Makinë e menjëhershme e petës
VR
 • Detajet e produkteve

Duke prezantuar teknologji inovative të nivelit të lartë, Jinan Chenyang Technology Co., Ltd. ka shkurtuar periudhën e zhvillimit të produktit. Produkti është i pajisur me performancë të qëndrueshme dhe shumëfunksionale. Përdoret kryesisht në fushën(et) e aplikimit të Makinave të Prodhimit të Produkteve të Grurit. Kontaktoni me ne - telefononi, plotësoni formularin tonë në internet ose lidheni përmes bisedës live, ne jemi gjithmonë të lumtur t'ju ndihmojmë.

Industritë e aplikueshme:Fabrika e Ushqimit dhe Pijeve, makineri e menjëhershme për petëVendndodhja e sallës së ekspozitës:Egjipt, Kanada, Turqi, Mbretëria e Bashkuar, Shtetet e Bashkuara, Italia, Franca, Gjermania, Vietnami, Filipinet, Brazili, Peruja, Arabia Saudite, Indonezia, India, Meksika, Rusia, Tajlanda, Maroku, Kenia, Argjentina, Koreja e Jugut, Kili , Kolumbi, Sri Lanka, Rumani, Bangladesh, Afrika e Jugut, Kazakistan, Kirgistan, Uzbekistan, Taxhikistan
Kushti:I riKapaciteti i prodhimit:11000 copë/8 orë
Lloji:PetëVendi i origjinës:Shandong, Kinë
Emri i markës:CYTensioni:380V/50Hz/3
Fuqia:110 kwDimensioni (L*W*H):26000*700*1500mm
Pesha:4 kgGarancia:1 vit
Lloji i marketingut:Produkt i ri 2020Raporti i testit të makinerive:Me kusht
Video inspektimi në dalje:Me kushtGarancia e komponentëve bazë:1 vit
Përbërësit kryesorë:Kuti ingranazhiPikat kryesore të shitjes:Automatik
Emri i produktit:makineri e menjëhershme për petëFjalë kyçe:çelik inox
Burimi i energjisë:154 kwPresioni i avullit:1.5 kg/cm2
Gjerësia e aktrimit:210 mmNgjyrë:Argjendi
Lënda e parë:Vëreni miellinAplikacion:prodhim i menjëhershëm i petës
Funksioni:linjë e menjëhershme e prodhimit të petëShërbimi pas garancisë:Mbështetje teknike video, mbështetje në internet
Vendndodhja e shërbimit lokal:Egjipti, Kanadaja, Turqia, Mbretëria e Bashkuar, Shtetet e Bashkuara, Italia, Franca, Gjermania, Vietnami, Filipinet, Brazili, Peruja, Arabia Saudite, Indonezia, Pakistani, India, Meksika, Rusia, Spanja, Tajlanda, Japonia, Malajzia, Australi, Marok, Argjentinë, Emiratet e Bashkuara Arabe, Algjeri, Sri Lanka, Bangladesh, Afrika e JugutShërbimi pas shitjes i ofruar:Shërbimi i mirëmbajtjes dhe riparimit në terren
Certifikimi:ce, CE

Shitje e nxehtë mini petë e menjëhershme për prodhimin e makinerive të menjëhershme të petëve 

përshkrim i produktit

 

KjoLinja e prodhimit automatik të petëve të menjëhershme të mini-makinerisë së bërjes së menjëhershme është për prodhimin e menjëhershëm të petës, petë e menjëhershme është një ushqim i shpejtë i njohur për shumë vite.

Hot sale mini instant noodles making instant noodle machine

 

 

Teknik Pparametri:

Model

Fuqia e instaluar

Presioni i avullit

Gjerësia e aktrimit

Prodhimi

Madhësia

XBF-III Elektrike

154 kw

1.5 kg/cm²

210 mm

11000 copë/8 orë

26000*700*1500mm

XBF-III Steam

4.2 kw

6 kg/cm²

210 mm

11000 copë/8 orë

26000*700*1500mm

 

Detaje:

Me teknologji të përsosur, strukturë kompakte, dizajn origjinal dhe performancë të qëndrueshme,Linja e prodhimit automatik të petëve të menjëhershme të mini-makinerisë së bërjes së menjëhershme është zhvilluar në bazë të produkteve dhe kërkesave të avancuara në tregun botëror. 

