kërkohet, ose mund t'i shihni dokumentet origjinale në fabrikën tonë. Ne mund të sigurojmë vërtetësinë e certifikatave tona.

Chinese instant noodle production line mini instant noodles making machine automatic

Paketimi& Transporti

 

• Paketa e brendshme është film plastik, jashtë është kasë druri ose kompensatë

  (Linja kineze e prodhimit të petëve të menjëhershme mini makineri automatike për prodhimin e petëve të menjëhershme paketim në bazë të klientëve' nevojë).

• Vetëm paketim nudo filmi plastik me paletë druri.

• Ne mund të furnizojmë paketën dhe certifikatën e tymosjes.

• Transporti, treni, ekspres ose sipas klientëve' kërkesat.

Chinese instant noodle production line mini instant noodles making machine automatic

Klientët

 Si profesionistLinja kineze e prodhimit të petëve të menjëhershme mini makineri automatike për prodhimin e petëve të menjëhershme prodhuesi, Jinan Chenyang Machinery Co,. Ltd ka eksportuar makineritë e ushqimit në më shumë se 80 vende dhe rajone, si Afrika e Jugut, India, Malajzia, Indonezia, Brazili etj. DisaMakinë për prodhimin e petëve të menjëhershme klientët bëhen agjentët tanë në zonën e tyre. Shpresojmë të kemi marrëdhënie të gjata miqësore biznesi me më shumë klientë nga e gjithë bota në të ardhmen.

Chinese instant noodle production line mini instant noodles making machine automatic

Vlerësimet e klientëve:

Chinese instant noodle production line mini instant noodles making machine automatic

Shërbimet tona

 

 

1. Shërbime konsultimi falas para, gjatë dhe pas shitjes;
2. Shërbime falas për planifikimin dhe projektimin e projekteve;
3. Korrigjimi falas i pajisjeve derisa gjithçka të jetë funksionale;
4. Menaxhimi falas i transportit në distanca të gjata nga shitësi's fabrika në vendin e emërtuar nga blerësi;

5. Trajnim falas për mirëmbajtjen dhe funksionimin personalisht;
6. Teknika dhe formula të reja të prodhimit pa pagesë;
7. Jep garanci 1 vjeçare të plotëy dhe shërbimi i mirëmbajtjes gjatë gjithë jetës;

Na kontaktoni

 Chinese instant noodle production line mini instant noodles making machine automatic

 

Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Rekomanduar

Dërgoni kërkesën tuaj

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip