Produkte
VR
 • Detajet e produkteve

Jinan Chenyang Technology Co., Ltd. ende kujtonte kohën kur zhvilluam me sukses produktin e ri - Linja e prodhimit të kaçurrelave të misrit në Kinë CE, makineri për të bërë kurkure cheetos. Produkti është absolutisht i ri dhe ka diçka të ndryshme në të. Është vërtetuar se teknikat mund të përmirësojnë në mënyrë efikase efikasitetin e punës dhe të sigurojnë performancën e produktit. Ka përdorime të gjera në fushën(et) e aplikimit të linjave të përpunimit të ushqimit. Duke u mbështetur në produktet tona të shkëlqyera dhe në strategjinë e arsyeshme të marketingut, Jinan Chenyang Technology Co., Ltd. ka një besim të fortë se ne do të marrim një pjesë të madhe të tregut në të ardhmen dhe do të përfitojmë gjithashtu nga palët tona të interesit.

Kushti:I riEmri i markës:Chenyang
Viti:2022Numri i modelit:Lloji i pjekjes (100-200 kg/h), lloji i skuqjes (100-200 kg/h)
Dimensioni (L*W*H):18000*1400*2200mm i personalizueshëmPesha:5000 kg
Vendi i origjinës:Shandong, KinëNota automatike:Automatik
Tensioni:380V/50HZ ose personalizimFuqia:65kw-85kw
Kapaciteti i makinerive:100 kg/h-200 kg/hMakinat kryesore:Furrë pjekjeje, Friter, Mikser
Tipi i produktit:Ushqim i lehtëEmri i produktit:Linja e prodhimit të kaçurrelave të misrit të Kinës CE Makinë për të bërë kurkure cheetos
Fjalë kyçe:Linja e prodhimit të kaçurrelave të misritMateriali:304 dhe 201 çelik inox
Lënda e parë:Miell misriPjesë elektrike:Schneider
Burimi i energjisë:Energjia elektrike, avulliFunksioni:corn curls prodhim cheetos kurkure bërje
Garancia e komponentëve bazë:1 vitAvantazhi:Funksionim i lehtë Efikasitet i lartë
Ngjyrë:Argjendi

Linja e përpunimit
Detajet
Emri
Linja e prodhimit të kaçurrelave të misrit të Kinës CE Makinë për të bërë kurkure cheetos
Lëndë e parë
Adopton si lëndë të parë grilat e misrit duke u përzier me ujë dhe vaj.
Produktet përfundimtare
Kurkure, Cheetos, Nik naks me Shije te ndryshme
Materiali i makinës
Çelik inox 304 201 ose si klient’s kërkesë
Energjisë
Energji elektrike, Naftë, Avull, Gaz
Avantazhi
Lehtë për t'u mbajtur, jetëgjatësi e gjatë
Diagrami i rrjedhës së punës:
Mostrat:
Kurkures/ Cheetos/ Nik Naks është një lloj rostiçeri me shirita të përdredhur që merr si lëndë të parë grilat e misrit. Pas përzierjes me ujë, grilat nxirren nga ekstruderi i kokës rrotulluese në patate të skuqura. Mund të pritet në gjatësi të ndryshme sipas klientëve të ndryshëm' Kërkesat. Mund të aromatizohet pas skuqjes ose pjekjes. Produktet përfundimtare janë të shijshme, krokante dhe ushqyese pasi të jenë gatuar në çdo mënyrë.
Përshkrimi i pajisjes kryesore
Pikat kryesore të tharëses Chenyang:
(1) Miratimi i teknologjisë së përparuar ndërkombëtarisht të përpunimit. (2) Prodhimi dhe përpunimi i makinerive përdor standardin e teknologjisë evropiane dhe amerikane. Pjesët e këmbimit përdorin të gjitha metodën e përpunimit të kontrolluar numerikisht me saktësi të lartë. (3) Shkëmbyesi i nxehtësisë dhe ventilatori janë të gjitha marka të famshme brenda dhe jashtë vendit, duke siguruar kapacitetin e transferimit të nxehtësisë dhe efektin e përdorimit premium. (4) I përshtatshëm për tharjen e peletave të fryra me madhësi 0.8-40mm. (5) I lehtë dhe i përshtatshëm për t'u instaluar dhe mirëmbajtur. Instalimi i tipit të kombinimit të shumë seksioneve. Pllakat izoluese janë të gjitha struktura me dyer të hapura dhe të lehta për tu mirëmbajtur.
Emri
Ngrohje
Metoda
Ngrohje
Fuqia
Ngrohje
Temperatura
Prodhimi
Madhësia
Lloji i grupit
Fryer
Elektricitet
45 kw
0-250
100-200 kg/h
4600x2000x2000mm
Automatik
Fryer i vazhdueshëm
Elektricitet
125 kw
0-250
400-500 kg/h
4000x1200x2200mm
Avantazhet tona
Shërbimet tona

Shërbimi para shitjes
A. Ofroni shërbime konsulence teknike falas.
B. Siguroni mostrat e produkteve, profilet e ndërmarrjeve, certifikatat e kreditit dhe materiale të tjera.
C. Siguroni citime të arsyeshme.
D. Dizajn dhe përzgjedhje falas sipas kërkesave të klientit


Shitja e sherbimeve
A.Shërbime falas për planifikimin dhe projektimin e projekteve; B. Debugimi falas i pajisjeve derisa gjithçka të jetë funksionale; C. Menaxhimi falas i transportit të pajisjeve në distanca të gjata nga shitësi'Fabrika s në vendin e emëruar nga blerësi.

Shërbimet pas shitjes
A.Trajnim falas për mirëmbajtjen dhe funksionimin personal të pajisjeve;
B. Teknika të reja të prodhimit pa pagesë;
C. Siguroni garanci të plotë 1 vjeçare dhe shërbim të mirëmbajtjes gjatë gjithë jetës; Shitësi është përgjegjës për dëmtimin e natyrës së makinerisë në një vit, përveç dëmtimeve të shkaktuara nga njeriu dhe pjesëve të konsumuara.
Profili i Kompanisë
Rreth  Jinan Chenyang Technology Co, Ltd
Jinan Chenyang Teknologjia Co, Ltd eshte nje makineri profesionaleprodhuesi. Me vitet tona të shumta' kërkimore dhe studimore, teknikat janë përdorur gjerësisht në shumë fusha. Ne gjithashtu mund të ofrojmë të veçantamakinë për të bërë kurkure projektimi i linjës së prodhimit sipas klientëve' kërkesa të veçanta. Ofrohet formula falas, instalimi lokal, dizajni i punishtes, shërbimi i inspektimit të makinerive, çdo nevojë do të plotësohet nëse keni pyetje.
paketimi i produktit
• Paketa e brendshme është film plastik, jashtë është kasë druri ose kompensatë
• Vetëm paketim nudo filmi plastik me paletë druri.
• Ne mund të ofrojmë paketë tymosjeje dhe certifikatë përcheetos kurkure duke bërë makinë.
• Transporti, treni, ekspres ose sipas klientëve' kërkesat.
Klienti dhe ekspozita
Si profesionistduke bërë cheetos makinë prodhuesi, Jinan Chenyang Technology Co. Ltd ka eksportuar me certifikim ce në më shumë se 80 vende dhe rajone, si Afrika e Jugut, India, Malajzia, Indonezia, Brazili e kështu me radhë. Disa nga klientët bëhen agjentët tanë në zonën e tyre. Shpresojmë të kemi marrëdhënie të gjata miqësore biznesi me më shumë klientë nga e gjithë bota në të ardhmen.
FAQ
1. Jeni prodhues apo tregtar?
Përgjigje: Sigurisht që ne jemi prodhues. Mirë se vini të na vizitoni për ta kontrolluar atë!

2. A ofroni formulë për blerësit?
Përgjigje: Po, ne ofrojmë formulë falas për blerësit.

3. Çfarë lloj karburantesh mund të zgjedhim gjatëLinja e prodhimit të kaçurrelave të misrit?
Përgjigje: Ju mund të zgjidhni gazin, naftën, energjinë elektrike, avullin si lëndë djegëse, por ju lutemi na tregoni kur kërkoni kuotim.

4. Sa janë amakinë nevojave?
Përgjigje: Mënyra më e mirë është të na tregoni zonën tuaj të punëtorisë, atëherë ne do të bëjmë një draft për ju për të siguruar përdorimin racional të hapësirës suaj.

5. Nëse furnizimi me energji elektrike nuk është 3ph 380V 50HZ, mund të ofronimakinën e përshtatshme?
Përgjigje: Po, ne mund të ofrojmë makinën e përshtatshme sipas furnizimit tuaj me energji elektrike, për shembull 3ph 380V 60HZ, 3ph 415V 60 HZ, 3ph 220V 60HZ e kështu me radhë.

6. A furnizoni me makinë paketimi?
Përgjigje: Ne kemi furnizues të makinerive të paketimit të bashkëpunimit afatgjatë, ne do t'ju ndihmojmë t'i kontaktojmë ata.
Rekomandoni Produkte
Informata themelore
 • Viti i themeluar
  --
 • Lloji i biznesit
  --
 • Vendi / Rajoni
  --
 • Industria kryesore
  --
 • Produktet kryesore
  --
 • Personi juridik i ndërmarrjes
  --
 • Punonjësit e përgjithshëm
  --
 • Vlera vjetore e prodhimit
  --
 • Tregu i eksportit
  --
 • Klientët e bashkëpunuar
  --

Rekomanduar

Dërgoni kërkesën tuaj

NA KONTAKTONI

Na flisni për projektin tuaj të ardhshëm të automatizimit?

Na kontaktoni dhe na tregoni se si mund t'ju ndihmojmë. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me produktet ose shërbimet tona, mos ngurroni të kontaktoni ekipin e shërbimit të klientit.

Rekomanduar

Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 8000 metra katrorë dhe ka më shumë se 200 komplete linjash të ndryshme prodhimi dhe pajisje mekanike.

Dërgoni kërkesën tuaj

Zgjidhni një gjuhë tjetër
English
Shqip
Türkçe
हिन्दी
Ελληνικά
العربية
Español
français
한국어
Português
русский
Gjuha aktuale:Shqip