Linja e prodhimit të makinerive të prodhimit të menjëhershëm të petë me cilësi të lartërealizon automatizim të lartë, funksionim të përshtatshëm, energji të ulët dhe hapësirë ​​të vogël dyshemeje,  që siguron që të gjitha procedurat e punës që nga ushqimi i miellit deri te produktet e gatshme mund të jenë  realizohet një herë. 

Investimi për këtëlinjë automatike e prodhimit të makinerive për prodhimin e menjëhershëm të petë është vetëm një e dhjeta e asaj pajisjeje me përmasa më të mëdha, veçanërisht të përshtatshme për ndërmarrjet e vogla ose ato vetanake. Petë e menjëhershme e valëzuar e prodhuar nga kjoLinja e prodhimit të makinerive për prodhimin e menjëhershëm të petë është e qëndrueshme e lëmuar dhe transparente.

 

 

Aksesorët kryesorë:

Hot sale mini instant noodles making instant noodle machine

 

Shfaqja e mostrave

 

 

Hot sale mini instant noodles making instant noodle machine

 

kompania e Informacionit

 

 

Jinan Chenyang Technology Co. Ltd është një profesionistLinja e prodhimit të makinerive për prodhimin e menjëhershëm të petë prodhuesi. 

Me vitet tona të shumta' hulumtim dhe studim,linjë automatike e prodhimit të makinerive për prodhimin e menjëhershëm të petë  teknikat janë përdorur gjerësisht në shumë fusha. 

Ne gjithashtu mund të ofrojmë dizajn të veçantëLinja e prodhimit të makinerive të prodhimit të menjëhershëm të petë me cilësi të lartë sipas klientëve' kërkesa të veçanta. Ofrohet formulë falas, instalim lokal, dizajn punishteje, shërbim inspektimi makinerie, çdo nevojë rrethLinja e prodhimit automatik të petëve të menjëhershme të mini-makinerisë së bërjes së menjëhershmedo të plotësohen nëse pyetjet.

 Hot sale mini instant noodles making instant noodle machine

Hot sale mini instant noodles making instant noodle machine

 

Paketimi& Transporti

 

• Paketa e brendshme është film plastik, jashtë është kasë druri ose kompensatë

  (bazuar në klientët' nevoja përLinja e prodhimit automatik të petëve të menjëhershme të mini-makinerisë së bërjes së menjëhershme).

• Vetëm paketim nudo filmi plastik me paletë druri.

• Ne mund të furnizojmë paketën dhe certifikatën e tymosjes.

• Transporti, treni, ekspres ose sipas klientëve' kërkesat.

Hot sale mini instant noodles making instant noodle machine

Klientët

 

Si profesionistLinja e prodhimit automatik të petëve të menjëhershme të mini-makinerisë së bërjes së menjëhershme prodhuesi, Jinan Chenyang Teknologjia Co. Ltd ka eksportuarLinja e prodhimit të makinerive për prodhimin e menjëhershëm të petë në më shumë se 80 vende dhe rajone, si Afrika e Jugut, India, Malajzia, Indonezia, Brazili etj. Disa nga klientët bëhen agjentët tanë në zonën e tyre. Shpresojmë të kemi marrëdhënie të gjata miqësore biznesi me më shumëLinja e prodhimit të makinerive të prodhimit të menjëhershëm të petë me cilësi të lartëklientë nga e gjithë bota në të ardhmen.

Hot sale mini instant noodles making instant noodle machine

 

Shërbimet tona

 Hot sale mini instant noodles making instant noodle machine

1. Shërbime konsultimi falas para, gjatë dhe pas shitjes;
2. Shërbime falas për planifikimin dhe projektimin e projekteve;
3. Korrigjimi falas i pajisjeve derisa gjithçka të jetë funksionale;
4. Menaxhimi falas i transportit në distanca të gjata nga shitësi's fabrika në vendin e emërtuar nga blerësi;

5. Trajnim falas për mirëmbajtjen dhe funksionimin personalisht;
6. Teknika dhe formula të reja të prodhimit pa pagesë;
7. Jep garanci 1 vjeçare të plotëy dhe shërbimi i mirëmbajtjes gjatë gjithë jetës;

 

 

Na kontaktoni

 Hot sale mini instant noodles making instant noodle machine

Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Rekomanduar

Dërgoni kërkesën tuaj

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip